کد خبر: ۷۵۳۰۱۰۶
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷
کد خبر : ۷۵۳۰۱۰۶

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت:به زودی پنجره بسته نقل و انتقالات این باشگاه به دلیل بدهی به بازیکن خارجی، باز می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،سیدمحمد علوی مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز  باز شدن پنجره نقل و انتقالات ماشین سازی را حتمی دانست وگفت:در این زمینه صحبت‌های لازم را انجام داده ایم و تا پایان هفته بدهی باشگاه به شیمبا بازیکن کنونی فولاد خوزستان پرداخت می‌شود و یک وکیل هم از سوی باشگاه برای این منظور مشخص کردیم تا پرونده را پیگیری کند.

او افزود:مالک و مدیریت باشگاه ماشین سازی تبریز به دنبال این هستند تا هر چه زودتر بدهی به شیمبا را پرداخت کرده و البته همین کار نیز به انجام خواهد رسید تا قبل از شروع فصل جدید مسابقات لیگ برتر پنجره نقل و انتقالاتی ماشین سازی باز شود.

او درباره قرعه بازی‌های ماشین سازی در فصل جدید لیگ برترگفت:طبیعی است که تمامی تیم‌ها دوست دارند که قرعه کشی باب میل آن‌ها باشد که البته چنین مساله‌ای برا همه تیم‌ها نمی‌تواند اتفاق افتد.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز با بیان اینکه برای ما نوع، نحوه و زمان بازی‌های لیگ برتر فرقی ندارد افزود:در هر حال در طول فصل تمام تیم‌ها باید با هم بازی کنند و تیم‌هایی که از توان فنی و روحی و بدنی مناسبی برخوردار باشند به طور قطع رویارویی با تیم‌های مختلف برایشان چندان تفاوتی نخواهد داشت.

علوی ادامه داد:فصل گذشته چند هفته ابتدایی برای ماشین سازی بازی‌های سختی وجود داشت و امسال هم همان گونه شده است.

او اظهار داشت:هر تیمی که می‌خواهد در لیگ برتر بازی کند باید کمربند خود را از همان هفته‌های اول محکم ببندد و ما نیز بسیار امیدواریم با تیمی جوان و باانگیزه بتوانیم نتایج درخشانی کسب کنیم.

او با بیان یانکه ماشین سازی در نقل و انتقالات بازیکن از صفر شروع کرده است گفت: بیشتر بازیکنان فصل گذشته قرارداد یک ساله داشتند و از تیم جدا شدند و چند بازیکن هم مورد تأیید کادر فنی قرار نگرفتند و از تیم رفتند که بر همین اساس از لیگ برتر و لیگ دسته یک چند بازیکن را جذب کردیم که از انگیزه و کیفیت خوبی برخوردار هستند.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز با تاکید بر اینکه ماشین سازی ادعایی در نقل و انتقالات ندارد و طبق سیاست باشگاه حرکت کرده است  یادآور شد:تمام کار‌های باشگاه با نظم انضباط انجام شده است و امیدوارم در فصل جدید برای این باشگاه قدیمی و باسابقه آبروداری کنیم.

 تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با تغییر مالک خود و رویکرد بومی و جوان گرایی تعداد ۱۵ بازیکن فصل گذشته خود را از دست داد و تاکنون نیز با ۱۳ بازیکن جدید قرارداد بسته است که در میان تیم‌های لیگ برتری رکورد به شمار می‌رود.

سبزقبا‌های تبریز در هفته اول لیگ برتر فصل جدید روز شنبه ۱۰ آبان ماه در مشهد به مصاف شهرخودروی این شهر می‌روند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر