کد خبر: ۷۵۳۳۵۵۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
کد خبر : ۷۵۳۳۵۵۳

چشم‌هایی که راز‌های پنهان شخصیت را برملا می‌کنند

با انجام دادن این آزمایش، راز‌های نهفته درونتان را بیشتر بشناسید و پرده از شخصیت پنهانی و درونی خود بردارید.

به گزارش خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، ضمیر ناخودآگاه، فضایی بسیار تاریک است که برای درک کردن آن سال‌ها جلسه‌های روانکاوی لازم است، چراکه این ضمیر عمیق‌ترین ترس‌ها، آرزو‌های نهفته و احساسات سرکوب شده ما را بر ملا می‌کند و بسیاری از ما انسان‌ها حتی از ویژگی‌های اصلی خود  خبر نداریم، چه برسد به عمیق‌ترین احساسات و خصایصی که در ما وجود دارد.

از این موقعیت استفاده کرده و یک تست شخصیت آماده کرده‌ایم تا با کمک آن بفهمید چگونه انسانی هستید و تشخیص دهید احساسات و روان شما در چه وضعیتی قرار دارند.

برای این منظور، از میان چشم‌هایی که در تصویر می‌بینید یکی را انتخاب کنید و ببینید که چه نوع شخصیتی دارید.

تست روانشناسی

شما روح و روان لطیف و باز دارید

تست روانشناسی

اگر این چشم را انتخاب کرده‌اید، باید بدانید که شما فردی لطیف هستید که هر کسی را در قلب خود راه می‌دهید و بیش از آن که دیگران تصور می‌کنند، به کسب تجربه اعتقاد دارید و ترجیح می‌دهید آسیب ببینید و ناراحت شوید تا اینکه به موضوع و اتفاقی، هیچ حسی نداشته باشید و با این وجود سعی می‌کنید که نگرانی‌ها و ناامنی و غصه‌های خود را به هیچ فردی نشان ندهید.

شما به قدری درون گرا هستید که اصلا تمایل ندارید مشکلات خود را با افراد دیگر در میان بگذارید و معتقدید که باید با هرگونه اتفاقی در زندگی خود به صورت خصوصی برخورد شود، از این رو به طور مداوم سعی می‌کنید بیش از اندازه به دیگران کمک کنید تا جایی که از خودتان می‌گذرید تا مشکل فرد مقابل برطرف شود حتی اگر آن شخص، شما را رنجیده خاطر کرده و دلتان را شکسته باشد.

شما فردی با وجدان هستید

تست روانشناسی

شما خود را منصف می‌دانید و دوست دارید کار را به صورت درست و اصولی انجام دهید، زیرا این کار، یکی از ارزش‌های اساسی شما در زندگی است. به همین دلیل سعی می‌کنید از آن پیروی کنید تا جایی که علاقه دارید تأثیر اولیه عالی روی ذهن دیگران بگذارید، زیرا تصویری کامل از ایده آل خود در ذهن دارید که تلاش می‌کنید متناسب با آن زندگی کنید و علاوه بر این، اعتقاد دارید که کار‌های سخاوتمندانه تان هر قدر هم جزیی و کم باشند، امّا می‌توانند تأثیر بسزایی در زندگی دیگران داشته باشند.

شخصیت شما به گونه‌ای است که از دیدن بی عدالتی در اطراف خود متنفر هستید و سعی می‌کنید با اقدام‌های خود، وضعیت را اصلاح کنید.

" تغییری باشید که می‌خواهید در جهان ببینید. " این شعاری است که در زندگی دنبال کرده و هر روز برای آن تلاش می‌کنید.

شما در گذشته خود گیر افتاده‌اید

تست روانشناسی

شما احساس می‌کنید در اعماق وجود خود گرفتار شده‌اید، اما گاهی اوقات نمی‌توانید به خوبی تشخیص دهید که این احساس از کجا ناشی می‌شود و در حقیقت، این به دلیل گذشته ناخوشایند شماست که امروز در روحیه شما تأثیر گذاشته است، تا جایی که احساس می‌کنید زندگی برای شما نوعی شوخی بیمارگونه و کنایه آمیز است، اما با تمامی این تفاسیر، شما فرد بسیار قوی هستید و همیشه سعی می‌کنید از هر راهی، حتی از جزیی‌ترین بخش‌های زندگی روزمره تان، آرامش پیدا کنید.

شما تیره و تار‌ترین افکار خود را با فرد دیگری در میان نمی‌گذارید و یاد گرفته‌اید که به تنهایی با شرایط و احساسات خود کنار بیایید، این در حالی است که در گذشته خود، بسیار آسیب دیده‌اید و باید در نظر داشته باشید که شما یک قاضی عالی هستید و می‌توانید مسائل را به خوبی از یکدیگر تفکیک کنید.

شما فردی فلسفی هستید

تست روانشناسی

شما به مشاهده و تحلیل جزییات علاقه دارید؛ به طوری که دوست دارید کلمات و تصاویر را بررسی کنید تا بتوانید دنیای اطراف خود را به طور کامل درک کنید.

شما به گونه‌ای رفتار می‌کنید که انگار هر جمله‌ای، خود یک معماست و باید آن را قطعه قطعه کنید، چرا که شما تنها راه دریافت معنای واقعی آن جمله‌ها را تحلیل دقیق می‌دانید و به همین دلیل زیاد فکر می‌کنید و مدام در حال تجزیه و تحلیل هستید. اما افراد زیادی نمی‌توانند این کار را انجام دهند و بدین ترتیب شما باید توانایی درک معنای عمیق همه چیز را داشته باشید.

شما خیلی راحت در افکار خود گم می‌شوید و همین مسئله باعث می‌شود تا درکتان از دنیای اطراف کمی تار شود.

شما همیشه نمی‌توانید درست یا نادرست را از یکدیگر تشخیص دهید و با این حال هم نمی‌خواهید افراد دیگر، ناامنی و اطمینان نداشتن شما را متوجه شوند و علاوه بر این، شما زندگی را به عنوان یک معمای پیچیده می‌بینید و در تلاش هستید که بفهمید جای درست قطعه‌های این زندگی کجاست و اگرچه ممکن است هیچ گاه معنای همه چیز را درک نکنید، اما با این موضوع هیچ مشکلی هم ندارید.

شما فردی مرموز هستید

تست روانشناسی

شما فردی هستید که هنوز درک کاملی از خود ندارید، اما از صفات منفی بیزارید و چهارچوبی برای خود قائل نیستید و تناقض را دوست دارید و احساساتتان به راحتی تحت تأثیر ساده‌ترین موارد قرار می‌گیرند؛ با این حال، چیز زیادی از خودتان با دیگران به اشتراک نمی‌گذارید، زیرا علاقه‌ای به این ندارید که دیگران، شما را در چهارچوب خاصی قرار دهند.

شما فردی حساس و لطیف هستید

تست روانشناسی

شما از آن دسته افرادی هستید که مشاهده دقیق همه چیز را دوست دارید و از جهان اطراف خود بسیار آگاه هستید، زیرا می‌توانید به راحتی افراد و موقعیت‌ها را درک کنید و علاوه بر این، دارای احساسات عمیق و شدیدی نیز هستید و گاهی اوقات، حتی بی‌اهمیت‌ترین چیز‌ها هم نمی‌توانند روی شما تأثیر بگذارند و حتی هنگام خندیدن نیز به راحتی گریه می‌کنید، زیرا به شدت احساساتی هستید.

در حقیقت شما جزء افرادی هستید که از نشان دادن نقطه ضعف خود به دیگران و اینکه چقدر احساسات ظریفی دارید، هیچ ترسی ندارید، چراکه آن‌ها را بد نمی‌دانید و جنبه شهودی خود را به افراد نشان می‌دهید‌ و در درک موقعیت‌ها مهارت دارید و اغلب اولین نفری هستید که می‌تواند تشخیص دهد چه اتفاقی رخ خواهد داد.

شما فرد عصبانی هستید

تست روانشناسی

اگر این عکس را انتخاب کرده‌اید، باید بدانید شما فردی بسیار پرانرژی، قدرتمند، پرشور و تأثیرگذار هستید که مردم همیشه از شما الگو می‌گیرند و شخصیت شما را تحسین می‌کنند. هیچ‌چیز از نظر شخصیت شما دست کم گرفته نمی‌شود؛ چه آن مورد را از ته دل دوست داشته باشید و چه از آن به شدت نفرت داشته باشید و در حقیقت، همه‌چیز برای شما یا سیاه است یا سفید و هیچ رنگ خاکستری وجود ندارد.

شما دارای دیدگاه بسیار قوی هستید و بسیار راحت می‌توانید نظر خود را تعیین کنید و در اعماق زندگی خود، کاملا مضطرب هستید و دوست ندارید روی دیگر خودتان را نشان دهید، زیرا آن روی شما آسیب‌پذیر است و این آسیب‌پذیری ممکن است در معرض دید دیگران قرار گیرد.

شما از آن دسته افرادی هستید که گاهی اوقات، در ذهن خود یک تراژدی درباره قضیه‌ای می‌سازید که چندان ارزشی ندارد، اما از اعماق وجودتان آن را دوست دارید.

شما فردی عجیب هستید

تست روانشناسی

شما فردی هستید که علایق، سرگرمی‌ها و کار‌های غیرمعمولی دارید و اصطلاحاتی که می‌توان به شما نسبت داد «منحصر به فرد» است، چرا که اگرچه به طور دائم به عنوان یک فرد عجیب و غریب شناخته می‌شوید، اما هرگز نظر دیگران شما را نمی‌آزارد.

شما از قوانین پیروی نمی‌کنید و هیچ احترامی برای وضع موجود قائل نیستید، زیرا کار‌ها را به روش خودتان انجام می‌دهید و بیش از هر چیز به غریزه و درون خود اعتماد می‌کنید.

شما هر چیزی راجع به خودتان را به دیگران نشان می‌دهید، چون دوست ندارید چیزی برای مخفی کردن داشته باشید و از کسانی که شما را قضاوت می‌کنند، چشم‌پوشی می‌کنید و علاوه بر این‌، سعی می‌کنید یک مثال خوب برای دیگران باشید و محترم به نظر بیایید، اما در عین حال به دیگران کمک می‌کنید تا رویا‌های خود را دنبال کنند، زیرا نه تنها شادی واقعی را در این کار می‌دانید، بلکه از داشتن شخصیت شورشی هم لذت زیادی می‌برید.

شما فردی سرزنده و اجتماعی هستید

تست روانشناسی

شما فردی پرانرژی، برون‌گرا و از نظر احساسی آزاد، رهبر نوع کلاسیک، کاریزماتیک، پرشور و بسیار خوش‌رفتار هستید و همیشه وقتی دیگران به شما احتیاج دارند، به آن‌ها کمک می‌کنید، چرا که می‌دانید در تمامی شرایط چه بگویید و همیشه در دسترس هستید تا بدون کوچک ترین اشاره‌ای به دیگران کمک کنید.

اگرچه شما یک زندگی و خانواده شگفت‌انگیز دارید، اما با غم هم غریبه نیستید و همیشه درباره احساسات خود صحبت می‌کنید، زیرا فکر می‌کنید اگر این کار را نکنید، بیشتر آسیب می‌بینید. علاوه بر این اگر به شما بی احترامی هم شود، همیشه به بهترین‌ ویژگی افراد توجه می‌کنید.

شما کدام چشم‌ها را انتخاب کردید؟ آیا نتیجه غافگیرتان کرد؟ راز‌های درونی و پنهانی شخصیت خود را با ما در میان بگذارید.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۳۴
در انتظار بررسی: ۰
نامشخص
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۳
زیاد دقیق نبود
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
سلام خیلی‌‌به‌درون‌خودم‌پی‌بردم‌وتا‌حدی‌شخصیته‌خودم‌راشناختم‌‌ازشما‌زهمتکشهای‌عزیز‌سپازگزارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
درست بود واقعاااا
نا شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
شماره ای که انتخاب کردم ۸ بود و باید بگم که کاملا درست بود
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
6 بودم و دقیق بود جز اونجا که میگه احساساتتونو به همه میگید . شدیدا همه چیو میریزم تو خودم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
جالب بوددرست هم بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
تست های واقعی روانشناسی لطفا بذارید که شامل سوال و... هستند.معمولا برای تست بینایی تصویر می گذارند.شاید برای بعضی ها درست در آمده باشد،ولی اینا کامل واقعی و منطقی نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
کاملا شبیه من بود من اولین را انتخاب کردم تمام مطالب صحیح بود در بین مطالبی که تا به حال خوانده و شرکت کرده بودم این مورد صد در صد صحیح بود سپاسگزارم
ناشناس
|
Germany
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
دقیق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
آقا الان ما بر اساس شخصیتمون ببینیم اینا درستن یا نه
یا بر اساس اینا ببینیم شخصیتمون چیه
Maneli
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
عالی بود
ناشناس
|
France
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
عالی بود. چقدر درست گفتید. مرسی.
مهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
در مورد من و خواهرم و پدرم درست بود ولی در مورد دوستم اشتباه بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
خوب بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
دقیقا درست بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
فقط حرفه
فافا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
واقعاً فوق العاده بود من خودم چشام رنگیه برا همین چشم شماره ی ۶ رو انتخاب کردم واقعا هم درست بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
شماره شش.کمی شبیه به روحیاتم بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
االلکییه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
عجب آزمون چرندی! افراد بر اساس اینکه کدوم شکل قشنگ تره انتخاب میکنند نه بر اساس شخصیتشون، بنابر این گذاشتن یک کتاب وسط چشم و انتظار تشخیص شخصیت افراد چندان کار علمی و منطقی به نظر نمیرسه.
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
ممنون خیلی جالب بود
من شماره 6 را انتخاب کردم
در موردم صدق میکرد
از این روش های روان شناسی بیشتر بگذارید البته لطفا
تا خودمون را بهتر بشناسیم
گر چه روی خودم خیلی کار کردم که لااقل سودی نمیرسانم
صرری نرسانم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
اصلادرست نبودرموردمن
ضمناهمه این ویژگیابه نوعی درهمه هست
تک بعدی نیستیم که
من همشوخوندم ازهمشون باتوجه به شرایط وزمانهای مختلف درمن بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
دقیقا منو بر عکس گفت
Mobin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
چشم شماره ۹ رو انتخاب کردم خدایی غافلگیر شدم دم سازندش گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
دقیقا درست بود
رها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
واقعا مسخره است!!!!!
ثنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
دقیقا مثل شخصیتم بود
Sorena
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
تعجب کردم از درستیش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
درست بود
نون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
در مورد من اشتباه بود
فرید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
غلط بود
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
خیلی جالب بود
اصلا اصلا فکر نمیکردم درست دربیاد
ولی کاملا همون چیزی که هستم را گفت
ا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
در مورد من اشتباه بود
Noora
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
مزخرف بود کاملا اشتباه بود
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر