کد خبر: ۷۵۰۲۵۸۵
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
کد خبر : ۷۵۰۲۵۸۵
دبیر انجمن اسکی روی آب:

ورزشکاران اسکی روی آب در حال تمرین برای کسب آمادگی حداکثری هستند

عباس ناطق نوری، سرپرست تیم ملی و دبیر انجمن اسکی روی آب، درباره تمرینات ورزشکاران این رشته توضیحاتی را بیان کرد.

عباس ناطق نوری، سرپرست تیم ملی و دبیر انجمن اسکی روی آب، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره شرایط فعلی تمرینات ملی پوشان اسکی روی آب گفت: خرداد ماه که مجوز فعالیت ما توسط ستاد مقابله با کرونا در ورزش صادر شد، اکثر مراکز با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی شروع به کار کردند. بسیاری از ورزشکاران ما در شهر‌های محل سکونت خود مشغول تمرین هستند. البته امسال، یک مرکز جدید در اصفهان افتتاح کردیم که به دلیل شیوع ویروس کرونا این شروع به کار به شکل رسمی نبود، اما فعالیت در این مرکز آغاز شده است.

برای مسابقات سال آینده آماده می‌شویم

عضو کمیته فنی کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا تصریح کرد: امسال با توجه به شرایط ویژه کرونا، اکثر مسابقات در دنیا لغو شده است و بالطبع مسابقات ما نیز در تمامی رشته‌ها تعطیل شد. بازیکنان ما تمرینات خود را برای مسابقات سال آینده پیگیری می‌کنند.

بازیکنان به درصد بالایی از آمادگی بدنی رسیده اند

ناطق نوری افزود: طبیعی است که پس از چند ماهی که ورزشکاران ما در قرنطینه بودند، از نظر آمادگی بدنی افت داشته باشند؛ اما در حال حاضر تا ۸۰ درصد به شرایط ایده آل خود بازگشته اند. ما تلاش می‌کنیم بازیکنان را در همین سطح آمادگی حفظ کنیم.

در صورت ابلاغ مجوز، آمادگی برگزاری مسابقات را داریم

سرپرست تیم ملی اسکی روی آب بیان کرد: آمادگی برگزاری مسابقات را داریم و این را به فدراسیون اعلام کرده ایم. منتظر نظر ستاد مقابله با کرونا در ورزش هستیم که در صورت ابلاغ مجوز می‌توانیم مسابقات را با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار کنیم.

نیازمند حمایت و اختصاص منابع ارزی برای تامین تجهیزات هستیم

ناطق نوری در پایان تاکید کرد: امسال شرایط خاصی را سپری کرده ایم. با توجه به اینکه تمام لوازم و تجهیزات ما از خارج از کشور تامین می‌شود، شرایط ارزی پیش آمده ما را دچار مضیقه کرده است. امیدوارم در کل کشور شرایطی ایجاد شود که با یک تامین ارزی، تمامی ورزشکاران در رشته‌های مختلف بتوانند تجهیزات مورد نیاز خود را فراهم کنند. البته در اسکی روی آب و برای مسابقات حامی مالی داریم؛ شرکت‌های خصوصی و برخی دیگر از مجموعه‌ها به خصوص در بخش مسابقات، حمایت مالی می‌کنند. منتظر دریافت مجوز هستیم تا با آغاز مسابقات، این حامیان نیز وارد عمل شوند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر