کد خبر: ۷۴۹۷۹۲۲
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۷
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۷
کد خبر : ۷۴۹۷۹۲۲

عضو تیم دو و میدانی پلیمر خلیج فارس درباره وضعیت لیگ دو و میدانی توضیحاتی را ارائه کرد.

پژمان یارولی عضو تیم دو و میدانی پلیمر خلیج فارس در گفت و گو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  درباره سطح مسابقات لیگ دو و میدانی اظهار کرد: خدا را شکر توانستم در ماده ۸۰۰ متر مسابقات دو و و میدانی  با ثبت رکورد ۱.۴۹.۹۰  مدال طلا را کسب کنم. سطح مسابقات خیلی  بالا بود و دوندگان بزرگی همانند امیر مرادی، مدال آور بازی‌های آسیایی در این رقابت‌ها حضور داشتند.  

او درباره اینکه از عملکردش در مسابقات دو و میدانی راضی بود، گفت: من می توانم رکوردم را ۲، ۳ ثانیه افزایش بدهم، اما متاسفانه سطح آب و هوایی تهران با سایر شهر‌ها فرق می‌کند و با این شرایط نمی‌توانیم بهتر از این کار کنیم. امیدواریم بتوانیم رکورد‌های خود را در مسابقات آسیایی و برون مرزی ارتقا بدهیم.

هدفم کسب مدال طلا در بازی های آسیایی است  

یارولی درباره اینکه برنامه‌ای برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک توکیو دارد، بیان کرد: بله، هر ورزشکاری هدفی دارد و من بعد از پایان مسابقات لیگ  دو و میدانی برنامه ریزی می‌کنم تا در مسابقات داخل سالن شرکت کرده  و در ماده ۸۰۰ متر رکورد شکنی کنم. هدفم این است که در بازی‌های آسیایی مدال طلا را به دست آورم.  

دونده کشورمان درباره وضعیت دو و میدانی با سرپرستی مبینی را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: ما از مبینی تشکر می‌کنیم که در این شرایط کرونایی مسابقات دو و میدانی را  برگزار کرد و ان شا الله  رئیس جدید فدراسیون دو و میدانی  انتخاب شود و  به این ورزش رسیدگی کند.  

امیدوارم بتوانم قدردان زحمات مدیرعامل باشگاه پلیمر باشم 

عضو تیم دو و میدانی پلیمر خلیج فارس بیان کرد: من از رحیمی مدیرعامل باشگاه پلیمر خلیج فارس که دلسوزانه در دو و میدانی کار می‌کند تشکر و قدردانی می‌کنم. رحیمی حامی مالی ام است و ان شا الله  با موفقیت در مسابقات آسیایی و جهانی بتوانم قدردان زحمات او  باشم.  

او درباره اینکه باشگاه پلیمر خلیج فارس می‌تواند اختلاف امتیازی اش با تیم سپاهان را در لیگ دو و میدانی جبران کند، گفت: هدف این است که تیم پلیمر خلیج فارس با قهرمانی لیگ دو و میدانی را به پایان برساند.  

یارولی درباره اینکه برخی از دوندگان از وزیدن باد در ورزشگاه آفتاب انقلاب انتقاد می‌کنند، اظهار کرد: ورزشگاه آفتاب انقلاب برای دو و میدانی  استاندارد است، اما وزیدن باد در دوی ۱۰۰ متر مشکلاتی  را به وجود می‌آورد و این شرایط برای همه یکسان است.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر