کد خبر: ۷۵۲۷۴۷۵
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
کد خبر : ۷۵۲۷۴۷۵

دور رفت گروه ب لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاههای کشور با شناخت تیم های برتر به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مسابقات دور رفت گروه ب لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) و گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، روزهای ۲۳ و ۲۴ مهرماه و با رعایت پروتکل های بهداشتی، در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

در این رقابت ها که با انجام ۱۰ دیدار برگزار شد، تیم بازار بزرگ ایران با کسب ۴ پیروزی صدرنشین گروه شد.

بر همین اساس تیم های «بازار بزرگ ایران، دانشگاه آزاد اسلامی، صبانور کردستان ،شهدای مقاومت بسیج قم و احتشام گستر کارون» عناوین اول تا پنجم دراین گروه را کسب کردند.

نتایج مسابقات برگزار شده نیز به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران ۹ – احتشام گستر خوزستان ۱
دانشگاه آزاد اسلامی ۷ –  تیم صبا نور کردستان ۳
صبانور کردستان ۱۰ – احتشام گستر کارون صفر
دانشگاه آزاد اسلامی ۶ – شهدای مقاومت بسیج قم ۴
بازار بزرگ ایران ۷  – دانشگاه آزاد اسلامی ۳
صبا نور کردستان  ۸ – شهدای مقاومت بسیج قم ۲
دانشگاه آزاد اسلامی ۹ – احتشام گستر کارون ۱
بازار بزرگ ایران ۹ – شهدای مقاومت بسیج قم ۱
بازار بزرگ ایران ۹ – صبانور کردستان ۱
شهدای مقاومت بسیج قم ۶ – احتشام گستر کارون ۴


بیشتر بخوانید: آزادکاران برای حضور در اردوی تیم ملی تست کرونا دادند/ آغاز تمرینات از فردا و در شرایط قرنطینه


بازار بزرگ ایران ۹ – احتشام گستر خوزستان ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: رضا خدری، برنده ۹ - احمد ناصرپور صفر
۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده ۸ – عباس چنانی صفر
۶۳ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- امین قائدی صفر
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۹، ضربه فنی – مصطفی بهزادی مقدم ۲
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده ۹- سیاوش منصور ینگجه صفر
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۹- امیرحسین حسینی صفر
۸۲ کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده ۸- نیما پاپی صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۱- آرشام بهرام زاده، برنده ۳
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۷ – علیرضا اکبری سامانی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده ۲- سعید خانی صفر (مصدوم شد)

دانشگاه آزاد اسلامی ۷ - صبانور کردستان ۳ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده ۷- محمد حسینوند ۵
۶۰ کیلوگرم: امید آرامی ۵- محمد نوربخش، برنده ۱۰
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۵، ضربه فنی – شیرزاد بهشتی طلا صفر
۶۷ کیلوگرم: احمد خرسانی پور ۴- سعید ارجمند، برنده ۸
۷۲ کیلوگرم: سجاد ایمن طلب صفر (دیسکالیفه) – علی ارسلان، برنده ۲
۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان، برنده ۴- مجید خلیلی ۱
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۳- حمیدرضا بادکان ۳
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده ۳ – یوسف قادریان ۳
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۹- سامان عزیزی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۶- شهاب قوره جیلی ۲

صبانور کردستان ۱۰ - احتشام گستر کارون صفر (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: علی نوربخش، برنده ۸- احمدرضا ناصرپور ۲
۶۰ کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده ۸- عارف محمدی صفر
۶۳ کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده ۹، ضربه فنی- امی علیایی صفر
۶۷ کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده ۵- محمد سلطانی ۳
۷۲ کیلوگرم: علی ارسلان، برنده ۸- رضا ساکی ۳
۷۷ کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده ۸- مسعود کاووسی صفر
۸۲ کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده ۸- نیما پاپی صفر
۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده ۱۳- سعید کریمی زاده ۳
۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۳- علیرضا اکبری سامانی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده ۸- امیرشایان طهماسبی صفر

دانشگاه آزاد اسلامی ۶ - شهدای مقاومت بسیج قم ۴ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده ۹- محمدمهدی جواهری صفر
۶۰ کیلوگرم: رضا گران ۳ – محمد جانقلی، ۹
۶۳ کیلوگرم: حسین عباسی، برنده ۱۰- فرید سیرتی ۲
۶۷ کیلوگرم: بهرام معروف خانی ۲- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۴
۷۲ کیلوگرم: مرتضی پورعیسی صفر- امیر عبدی، برنده ۵
۷۷ کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده ۱۰، ضربه فنی – محمدحسین جلالی ۲
۸۲ کیلوگرم: حسین فروزنده، برنده ۹- امیر رضایی صفر
۸۷ کیلوگرم: حسن فروزنده، برنده ۱- علی زینتی رفاه صفر
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۷- محمدصادق عبدالهی ۴
۱۳۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی ۱- امیرمحمد بیات، برنده ۲

بازار بزرگ ایران ۷ - دانشگاه آزاد اسلامی ۳ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: رضا خدری ۳ – سجاد عباس پور، برنده ۶
۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۱۱- امید آرامی صفر
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۷- رضا مردی ۲
۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی ۷- دانیال سهرابی، برنده ۹
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده ۶- سجاد ایمن طلب صفر
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۲- عارف حبیب الهی صفر
۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۹- حسین فروزنده صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۱- ناصر علیزاده، برنده ۳
۹۷ کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده ۴، ضربه فنی- حسن فروزنده صفر
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده – امیرحسین حسینی صفر (مصدوم شد)

صبانور کردستان ۸ - شهدای مقاومت بسیج قم ۲ (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده ۱۳- محمدمهدی جواهری ۴
۶۰ کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده ۹- حسین جاویدی، ۳
۶۳ کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده ۹- محسن مدهنی ۸
۶۷ کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده ۵- ابوالفضل زینتی رفاه ۱
۷۲ کیلوگرم: سوران محمدی، ۱۰  (مصدوم شد) - امید زالی، برنده ۷
۷۷ کیلوگرم: مجید خلیلی، صفر – هدایت کبیری، برنده ۹
۸۲ کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده ۹- محمدحسین جلالی صفر
۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده ۸- امیر رضایی صفر
۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۳- محمدصادق عبدالهی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده ۹- امیرمحمد بیات صفر

دانشگاه آزاد اسلامی ۹ - احتشام گستر کارون ۱ (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده ۱۰- احمدرضا ناصرپور صفر
۶۰ کیلوگرم: رضا گران ۱- عباس چنانی، برنده ۵
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۹- امین قائدی ۴
۶۷ کیلوگرم: احمد خرسانی پور، برنده ۳- محمد سلطانی ۱
۷۲ کیلوگرم: سجاد ایمن طلب، برنده ۱۱- رضا ساکی ۳
۷۷ کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده ۸- امیرحسین حسینی صفر
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده برنده ۹- نیما پاپی صفر
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده ۹- آرشام بهرام زاده ۱
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۱۰- علیرضا اکبری سامانی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۸- امیرشایان طهماسبی صفر

بازار بزرگ ایران ۹ - شهدای مقاومت بسیج قم ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده ۱۰- مهیار چراغی صفر
۶۰ کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده ۸- محمد جانقلی صفر
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۸- فرید سیرتی صفر
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۸- مهدی امیری نیا صفر
۷۲ کیلوگرم: حسین اسدی ۲- امیر عبدی، برنده ۶
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۸- محمدامین خلیلی صفر
۸۲ کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده ۹- داود جوادیان صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۹- امیررضا رضایی صفر
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده برنده، ۶- محمدصادق عبدالهی ۵
۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده ۹- شاهرخ میکائیلی صفر

بازار بزرگ ایران ۹ - صبانور کردستان ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده ۴- علی نوربخش ۱
۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۸- محمد نوربخش صفر
۶۳ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- شاهین فلاحی، صفر
۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده ۷- سعید ارجمند ۵
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی ۱- علی ارسلان، برنده ۱۲
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۴- مجید خلیلی ۱
۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۱۱، ضربه فنی – حمیدرضا بادکان ۱
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۶- سامان عزیزی ۲
۹۷ کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده  - علی اکبر حیدری (به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت)
۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده، صفر برنده – بهنام شجعی ۳ (مصدوم شد)

شهدای مقاومت بسیج قم ۶ - احتشام گستر کارون ۴ (اسامی تیم قم در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: محمدمهدی جواهری ۹- احمدرضا ناصرپور، برنده ۱۰
۶۰ کیلوگرم: حسین جاویدی، برنده ۳- عارف محمدی ۱
۶۳ کیلوگرم: محسن مدهنی، برنده ۱۳- امید علیایی ۴
۶۷ کیلوگرم: ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۸- مصطفی بهزادی مقدم
۷۲ کیلوگرم: امیر عبدی، برنده ۷- سیاوش منصور ینگنجه ۱
۷۷ کیلوگرم: امید زالی صفر- مسعود کاووسی، برنده ۸
۸۲ کیلوگرم: هدایت کبیری، برنده ۹- نیما پاپی ۱
۸۷ کیلوگرم: علی زینتی رفاه ۱- آرشام بهرام زاده، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: محمدصادق عبدالهی ۲- علیرضا اکبری سامانی، برنده ۳
۱۳۰ کیلوگرم: شاهرخ میکائیلی، برنده ۲، ضربه فنی- امیرشایان طهماسبی صفر
انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر