کد خبر: ۷۵۰۹۱۸۵
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
کد خبر : ۷۵۰۹۱۸۵

گروه خودرو سازی سایپا دور جدید پیش فروش محصولات خود را در مهر ۹۹ آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،گروه خودرو سازی سایپا دور جدید پیش فروش ۵ محصول خود را در مهر ۹۹ با موعد تحویل شهریور ۱۴۰۰ آغاز کرد.

ساینا دنده‌ای با مبلغ پیش پرداخت ۳۸۱ میلیون ریال، تیبا ۲ با مبلغ پیش پرداخت ۳۸۹ میلیون ریال، تیبا صندوقدار با مبلغ پیش پرداخت ۳۵۶ میلیون ریال، سایپا ۱۵۱ با مبلغ پیش پرداخت ۳۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و کوییک R با مبلغ ۵۰۷ میلیون ریال در این طرح پیش فروش خواهند شد.

طرح جدید پیش فروش سایپا آغاز شد

متقاضیان از ساعت ۱۰ روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۷/۹ می‌توانند به مدت ۳ روز به صورت شبانه روزی با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا اقدام به پیش خرید کنند.

 متقاضیانی که ازخردادماه سال جاری تا کنون جهت شرکت در روش فروش فوق العاده، پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده و از منتخبین طرح‌های مذکور نبوده اند نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند.

شرایط عمومی بخشنامه:

۱-محدودیت کد ملی برای ثبت نام‌ها اعمال خواهد شد. (هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو است.)

۲-حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم هستند.

۳-امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

۴-متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت‌های سایپا و ایران خودرو نداشته باشد.

۵-امکان ثبت نام برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نیست.

۶-متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی بوده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.ضمن باطل شدن ثبت نام، تا ۱ سال امکان ثبت نام در بخشنامه‌های فروش در دو شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو را نخواهند داشت.

۷-شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شباکه در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می‌شود الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد. در صورت درج اطلاعات نادرست (شماره شبا)، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نام کننده خواهد بود.

۸-شماره تلفن همراه اعلام شده می‌بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

۹-کدپستی متقاضی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری می بایست از یک استان باشند. بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی، امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود نداشته و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نیست.

۱۱-در صورتیکه مشتری حداکثر ۱ ماه پس از تاریخ تحویل خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد؛ لذا در مراجعه مشتریان به نمایندگی‌های مجاز گروه خودرو سازی سایپا، پیمایش (کارکرد) حداقل ۱۱۱۱ کیلومتر خودرو الزامی است.

۱۱-ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نیست.

 ۱۲-منتخبین خرید خودرو در طرح‌های فروش فوق العاده، پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه سایپا و ایران خودرو، امکان شرکت در این طرح پیش فروش را نخواهند داشت.

۱۳-چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام تا تحویل خودرو، مشخص شود اطلاعات متقاضی ناصحیح بوده و یا ناقض شرایط بخشنامه است، ثبت نام متقاضی کان لم یکن خواهد شد.

۱۴-در صورتیکه پس از امضای قرارداد فی مابین مشتری بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استاندارد‌های اجباری، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی (آپشن) بر روی خودرو شود و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوتنامه تکمیل وجه مربوطه صادر خواهد شد.

۱۵-انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

۱۶-با توجه به اهمیت کنترل مدارک هویتی و آدرس محل سکونت مشتریان، نمایندگی موظف است مدارک و مستندات مشتریان را کنترل و از صحت و سقم آن اطمینان حاصل کند.

۱۷-با توجه به دستورالعمل‌های صادره توسط پلیس راهور ناجا مبنی بر ثبت و بروزرسانی اطلاعات فردی و آدرس مشتریان در سامانه شماره گذاری موارد ذیل متذکر می‌شود:

۱۷-۱-در صورتی که مشتری در سامانه شماره گذاری فاقد اطلاعات بوده و شهر تولد و محل صدور شناسنامه با شهر محل سکونت، مغایرت داشته باشد می‌بایست با مراجعه به مراکز نقل و انتقال و یا خدمات خودرویی نسبت به ثبت اطلاعات اولیه خود اقدامات لازم را انجام دهد.

۱۷-۲-در صورتی که مشتری دارای اطلاعات در سامانه شماره گذاری باشد:

الف) در صورتیکه اطلاعات مشتری در زمان ثبت نام، در سامانه شماره گذاری هیچگونه تغییری نداشته باشد، نیاز به اقدام خاصی نیست.

ب) در صورتیکه اطلاعات مشتری در زمان ثبت نام، در سامانه شماره گذاری تغییر کرده باشد، می‌بایست با مراجعه به مراکز نقل و انتقال و یا خدمات خودرویی نسبت به اصلاح اطلاعات خوداقدامات لازم را انجام دهد.

۱۸-درصورتی که مشتریان محترم اطلاعات مورد نیاز شماره گذاری را به درستی ارائه ندهند علاوه بر اینکه سود تاخیر در تحویل ناشی از عدم شماره گذاری به آنان تعلق نخواهد گرفت، هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو نیز از ایشان دریافت خواهد شد.

شرایط اختصاصی بخشنامه:

۱-پیش فروش مذکور با قیمت غیر قطعی بوده و هیچگونه مبلغی بعنوان پیش دریافت، تا قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی اخذ نمی شود.

۲-درصورت ثبت نام بیش از ظرفیت تعیین شده برای خودرو‌های تحویلی در این طرح، پس از پایان ثبت نام اولیه و پس از صحت سنجی اطلاعات ثبت شده وبا حضور مراجع نظارتی، قرعه کشی به تفکیک هر خودرو جهت انتخاب متقاضیان نهایی و اولویت بندی زمان تحویل خودرو مطابق ضوابط ابلاغی از کمیته خودرو صورت خواهد پذیرفت.

۳-ظرفیت ثبت نام در روش پیش فروش فوق متناسب با برنامه تولیدگروه خودروسازی سایپا است.

۴-فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک ظرف ۱ روزپس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.

 ۵-پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین می بایست ظرف ۳۲ ساعت نسبت به واریز وجه علی الحساب پیش پرداخت قیمت خودرو اقدام کنند.

۶-در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، امتیاز ثبت نام متقاضی منتخب شده در قرعه کشی ابطال خواهد شد.

۷-در روش‌های پیش فروش، قیمت نهایی خودرو‌ها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان، محاسبه و اخذ خواهد شد.

۸-در زمان صدور دعوتنامه، مبلغی از بهای خودرو کسر می‌شود و سندخودرو بمدت یکسال در رهن شرکت سایپا باقی خواهد ماند، باقیمانده بهای خودرو و هزینه‌های متعلقه در زمان فک رهن دریافت می شود.

۹-امکان تسویه پیش از موعد و فک رهن به هیچ عنوان میسر نیست. بدیهی است پس از مدت یکسال و تسویه حساب بهای خودرو توسط مشتری، سند خودرو از رهن خارج می‌شود.

۱۱-رنگ خودرو توسط مشتری و پس از صدور دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس رنگ‌های قابل عرضه، انتخاب خواهد شد.

۱۱-امکان انتخاب بسته گارانتی بدنه پایه و بسته آپشن برای خودرو‌ها بصورت اختیاری فراهم است. در صورت انتخاب بسته، مبلغ آن در زمان پرداخت مابه التفاوت از مشتریان اخذ می‌شود.

 ۵-پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین میبایست ظرف ۳۲ ساعت نسبت به واریز وجه علی الحساب پیش پرداخت قیمت خودرو اقدام کنند.۶

-در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، امتیاز ثبت نام متقاضی منتخب شده در قرعه کشی ابطال خواهد شد.

۷-در روش‌های پیش فروش، قیمت نهایی خودرو‌ها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان، محاسبه و اخذخواهد شد.

۸-در زمان صدور دعوتنامه، مبلغی از بهای خودرو کسر می‌شود و سندخودرو بمدت یکس ال در رهن شرکت سایپا باقی خواهد ماند، باقیمانده بهای خودرو و هزینه‌های متعلقه در زمان فک رهن دریافت می شود.

۹-امکان تسویه پیش از موعد و فک رهن به هیچ عنوان میسر نیست. بدیهی است پس از مدت یکسالو تسویه حساب بهای خودرو توسط مشتری، سند خودرو از رهن خارج می‌شود.

۱۱-رنگ خودرو توسط مشتری و پس از صدور دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس رنگ‌های قابل عرضه، انتخاب خواهد شد.

۱۱-امکان انتخاب بسته گارانتی بدنه پایه و بسته آپشن برای خودرو‌ها بصورت اختیاری فراهم است. در صورت انتخاب بسته، مبلغ آن در زمان پرداخت مابه التفاوت از مشتری آن اخذ می‌شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۷۹
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
خفت و خاری تا کی مردم؟!
بخدا چند ماه کسی ازشون نخره ماشیناشون رو دستشون میمونن مجبورن نصف قیمت الان بدن
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
یکسال قبل پول را بریزیم به شرکت سایپا و ایران خودرو
و ایشان هم به خوبی از پول ما استفاده بکنند
سال دیگه هم خودرو را با قیمت روز بدهند به ما
اگر واردات خودرو را آسانتر بکنند هیچ یک از خودروهای داخلی به فروش نخواهد رفت
تا کی میخواهند بازار خودرو را به صورت انحصاری در دست خودروسازان داخلی نگه دارند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
اون ماشینها که سالهای قبل ثبت نام کردند را هنوز ندادن
علی نوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
من پورشه سوار میشم ایناچین هستند مردم همخودروی بی کیفیت دوست دارن
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
سلام
کی میخواین آدم بیشین بابا ماشین نخرید
اصلان ایران خودرو و سایپا نمی خوایم دولت پشت ما مردم فقیر نیست
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
اگر کسی ساده است که بدون آنکه قیمت نهایی مشخص نباشه در طولانی مدت پول خود را بخواباند
ناشناس
|
Kuwait
|
۰۶:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
مردم پیش خرید نکنید کلاهبرداریه بعد از چند ماه دوباره گرونش میکنند
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
باسلام با اینهمه فروش چرا سهام سایپا روز بروز متر میشود.خدا از نوعیکه هی گفت بروید تو بورس نگذرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
تبریک! هموطن عزیز! شما دیگر مجبور نیستید خودروی خارجی با تعرفه ۴ برابر وارد کنید! شما برنده ی یکدستگاه خودروی کوئیک شده اید! حالا علی الحساب ۵۰ میلیون تومن به حساب ما واریز کنید و یکسال هم دندان روی جگر بگذارید تا جیبهایمان پر از پول شود! بعدش شاید یک فکری به حال مشکلتان کردیم!
....
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
بابامسلمونا نخرید نخرید نخرید نکنین اینجوری باخودتون این رونخرید
وااااوییییلاااا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
برید بخرید ،من نمیدونم همه میگن از گرسنگی داریم میمیریم این هارو کی میخره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
فروش فوق العاده تحویل۳ماهه مهر ماه چی شد پس نکنه مسئولان هنوز خوابن به این پیش فروش یکساله نمیشه اعتماد کرد چون موقع تحویل خودرو قیمت بروز بدی تا اون موقع هم قیمت رفته بالا ثابت نمیمونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
دزدی شاخ و دم نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
مملکت تو فساد قرق شده خدایا خودت ب دادمون برس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
از ماست که برماست .
Ft
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
همش پیش فروش چرا فروش فوری نمیزارید اخه
یوزار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
بخدا فقط و فقط تحریم این دو خودروساز میتونه پوزشون رو به خاک بماله تماااااااام
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
پیش فروش فقط فیلمه تولیدات سهم رانت های خودشونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
هیچ جای دنیا ن کسی اینجوری خودرو فروخته ن کسی خریده
این فقط و فقط وفقط تو ایران داره اتفاق میفته!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
دلم برای مردمم میسوزه
داغدیده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
تورو به قرآن نخرید.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
خدا لعنتتون کنه وسلام...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
خدا لعنتتون کنه
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
۱۵ شهریور پیش فروش گذاشته بودن با موعد تحویل مهر.آبان.آذر۱۴۰۰
اونوقت الان پیش فروش گذاشتن با تحویل تیر مرداد شهریور ۱۴۰۰
یعنی کسی که زودتر ثبت نام کرده دیرتر خودرو میگیره
...
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
وقتی سایپا هنوز خودرو های تحویل 6 ماه پیش رو نداده و تاخیر داره چرا اجازه پیش فروش داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
من سال 85 ماشین خریدم و الان می خوام از نمایندگی بخرم ولی مجوز ندارم طبق این شروط. بخدا برای مصرف خودمه نه برای سود کردن. چرا اجازه نمیدن؟؟؟ تا کی اینجوریه؟؟
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
واقعا ما ملت بدبختی هستیم از ماست که بر ماست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
قرار بود فروش فوری بزارین تحویل ۹۰ روزه چیشد به این زودی فراموش کردین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
خود تحریمی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
چرا قیمت دلار طلا الکی بالامیره چرا مابایدحسرت نداشته هامون بخوریم طلای ونزوئلا پس چه شد
بهزاز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
بابا مردم چرا پولتونو به جیب خودرو سازان که محصولات بی کیفیت با قیمت بالا میریزین
خوزستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
ولا دارن پولتون میگیرن برای کسری بودجه کشور چرا این همه کلک دولت باز هم دارین گول میخورین حقتونه بخدا ماشین ندارم ولی ثبت نام نکردم چون کلک تو کارسونه اگه راست میگن این همه ماشین هست چرا وارد بازار نمیکنن تا قیمت به تعادل برسه فک کنم سال ۱۵۰۰ پیش فروش کردن
ahin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
با این اوضاع دوچرخه هم نمی تونیم بخریم ماشین که بماند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
سلام ما دفعه پیش تو رزرویا اسمم در اومد پولم جور نشد الان دوباره میتونم ثبت نام کنم ایا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
مردم حقشونه..اینجور تحقیرشوند.بخدامردم چندماه نخرند اینهاکه نمیتونندصادرکنند باقیمت پایین میارند اردم در به مشتری تحویل میدهند.شمارابخدا به خودتان ارزش قائل شوید.ثبت نام نکنید.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
آخر سایپا که خودرو های قبلی اش را تحویل نداده چرا مسعولان به آن اجازه فروش می دهند. آخه ما که در کشوری هستیم که همه از عدالت حرف می زنند چرا؟؟؟
post
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
زن بخوام بگیریم این قدر شرایط و بند نداشت
واقعا که
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
اقا یه سوال موقع پیش پرداخت که نصف قیمت کل ماشین رو پرداخت میکنیم آمدیم یه سال دیگه به قیمت روز با افزایش قیمت روبرو بشه ایا افزایش شامل نصف قیمت ماشین رو باید پرداخت کنیم
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
من ایران خودرو ثبت‌نام کردن اسمم در نیامد بعدسایپا ثبت‌نام کردم باز اسمم در نیامد بعداز حدود یکماه از ایران خودرو پیام امد که شما تو قرعه کشی رزو چهارم اسمتان در امده پول واریز کردم دیدم دوسال دیگر میدهند بعد از دوهفته از سایپا پیام امید که اسمتان در امده تحویل یکساله است حالا باتوجه به اینکه ماشین ندارم گفتم ایران خودرو انصراف بدهم میگویند اگر انصراف بدی تا دوسال حق شرکت در قرعه کشی نداری الان مجبورم تا دوسال دیگر صبر کنم اینهم نحوه قرعه کشی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
ایا این خبر واقعیت داره که ایران خودرو و سایپا قرار نیست تو چند ماه بعد فروش فوق العاده بزاره یا شایعس؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
به شیوه بابا پنج علی بخونید((بنزززززهههه)))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
چرا وقتی جلوی واردات خودرو گرفته شد همه هجوم بردین واسه خرید ارابه مرگ به صف شدین خلایق هرچه لایق نخرین ببینین این دو خودروساز ساز از کجا میتونن اینهمه پول بگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
مگر قرار نبود تا عید هر دوهفته یکبار فروش تحویل سه ماهه بزارن چیشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
قرار بود فروش فوری با تحویل 3 ماهه باشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
این چه حرف بدیه میزنی فروش فوری فقط ماله مجلسی هاست تو که کجلسی نیستی ادمای عادی فقط تحویل یکسال بعد شایدم دوسال بعد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
قیمت بازار را خودشون عمدا گرون میکنن تا مردم به سمت خرید کارخونه روی بیاورند ا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
دقیقا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
قيمت سه ماهه سوم سايپا چرا اعلام نميشه؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
از ماست که برماست آخه مثل اینکه خیلی عجله داری
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
سلام
شمارا بخدا پیگیری کنید اول ماشین ما که یکسال از تحویلش گذشته را بدن بعد فروش بزنن
مردم الکی پول ندید من یکسال هست منتظر ماشینم
بيداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
بیچاره مردم که باید التماس این ابوغراضه ها رو بکنن
اا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
بیچاره مردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
فروش فوری ایران خودرو مهر چی شد دروغ بودنکنه...
ساینا آپشنال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
ماشین های تکمیل وجه شده بدهید
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
یک ماه قبل پیش فروش داشتن موعد تحویلش مهر وآبان۱۴۰۰ والان پیش دارن برای شهریور۱۴۰۰ یعنی یکماه زودترازقبلی آیا این ناعادلانه نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
در جای دنیا چنین فروشی هست ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
قبلی ها رو تحویل بدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
تنها یک جمله!
میمیریم میمیریم ذلت نمیپذیریم!
هر کسی شرکت بکنه حقشه که چند ماه هم اضافه تر منتظر بمونه و با قیمت 5برابر بهش بدن!
علی*
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
طرح پیش فروش دارید خب به من چه .... وقتی پولی نیست ماشین میخام چیکار
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
کسی که یه پراید با 20 سال عمر و بسیار داغون داره که پلاکش فعاله چطور باید ثبت نام کنه برا ماشین؟؟؟؟
ناشناس
|
Germany
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
شرایطای متفاوت بذارین شایدجوونا.بخوان ماشینی بخرن باهاش امرارمعاش کنن..ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
بجای این متن طولانی لینکشو میذاشتین!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
اونجا هم باید می رفتی می خونی لطف بهت نیومده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
واقعا قوانینش نهایت سوءاستفاده از خریداران هست. بخاطر اینکه تحویل خودرو چند روز از یکسال کمتر است هیچ سودی به خریدار تعلق نمی گیرد. در ضمن زمان واریز وجه تنها 32 ساعت نوشته شده درحالیکه حداقل باید 72 ساعت باشه.
علی معنوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
خنجر زدین با این ماشیناتون شما هم
بوشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
سلام علیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
علیک.خب بعدش؟که چی؟
Sasan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
کسی که میخواد الان اینطور ماشین بخره تا سال دیگه هیچی از پولش نمیمونه
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
آره هر روز ثبت نام کنید پول مردم بگیرید و بعد تحویلش ظهور امام زمان
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
آره هر روز ثبت نام کنید پول مردم بگیرید و بعد تحویلش ظهور امام زمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
اگه ورود ماشین آزاد بود یعنی پیش فروش میکردی کسی ثبت نام نمیکرد
فرهنگ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
یعنی مسخره ترین چیزی که یه انسان میتونه ازش محروم باشه اینه که واسه داشتن ماشین داغونی مثل پراید باید یکسال صبر کنه کنی پیش پراخت بده و اخرش هم به قیمت روز بخره ظلم پایدار نخواهد ماند
یاسر
|
United Kingdom
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
یعنی برای یه ماشین ۱۸ ماده و تبصره عمومی و ۸ ماده اختصاصی گذاشتید با قیمت غیر قطعی تحویل نامعلوم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
:) مردم را مسخره نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
این شرایط چیه گذاشتن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
یکی از بستگانم دو تا ماشین دارد. و الان دو تا 207 از ایران خودرو در قرعه کشی برنده شده. بعد اینجا کلی قانون و تبصره می گید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
آدم حرصش میگیره وقتی هر نوع اخباری در مورد خودرو میشنوی
ی نگاه به سایت خودروسازی هایی مث تویوتا و نیسان بندازید، اصلا به دلار۳۰ تومن حساب کنید، دو تا مقایسه انجام بدید، یکی با کیفیت و خودروهای داخلی، و یکی با قیمت ریالی همون خودروها داخل ایران
اونجاست که از خودت میپرسی آخه چرا؟
شرکت فورد آخرین مدل خودروهاشو اقساط ۸۴ ماهه بدون سود میده به مشتری، وام پیش پرداختشم خودش از اعتبار شرکت میده
آخه چرا؟
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
ماشین در کار نیس ارزونی در کار نیس
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر