معرفی دبیر چهارمین دوره جایزه پژوهش سال سینمای ایران

بهروز محمودی بختیاری به عنوان چهارمین دبیر جایزه پژوهش سال سینمای ایران منصوب شد.

به گزارش حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی جایزه پژوهش سال سینمای ایران، رئیس سازمان سینمایی طی حکمی بهروز محمودی بختیاری را به عنوان دبیر چهارمین جایزه پژوهش سال سینمای ایران منصوب کرد.

در حکم بهروز محمودی بختیاری آمده است:

با توجه به جایگاه علمی و تجارب ارزنده جنابعالی در عرصه فعالیت‌های دانشگاهی و پژوهشی، به موجب این حکم به عنوان «دبیر چهارمین دوره جایزه بین المللی پژوهش سال سینمای ایران» منصوب می‌شوید. امید است در این دوره ضمن تقویت، شناسایی و معرفی پژوهش‌های برتر سینمایی، با اهتمام جدی جنابعالی و همکاران موجبات ارتقای رویداد در سطوح ملی و بین المللی از طریق گفتمان سازی علمی در مسائل و چالش‌های اساسی سینمای ایران، فراهم شود.

بهروز محمودی بختیاری متولد ۱۳۵۲ در تهران، دانشیار گروه هنر‌های نمایشی دانشگاه تهران، پردیس هنر‌های زیبا است. او مولف ده‌ها مقاله و چندین کتاب در حوزۀ هنر‌های نمایشی است که در سال ۱۳۹۰جایزه پژوهشگر نمونۀ دانشگاه تهران و در سال ۱۳۹۳رتبۀ پژوهشگر برجستۀ دانشگاه تهران را دریافت کرده است. وی همچنین در سال ۱۳۹۲ در چهارمین جشنوارۀ روز بین الملل دانشگاه تهران به عنوان استاد برتر بین المللی در حوزۀ هنر برگزیده شده است. حوزه‌های کاری او سینمای اقتباسی، نشانه شناسی و زبان شناسی سینما و تئاتر و درام تطبیقی است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر