کد خبر: ۷۵۰۳۱۸۸
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷
۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷
کد خبر : ۷۵۰۳۱۸۸

با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت رئیسه شرکت عملیات غیرصنعتی از کتاب روایت پرواز به قلم عبدالرضا غلامی در بندر ماهشهر رونمایی شد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، کتاب روایت پرواز که به قلم عبدالرضا غلامی مدیرعامل سابق شرکت عملیات غیرصنعتی نگاشته شده است، روایتی است از دوره ۵ ساله مدیریت وی بر شرکت عملیات غیرصنعتی که در ۱۳۰ صفحه تجارب، چالش‌ها و موفقیت‌های کسب شده را به رشته تحریر درآورده است.

محسن آتش زمزم مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: هر مدیری در بدو شروع به کارش در یک مجموعه با موضوعاتی مواجه می‌شود که احتمالا برایش تازگی دارد و به مرور زمان و با شناخت دقیق مجموعه می‌تواند بر مشکلات فائق بیاید. اما اگر سندی از تجارب مدیران پیشین وجود داشته باشد می‌توان با کمک آن تسلط دقیق‌تر و بیشتری بر ابعاد کاری در مجموعه پیدا کند.

او با تحسین این اقدام از سوی مدیرعامل سابق این شرکت، نگارش کتاب روایت پرواز را ارج نهادن به تلاش‌های تمام مجموعه مدیران و کارکنان شرکت عملیات غیرصنعتی دانست و ابراز امیدواری کرد که با کمک مطالب این کتاب و جمع آوری برخی اطلاعات دیگر بتوان سندی ماندگار برای این شرکت که یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌های شرکتی در شهرستان بندرماهشهر است ایجاد کرد.

 عبدالرضا غلامی نویسنده کتاب روایت پرواز نیز بیان داشت: قبل از آغاز کارم در شرکت عملیات غیرصنعتی می‌دانستم که به واسطه موانع پیش آمده و با وجود تمام اقداماتی که از سال‌های گذشته صورت گرفته بود، ولی این شرکت از لحاظ اقتصادی در وضعیت بسیاری بدی به سر می‌برد و از سوی دیگر آشنایی خوبی با ظرفیت‌ها و کادر این شرکت داشتم و مطمئن بودم که می‌توان به کمک نیرو‌ها و مدیران شرکت عملیات غیرصنعتی موانع را از پیش رو برداشت.

او افزود: در این کتاب تلاش کرده ام موفقیت‌هایی که با همت تمام کارکنان شرکت عملیات غیرصنعتی حاصل شده بود را به رشته تحریر در بیاورم و امیدوارم توانسته باشم تا حدی حق مطلب را ادا کرده باشم و این روند خروج شرکت از زیان و کسب موفقیت در ابعاد مختلف را بیان کرده باشم.

غلامی در پایان مدیریت مدیرعامل فعلی شرکت عملیات غیرصنعتی را بسیار هوشمندانه دانست و گفت: آتش زمزم روند حرکت شرکت عملیات غیرصنعتی را در ابعاد مختلف تسریع کرده اند و با خردورزی و درک عمیق از مسائل فرهنگی اجتماعی توانسته اند در کنار حفظ منافع این شرکت، در بعد مسئولیت‌های اجتماعی که یکی از وظایف سنگین شرکت عملیات غیرصنعتی است کارنامه مثبتی از خود بجا بگذارد.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر