کد خبر: ۷۵۳۷۶۶۲
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
کد خبر : ۷۵۳۷۶۶۲
بادامچیان در گفت‌وگوی تفصیلی با باشگاه خبرنگاران جوان:

حتی خود روحانی هم از رئیس جمهور شدنش پشیمان است/ سید حسن خمینی نامزد اصلاحات نخواهد شد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره برنامه‌های انتخاباتی حزب خود توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، فاطمه تورانلو؛ اگرچه هنوز سفره ریاست جمهوری انتخابات ۱۴۰۰ پهن نشده با این حال احزاب و اشخاص بسیاری را درگیر کرده است و هر روز نام یک شخص از گوی جادویی این انتخابات خارج می‌شود.

احزاب معروف هم که این روزها تنور فعالیت‌های انتخاباتی‌شان روز به روز داغ‌تر می‌شود و هرچه نام آن حزب بزرگتر باشد پچ پچ‌ها هم برای اینکه چه کسی نامزد محبوب آن خواهد شد بیشتر است.

حزب موتلفه اسلامی هم یکی از احزاب فعال در جریان اصولگرایی است که از حدود سال ۱۳۴۲ شروع به فعالیت کرده و همچنان دستی بر آتش فعالیت‌های سیاسی دارد ،از همین رو نیز به سراغ دبیر کل این حزب یعنی اسدالله بادامچیان رفته‌ایم تا درباره فعالیت‌های آن در انتخابات آینده بیشتر بدانیم.

حزب موتلفه اسلامی درحال نظر خواهی از افراد مختلف است

باشگاه خبرنگاران جوان: با سلام ، به عنوان سوال نخست می‌خواستم درباره احتمال و چگونگی حضور حزب موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از شما بپرسم، آیا برنامه ریزی خاصی برای حضور در این انتخابات از سمت حزب انجام شده است؟

بادامچیان: به طور طبیعی هر حزبی بنا به وظیفه در انتخابات حضور پیدا خواهد کرد و نامزدها و برنامه‌های مد نظر خود را به مردم ارائه خواهد داد، زیرا به طور کلی ماهیت حزب همین است که در مسائل مختلف اجتماعی حضور یافته و از یک نامزد حزبی و یا جمعی حمایت کند؛ حزب موتلفه اسلامی هم از این امر مستثنی نبوده و اکنون به شدت پیگیر مسائل انتخاباتی است، ما به دبیران استانی خود اعلام کردیم که نیروهای خود را جمع کرده، ائتلاف تشکیل داده و افراد شایسته را به مردم معرفی کنند؛ زیرا تسلط یک حزب در یک استان بیشتر از اشخاص است، درباره انتخابات ریاست جمهوری هم حزب موتلفه اسلامی در حال نظر خواهی از افراد مختلف است تا انشالله به زودی یک نامزد شایسته را به مردم معرفی کنیم.

حتی خود روحانی هم از رئیس جمهور شدنش پشیمان است/ سید حسن خمینی نامزد اصلاحات نخواهد شد

باشگاه خبرنگاران جوان: آیا نام فرد خاصی هم در این میان مطرح شده است؟

بادامچیان: درحال حاضر نام حدود ۵۰ نفر برای این انتخابات مطرح است، اما در ابتدا ما در نامه‌ای خطاب به شورای نگهبان خواستار این شدیم که تفسیر خود را از رجل سیاسی و مذهبی اعلام کند تا هر فردی تکلیف خود را برای حضور در انتخابات بداند.

آنچه در قانون اساسی  به عنوان تعریف نامزد ریاست جمهوری مطرح شده این است که این فرد باید رجلی سیاسی مذهبی باشد؛ در تعریف دقیق‌تر رجل یعنی یک شخصیت برجسته ؛ حالا ما یک رجل سیاسی داریم که به عنوان یک سیاستمدار و نظریه پرداز مطرح می‌شود و یک رجل مذهبی داریم که او باید در مسائل دینی از شخصیت والایی برخوردار باشد، بنابراین نامزد ریاست جمهوری باید از هر دوی این ملاک‌ها برخوردار باشد.

مرحوم مدرس نمونه یک رجل سیاسی و مذهبی است

برای مثال مرحوم مدرس یک رجل سیاسی و مذهبی است؛  دکتر مصدق رجل سیاسی بود و رجل مذهبی نمی‌شد، آقای قوام السلطنه هم با اینکه یک فراماسون انگلیسی بود اما جزو یک رجل سیاسی محسوب می‌شد. در تعریف قانون اساسی هم نامزد ریاست جمهوری باید هر سه این ویژگی‌ها را باهم داشته باشد، بنابراین ما نیز در انتخاب نامزد مورد نظر خود باید تمامی این ویژگی‌ها را مد نظر قرار دهیم ؛البته ممکن است که شورای نگهبان گاهی با تسامح از کنار این ویژگی‌ها رد شود که این مربوط به نظر خود شورای نگهبان است و ما باید به وظیفه خودمان عمل کنیم.

اکنون هم معاونت سیاسی حزب موتلفه حضور بسیار پویایی در امر انتخابات داشته و این مسائل را مدام رصد می‌کنیم، البته هنوز درباره مصداق‌ها تصمیم خاصی گرفته نشده و همانطور که گفتم در حال نظر خواهی از شعبه‌های حزبی خود هستیم تا در نهایت ببینیم چه کسی می‌تواند مسئولیت عظیم ریاست جمهوری این کشور را در گام دوم انقلاب بر عهده بگیرد.

حتی خود روحانی هم از رئیس جمهور شدنش پشیمان است/ سید حسن خمینی نامزد اصلاحات نخواهد شد

ائتلاف یک امر عاقلانه است / این انتخابات یکی از انتخابات‌های پرشور خواهد بود

باشگاه خبرنگاران جوان: آیا در این دوره هم شاهد ائتلاف جریان اصولگرایی نظیر آنچه در انتخابات مجلس یازدهم رخ داد خواهیم بود؟

بادامچیان: ائتلاف یک امر عقلایی است که در نهایت و در انتهای کار شکل می گیرد یعنی همین الان نمی‌شود ائتلاف کرد، بلکه باید دید که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد؛ اگر هر یک از جریان‌ها دیدند که یک چهره رجایی گونه و خالص برای ریاست جمهوری حاضر شده قطعا باید از آن تبعیت کنند؛ بنابراین بیشتر از ائتلاف، اصلح بودن نامزدها مهم است.

کمااینکه ما از حضور نامزدها در انتخابات ابایی نداریم، کاش به جایی برسیم که واقعا ۵۰ نفر احساس کنند می‌توانند رئیس جمهور این نظام باشند، اما اینکه چه کسی شایسته ریاست جمهوری است و چه کسی باید نامزد شود که تحت همان ضوابطی است که در قانون اساسی درج شده است. بنابر این اسامی جزو مسائل جانبی انتخابات بوده و کشاندن انتخابات هم به بحث‌های گروهی چیز مفیدی نیست؛ چرا که هر کس می‌تواند در انتخابات شرکت کند و شور انتخاباتی را افزایش دهد.

معتقدم بر خلاف تبلیغاتی که صورت می‌گیرد و مدام گفته می‌شود که مردم در این انتخابات حضور کمرنگ خواهند داشت اتفاقا یک انتخابات پرشور خواهد بود، زیرا تمام گروه‌ها حتی اصلاح طلبان هم می‌خواهند در آن حضور یافته و نامزد خود را به مردم معرفی کنند.

حتی خود روحانی هم از رئیس جمهور شدنش پشیمان است/ سید حسن خمینی نامزد اصلاحات نخواهد شد

سید حسن خمینی هرگز نامزد جریان شکست خورده‌ای مثل اصلاحات نخواهد شد 

باشگاه خبرنگاران جوان: اسامی که این روزها مطرح می‌شود نظیر سید حسن خمینی و محمود احمدی نژاد را تا چه میزان محتمل می‌دانید، آیا ممکن است در صورت عدم احراز صلاحیت احمدی نژاد او یک فرد نزدیک به خود را به عرصه انتخابات راهی کرده و از او حمایت کند؟

بادامچیان: سید حسن خمینی هرگز نامزد جریان شکست خورده‌ای نظیر اصلاحات نخواهد شد، زیرا شاهد بودیم که در انتخابات مجلس یازدهم هم چهره شاخص آنها یعنی مجید انصاری فقط  ۶۹ هزار رای به دست آورد؛ سید حسن خمینی فردی زرنگ است و هرگز به این وادی ورود نخواهد کرد.

احمدی نژاد هم می‌تواند نامزد شود و در صورت ورود قطعا هوادارانی برای حمایت خود دارد ؛ البته ممکن است که شورای نگهبان هم او را تایید صلاحیت نکند و متقابلا او از یک فرد دیگر حمایت کند که این امری طبیعی است، زیرا معمولا یک فرد سیاسی بیکار نمی‌نشیند.

مهم این است که ما به این نامزد‌ها به عنوان رقیب نگاه نمی‌کنیم و نگاه ما به انتخابات صرفا یک تکلیف شرعی است و همانگونه که امام خمینی (ره) فرمودند انتخابات یک امتحان الهی است که ضابطه گرایان را از رابطه گرایان جدا می‌کند؛ بنابراین باید دید که چه کسی از روی رابطه برخورد می‌کند و چه کسی هم یک فرد مخلص رجایی گونه را انتخاب می‌کند و این مبنای نگاه موتلفه به انتخابات است.

حتی خود روحانی هم از رئیس جمهور شدنش پشیمان است/ سید حسن خمینی نامزد اصلاحات نخواهد شد

 حتی خود روحانی هم از رئیس جمهور شدنش پشیمان است

در نهایت باید گفت که هر کسی می‌تواند وارد این عرصه شود، اگر شورای نگهبان هم او را تایید کرد این مردم هستند که باید به او رای داده و او را انتخاب کنند؛ حال ممکن است که مردم با حدود ۲۴ میلیون رای فردی نظیر روحانی را انتخاب کنند که الان حتی یک نفر هم از رای دادن به او راضی نیست و حتی خود او هم از رئیس جمهور شدنش پشیمان است. 

پس ما نباید انتخابات را که صحنه حضور مردم است به صحنه نزاع نامزدها با یکدیگر بدل کنیم؛ تا چند نفر مدام به یکدیگر بگویند که تو نباید رئیس جمهور شوی و مانند  گزینه های ریاست جمهوری در آمریکا به یکدیگر توهین کنند؛ زیرا این رفتارها شایسته کشوری مانند آمریکاست نه کشور ما که رعایت اخلاق و ادب اسلامی برایش اولویت است؛ بنابراین تمام رسانه‌ها باید به این سمت حرکت کنند که به افرادی که نامزد شده و شورای محترم نگهبان هم آنها را تایید صلاحیت می‌کند احترام بگذارند، در رقابت‌ها و مناظرات یکدیگر را محترم بدارند نه اینکه با تخریب یکدیگر خوبی خود را ثابت کنند.

معتقدم که در مناظرات  نامزدها باید برنامه‌ها و کابینه خود را به مردم معرفی کنند نه جنگ‌های تخریبی ضد یکدیگر. حزب ما هم انشالله به زودی مصداق‌های مد نظر را با تکیه بر همین موارد معرفی خواهد کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: باتشکر از شما.

انتهای پیام/

بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۶۶
در انتظار بررسی: ۰
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
مطمئن باش که ۵درصد هم شرکت نمیکنند چه انتظاری دارید با چه رویی از کاندید شدن حرف میزنید .
Dalfardi
|
Belgium
|
۰۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
کاش با این سن سال بهتر صحبت می کردی
به خاطر پست و مقام تخریب نمی کردی
خدا از سر تقصیراتت بگذره
ناشناس
|
Germany
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
این مملکت کسی رو میخواد که دغدعه ی مردم اولویتش باشه
ناشناس
|
Germany
|
۰۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
این مملکت دلسوز میخواد
ناشناس
|
Romania
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
مطرب عشق عجب ساز نویی دارد...نقش هر پرده که زد راه بجایی دارد
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
آقای بادامچیان حزب شما در کل کشور چقدر طرفدار داره؟ خودتون هم میدونید که کمه، اصولا اصولگرایان در بین مردم طرفداران کمی دارند شاهدش انتخابات مجلس با رای پایین، از کی تا حالا انصاری نامزد شاخص اصلاح طلبان شده؟ جریان شکست خورده جریان اصولگرایی هست که با رقابت نابرابر با اصلاحات مثلا پیروز شده، وقتی شورای نگهبان تایید صلاحیتش جناحی هست و سلیقه ای ردصلاحیت میکنه معلومه انتخابات آزاد نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
خیلی جالبی اصلاح طلبان امتحان خودشون و پس دادن و فقط بفکر منافع هم حزبی و برباد دادن کشورن و اغلب خائن.و هنوزم طرفداران چون تو تو خواب غفلت .بله درصد مشارکت کم بود تو مجلس اسفند یکی بدلیل کرونا دوم بخاطر ناامید از دولت تدبیرتون و بی اعتمادی .
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
امثال بادامچیان هرگز نزاشتن روحانی موفق عمل کنه
پاسخ ها
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
وای که روحانی میخواست دررست عمل کنه ولی فعلا نتونسته اون درست عمل کردنش اینطوره که هیچ اثری از ایران و ایرانی نمونه و متاسفانه هنوز کامل موفق نشده براش دعا کنید موفق بشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
الهی بمیرم نذاشته بوده روحانی کار کنه اگه میذاشتن چی میشد کشور.برسد خدا روزی اونا جای دیگه بده برو قانون اساسی کشور تو بخون اینقدر جناحی حرف نزن سنگ اصلاح طلبانه به سینه نزن اینا دیگه طرفدار ندارن البته اگه تو خواب غفلت نباشید یا اینکه سرمایه داری
سیدحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
بار الها پروردگارا
دیگه هیچی نمیگیم خودت همچی را میدانی
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
اگه روحانی پشیمونه همین الان استعفا بده و عذرخواهی کنه تا انتخابات زودتر برگزار شود، در غیر این صورت من دیگر رای نخواهم داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
بهترین هایی که به نظرم میرسه برای ریاست جمهوری آقای رئیسی، قالیباف، وجلیلی هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
حالا که در این چند سال مردم زیر بار تورم و گرانی و بیکاری و افزایش روزانه و دقیقه ای اجناس و ... کمرشان شکست و هیچ امیدی به آینده ندارند و همه افسرده و عین مرده بی روح شدند ، پشیمانی رئیس جمهوری چه دردی از دردهای مردم را علاج می کند ؟ راست میگفت همان اوایل ریاستش باید کناره گیری می کرد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
آقای بادامچیان عملکرد دولت روحانی مثبت بوده است تحریم های ظالمانه غرب را فراموش نکنیم . چرا از ناحیه ملت نظر میدهی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
ملت از عملکرد دولت فعلی راضی نیست از طرف خودت نظر بده.بله برای مرفه نشینهای چون تو خوب بوده.تحریم؟ 40 ساله تحریمم با اینکه 8 سال جنگ بود وضعمان اینقدر افتضاح نبود کی میخوایید سر عقل بیایین تا کی ملت چوب بی عقلی شمارو بخوره.
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
منم دوست دارم رئیس جمهور شوم شغلی پر منفعتی است
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
چرا پس برای بار دوم شرکت کرد در انتخابات ....اگر پشیمان بود
رسانه،جهل مزین،جادوی اخرالزمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
بگو رسانه ت چیه،تا بگم فازت چیه!؟
خبر خوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
دم احمدی نژاد گرم که به اینها باج نداد. من نمی دونم این گونه احزاب برای چی فعالیت می کنند ؟ چه خروجی دارند و به درد کجای کشور خوردند. برید استانها مسئولیشون رو ببینید خنده تون می گیره طرف دست چپ و راستش رو بلد نیست رفته در موسسات کیلویی یه مدرک کیلویی دکترا گرفته و دبیر حزب استانش هم شده و داره رانت و رانت بازی هم می کنه به خدا قسم یک معادله یک مجهولی در حد دبستان بهشون بدی نمی تونند حل کنند . چه برسه بخواند مشکلات مملکت رو حل کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
شما زحمت بکشید وکارها روبه کسانی که پشتیبان ولی فقیه هستند بسپارید واز خدا بخواهید که حق را برایتان روشن کند
امیرنیک صفت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
سلام چرا میگویید حتی یک نفر هم راضی از انتخاب روحانی نیست آقا من راضیم ۵۰ سال هم سن دارم باندازه خودم هم در جریان امور هم هستم اگر بلاهایی که به سر این دولت آمد به سر هر دولتی میومد قطعا بدتر از این وضعیت میشد حداقل ۴ سال اول که گل و بلبل بود یادتان رفته همین ماشینهای داخلی با وام بدون بهره آخر تونست فروش برود و....
وضعیت روحاتی شده وضعیت دکتر بهشتی قبل از شهادتش که فقط ترور شخصیت میشد و سکوت کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
بله برای شماها که وضعتون خوبه گل و بلبله کدام بلا ؟مدیریت ضعیفش رو پای کدام بلا مینویسی؟شهید بهشتی کجا روحانی کجا ساده زیستی بهشتی کجاش شبیه روحانیه لطفا قیاس نکنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
تو روحانی رو با بهشتی ساده زیست یکی میدونی؟ به عقلت شک دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
به زنجیر نکشیدیم که بره اما که عمرن اگه بره
امیر
|
Germany
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
اصلاح طلبان وطن فروش چه رویی دارند بخدا .شماکه وطن و سرمایه های ملی را دودستی تقدیم آمریکایی ها کردین دیگه چی از جون ملت و کشور میخواین.۷ ساله کشور را خوابوندین تا خوب از همه لحاظ عقب بیفتیم که به اندازه ۲۰۰سال کشور را عمدا عقب انداختین شمارو به هرچی میپرستین دست از سر وطن فروشی و خیانت بردارین بزارین یه عده انقلابی وارد گود شوند و به فکر ملت و کشور باشند نه شماها که هدفتان از ریاست جمهوری فقط تیشه زدن به ریشه انقلاب و نظامه
سمیع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
خدا لعنت کنه آدم دروغگو ومردم فریب رو.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
مردم دست به دست هم دهیم‌‍‍ این مملکت فقط امام زمان میخواد
Moeinmm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
چرا وقتی که مرد عمل نبود اومد حالا که آخرش پشیمانه چرا اون اوایل دولت استعفاء نداد وقتی میدونست نمیتونه خودمون میدونیم که از پس ترامپ نتونستی بر بیای وای به حال رئیس جمهور بعدی اگه این دوباره انتخاب بشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
تاابدبه اصلاح طلبها رای نخواهیم داد دیگه توبه توبه توبه که رای به افسادطلبان بدهیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
پس چرا هر چند وقت یکبار یه سخن گهربار یا یه شیرین کاری تازه رو میکنه . بنده خدا وزیر بهداشت چه حرصی از دستش میخوره . خدایا نرسون اون روزی رو که بگیم کاش روحانی بود آمین .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
فقط سعیدجلیلی
فقط اودرترازنظام ولایت فقیه است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
این رجل سیاسی یا تو خواب هستن که چه بلایی سر مردم اوردن یا احمق هستن ! تو فکر ائتلاف هم هستن و یه شونه یا برسی بهش بدیم شبیه آدما بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
پشیمونی چه سودی داره
بیچاره شدیم رفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
چه جالب!
از کجا فهمیدی روحانی پشیمانه؟
اگر ده دوره دیگه هم راه داشت دوست میداشت رییس جمهور باشه.
اگر دوست نداره بگو فقط یک ماه آخر استعفا بده. فقط یک ماه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
پس ما نباید انتخابات را که صحنه حضور مردم است به صحنه نزاع نامزدها با یکدیگر بدل کنیم
فقط برای هویت بخشی به خودتان نیازمند حضور مردم هستید ؟ و در دیگر امور هیچ نیازی به حضور مردم ندارید؟
فرشاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
فقط احمدی نژاد
میلاد67
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
جالبه بعد از این همه بی
تدبیری ها پشیمان شده...
نکنه این هم تقصیر اون مردمی هست که با وعده های دروغ اعتماد کردن رای داد هست...!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
حالا که دیگه آخرش
دیگه دولت دوره بعدی هم که در کار نیست الان پشیمانه از ریاست جمهوری هان!!!!!!؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
مردم به بدبختی و فلاکت و بیچارگی کشونده شدن پشیمونه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
فقط دکتر محمود احمدی نژاد..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
فقط دکتر محمود احمدی نژاد..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
من به روحانی رای دادم و از رای دادنم هم راضی هستم. چون در اون دوره بهترین فردی بود که می شد انتخاب کرد! آقای بادامچیان لطفا فقط نظرات خود را در مصاحبه هابگویید نه اینکه بدون نظر سنجی با قاطعیت می گویید که یک نفر هم راضی نیست؟ مگر تحریم ها و مشکلات اقتصادی فقط در همین دوره ریاست جمهوری بوجود آمده؟ مگر کرونا و تبعات اقتصادی و بهداشتی آن فقط مختص ایران است؟ پس یک طرفه به قاضی رفتن و تخریب کردن یک فرد درست نیست. به قول مقام معظم رهبری انتقاد دارید بفرمایید ولی منصفانه و به دور از توهین.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
بله برای شماها خوب بود این دولت درضمن چشمتان باز کن قبل کرونا هم وضعیت اقتصادی خراب بود مملکت رها بود هرچی می‌کشیم از دست شماهاست که با رای دادن‌های اشتباهتون مملکتو ب اینجا کشوندید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
بابادیگه دست ازسرمردم بردارید
پناه می بریم به خداازاین مسئولین
زارع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
اولا زود است وارد این مسائل میشوید درست می گوید کشور در حال جنگ است دوما چرا پشیمان شده خداوند لطف خود را در حق او کامل کرده که به مردم خدمت کند سوما چپ وراست ندارد همه باید برنامه محور باشند هرکدام بهتر بود به او رای میدهیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
برای سال 1400 دل شیر می خواد کسی خودشو کاندید معرفی کنه.
درسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
شما بهتر نظرتون رو به دیگران تعمیم ندین.اون۲۴ میلیون صدبار دیگه هم انتخابات بشه به امثال شما رای نمیدن
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
ملت دیگه پشت دستش داغ کنه به اصلاحات رای بدهند
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
بادامچیان در مورد سید حسن خمینی گفته کاندیدای اصلاحات نمیشه مگر قرا بوده بیاد اگر هم بیاد با این عملکرد که داشته و راه افتادنش دنبال خاتمی رای نمیاره
Abc
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
خیلی جالبه که هم انتخاب کننده ناراضیه هم انتخاب شونده ناراضی هم مردم ناراضی‌اند هم مسئولین ناراضی‌اند.مردم که نمیتونن برن ولی اگر آقای روحانی واقعا ناراحته لازم نیست این همه سختی رو تحمل و می تونه مطابق با خاست مردم بکشه کنار هرچند دیگه خیلی دیر شده. بخشی از مشکلات کشور به خاطر بی اعتمادی مردم به دولته.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
مردم با کمر شکسته و خمیده و شکم گرسنه حتما به صورت پرشور در انتخابات شرکت خواهند کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
می دونید چیه هر کسی که کاندید میشه برای منافع خودش و یسری افراد دور و برش هستش دیگه این مملکت با اصلاح طلب اوصولگرا غیره ذالک درست نمیشه باید بگم دست همه تون رو شده این همه شهید دادیم تو جنگ که آخرش شما آقایون هر کاری میخواین با این ملت بکنید برید خجالت بکشید از خدا شرم کنید پیش قاضی ملق بازی نمیدونم بگم متاسفنه یا خوشبختانه مردم آگاهی شون بالا رفته !!! فقط خدا ... خدا ... خدا باید بدادمون برسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
فقط دکتر محمود احمدی نژاد. وسلام
جعفری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
ایشون ازطرف خودشون حرف بزنند چرا میگه هیچکس از انتخاب روحانی راضی نیست انسلن هرکلمه ای که برزبانش جاری میشه درمقابل خدای متعال باید جوبگوباشند آقای روحانی چیکار باید میکردند که انجام ندادندماکه نه دولتی هستیم نه سیاسی داریم میبینیم که وضعیت موجود کشور نتیجه سیاست های گلان حکومت هست که اقای روحانی با مشکلات فراوان داره پیش میبره ما ازیک سیاست مدارمانند اقای بادامچیان انتظار زیادیداربم که بتوانند مسایل کشور راتحلیل بکنند نه اینکه با یک جمله که یک نفر و حتی خود روحانی از انتخاب خود راضی نیستند مسایل سیاسی را تخطیه بکنند ماازایشون و همه هم سنوسالاشون مثل جناب میرسلبم میخواهیم بیشتر استراحت لازم دارند تا فعالیت سیاسی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
اصلاحات دیگر به پایان خط رسیده و نمره مردودی گرفته است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
مردم وجونارا30سال عقب انداخت .. خونه 50میلیاردیش شده600میلیاردچی میفهمه ازمردم ودردمردم..
مهمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
امیدوارم رییس جمهور بعدی جوان، انقلابی و معتقد به اسلام واقعی و عملگرا به آن باشد !
نرگس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
اگر آقای روحانی پشیمان هست چرا برای دور دوم هم شرکت کرد .....
جعفري
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
بعداز مرگ سهراب نوش دارو به چه دردي ميخورد حاجي روحاني تازه فهميده كه كليدش اشتباهي بوده و به قفل نميخوره!!!؟؟؟
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
فقط احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
حالا دیگه بعدی هم بیاد همین وضعیت بهتر که نمیشه ما گرفتارترمیشیم شک نکنید
Bm1
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
فقط مردمی نژاد (احمدی نژاد)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
خواهشا خائنین به وطن کاندیدا نشن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
اگر پشیمونم پس استعفا بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۹
شیفتگان خدمت یا تشنگان قدرت
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر