کد خبر: ۷۵۶۶۶۶۷
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
کد خبر : ۷۵۶۶۶۶۷
گروه : سیاسی » دولت
روحانی در جلسه ستاد مقابله با کرونا مطرح کرد؛

سی میلیون نفر یارانه ۱۰۰ هزار تومانی می‌گیرند/ لزوم همراه داشتن کارت ملی برای همه افراد در جامعه

رئیس جمهور گفت: امروز تصویب شد برای حدود سی میلیون نفر به مدت ۴ ماه تا پایان امسال و در هر ماه ۱۰۰ هزار تومان بلاعوض بدهیم.

به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: این طرح از امروز در شهر‌هایی که وضعیت قرمز، نارنجی و زرد دارند، اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

وی با یادآوری محدودیت‌های کرونایی در زمان‌ آغاز شیوع کرونا در اسفند ماه سال گذشته، گفت: در واقع در آغاز شیوع کرونا که مربوط به اسفند سال قبل و فروردین امسال بود که ما یک دوره بسیار سخت داشتیم. مقرراتی وضع شده بود که مردم همکاری خوبی کردند و وقتی ما وارد اردیبهشت شدیم، فشار کرونایی کاملا کم شد.

روحانی افزود: از اوایل اردیبهشت که فشار کم شده بود تا امروز حدود ۶ ماه از آن زمان می‌گذرد، در این مدت متاسفانه در برخی استان‌ها با موج دوم و اخیرا هم با موج سوم کرونا مواجه شدیم که تصمیم بر تعطیلی هوشمند شهر‌ها گرفتیم.

رئیس جمهور افزود: هدف اصلی این است که انتقال ویروس را کنترل کنیم و انتقال ویروس به کمترین حد ممکن برسد. افراد مبتلا را سریعتر شناسایی و درمان کنیم و افرادی که باید قرنطینه شوند، بدون نیاز به بستری شدن به خوبی مراقبت شوند. تجمع و تردد را کاهش دهیم.

روحانی با یادآوری اینکه بعضی جا‌ها ناچار به تعطیلی شدیم تا تجمع و تردد کم شود، ادامه داد: قبلا می‌گفتیم همه دستورالعمل‌ها را مراعات کنند به خاطر این که خودتان و اقوامتان سالم بمانید و فشار از دوش کادر درمانی کاهش پیدا کند.

وی گفت: الان علاوه بر این‌ها ما تمام اصول را مراعات کنیم برای این که فشار اقتصادی بر کسب و کار‌ها و فعالیت‌های اقتصادی هرچه سریعتر کم شود. اگر همه دستورالعمل‌ها را مراعات کنند، ممکن است این تعطیلی‌ها به ۱۰ روز برسد، اما اگر مراعات نکنیم ممکن است این دو هفته به نقطه مطلوب نرسد.


بیشتر بخوانید:


رئیس جمهور با تشریح الزمات موفقیت محدودیت‌ها و تعطیلات گفت: اولین الزام موفقیت این طرح مسئولیت پذیری آحاد مردم است. این تعطیلات برای این بود که به مردم بگوییم ویروس کرونا خیلی جدی است و همه باید مراعات کنیم. بحث سر تعطیلی نبود که مغازه‌ای بسته شود. بحث این بود که مردم در فاصله‌های اجتماعی و برنامه‌های دورهمی مراعات کنند و جمع نشوند.

روحانی با بیان اینکه دورهمی‌ها بیش از کسب و کار‌ها مشکل ایجاد کرده است، ادامه داد: وقتی فردی فوت می‌کند، مردم در تشییع جنازه او شرکت می‌کنند می‌گویند اگر شرکت نکنیم بد است. این جمع شدن‌ها مشکلات بسیاری ایجادکرده است. قبلا می‌گفتند باید مراقب عطسه و سرفه بود. تحقیقاتی که اخیرا انجام شده، نشان می‌دهد که خود حرف زدن و صحبت کردن هم افشانه‌های تنفسی را منتشر می‌کند که این افشانه‌ها ممکن است سنگین یا سبک باشد. در این شرایط وقتی افراد دور هم جمع می‌شوند و ماسک هم برداشته می‌شود اگر یک نفر مبتلا باشد، خود به خود باعث ابتلای بقیه می‌شود.

رئیس دولت دوازدهم با یادآوری اینکه امروز بسیاری از ابتلاها، خانوادگی است، گفت: گاهی می‌بینیم یک یا دو نفر بیمار کاملا بی‌علامت یا با علامت ضعیف، همه را مبتلا کرده است؛ بنابراین مسئولیت پذیری آحاد افراد جامعه الزام نخست است تا این محدودیت اثربخش باشد.

وی الزام دوم را ضمانت اجرای مصوبات برشمرد و ادامه داد: مصوبات بسیاری تصویب کردیم؛ امروز هم مصوباتی داشتیم. اینکه مرکب روی کاغذ باشد تاثیر ندارد؛ مصوبات باید اجرا شود. عده‌ای زیادی از مردم مصوبات را اجرا می‌کنند، اما افرادی کمی بی‌مبالات هستند، بنابراین باید دستگاه‌هایی که مسئولیت ضمانت اجرا بر دوش آنان است مانند دستگاه‌های ناظر بر اجرا، قوه قضاییه، نیروی انتظامی، بسیج، تعزیرات، اتحادیه‌ها و همه کسانی که از طریق قرارگاه مصوبات به طور مرتب به آنان ابلاغ و اطلاع رسانی می‌شود، باید اقدام کنند و پایش مستمری داشته باشند.

رئیس دولت دوازدهم از ارائه پیشنهادی در جلسه امروز ستاد خبر داد که قرار است قرارگاه آن را بررسی کند و گفت: بر اساس این پیشنهاد همه افراد جامعه باید کارت ملی یا کارت شناسایی معتبر با شماره ملی همراه خود داشته باشند تا به فرد مبتلا اجازه ندهیم وارد سیستم حمل و نقل، محل اجتماعات یا فضای کسب و کار شود.

روحانی الزام سوم را همکاری همه دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی ذکر کرد و گفت: اگر بنا باشد این کار را فقط قرارگاه یا فقط نیروی انتظامی اجرا کند درست نیست؛ همه باید دست به دست هم دهیم.

رئیس جمهور همکاری خیران، محلات، مساجد، بسیج، سمن‌ها و هلال احمر را الزام چهارم عنوان و تصریح کرد: همه این‌ها باید یاری کنند، خصوصا افرادی که در قرنطینه هستند را یاری کنند و افراد مظنون به ابتلا را یاری کنند و به مراجعی که باید تست گرفته شود هدایت کنند.

از امروز روزانه ۱۰۰ هزار تست سریع انجام می‌شود

رئیس دولت تدبیر و امید با بیان اینکه در روز ۲۵ تا ۳۰ هزار نفر تست تشخیص کرونا انجام می‌شد، گفت: خوشبختانه از امروز روزانه ۱۰۰ هزار تست سریع انجام می‌شود، این البته موجب افزایش مبتلایان می‌شود، اما با ادامه این روند، تعداد بستری‌ها و مرگ و میر کاهش می‌یابد. شناسایی سریع و به موقع عمل کردن تنها راه نجات از کرونا است.

وی الزام پنجم را اطلاع رسانی به موقع، شفاف و روشن ذکر کرد و گفت: تصمیماتی که اینجا یا در قرارگاه اتخاذ می‌شود و توصیه‌ها و دستورالعمل‌های که وزارت بهداشت دارد، باید با زبان روشن، صریح و واضح به مردم ابلاغ شود

رئیس جمهور گفت: مسئله ششم اقناع سازی مردم است. مردم باید قانع شوند که در این شرایط راه دیگری نداریم چرا که واکسن و دارویی مطمئن نداریم بنابراین هیچ راهی جز اجرای توصیه‌ها و پروتکل‌های پزشکی و رعایت فاصله‌ها و مراعات اصول بهداشتی، دورهم جمع نشدن‌ها و کاهش تردد نداریم.

وی افزود: یکی از مصوبات این بود که تردد شبانه از ساعت ۹ شب کاهش پیدا کند به دلیل این که بسیاری از این دورهمی‌ها ناشی از این تردد‌ها است و اگر تردد قطع شود دورهمی‌ها کاهش می‌یابد. در کنار این کار‌ها باید طرح‌های مکمل هم پیدا و اضافه کنیم که به نتیجه برسیم.

روحانی ادامه داد: الزام هفتم اقدام صدا و سیما برای ساعات فراغت مردم است. وقتی به مردم می‌گوییم در خانه بمانید خیلی مهم است که صدا و سیما برنامه‌های شاد داشته باشد و بتواند وقت مردم را به خوبی پر کند و آموزنده باشد و دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش هم از طریق فضای مجازی بتوانند کلاس‌های درس را ادامه دهند و در خانه با استاد و معلمشان در تماس باشند که این هم جزو الزاماتی است که باید اجرا شود.

رئیس جمهور الزام هشتم را اقدامات حمایتی و جبرانی ذکر کرد و گفت: با توجه به اینکه دو هفته کسب و کار و فعالیت‌های اقتصادی مردم تعطیل می‌شود، باید در حدی که توان و امکانات داریم، مردم را یاری و کمک کنیم به همین دلیل امروز مصوب شد برای حدود نزدیک ۳۰ میلیون نفر- ۲۹/۷ میلیون نفر - ماهانه تا پایان امسال هر ماه ۱۰۰ هزار تومان بلاعوض پرداخت کنیم. همچنین برای ۱۰ میلیون خانوار هم مقرر شد وام یک میلیون تومانی در اختیار آن‌ها قرار بگیرد. شبیه همان وامی که اوایل سال در اختیار مردم قرار گرفت و آن وام هم ۳۰ ماهه است و مردم بازپرداخت می‌کنند.

روحانی افزود: مسئله پرداخت پول گاز و مشکلاتی که برای چک به وجود می‌آید و موارد دیگر که مشابه چیز‌هایی است که ما در اوایل سال برای موارد متعدد تصویب کرده بودیم و یک امهالی یک ماهه و دوماهه و یا ۴ ماه دادیم برای اینکه مشکلاتی که احتمالاً پیش روی مردم است، کاسته شود.

وی با تاکید بر لزوم همراهی و همکاری برای موفقیت طرح جامع مقابله با کرونا و محدودیت‌های پویا اظهار کرد: اگر تمام مردم دستور العمل‌ها را مراعات کنند و دورهمی‌ها را کنار بگذارند و تجمعات غیرضرور شرکت نکنند و تردد‌ها را کاهش دهند نیاز به تعطیلی نداریم. در واقع این تعطیلات برای این بود که به مردم بگوییم شرایط، شرایط سخت و هشدار است. امیدوارم مردم با مراعات خود هم تعطیلات را کوتاه کنند و هم نقل و انتقال بیماری و هم فوتی‌ها را کاهش دهند.

انتهای پیام/

بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۵۰
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۲
به نظرشماباکدام بانک بین المللی قراردادبنویسیم چون اینهمه پول رانمیدانم کجا وچگونه خرج کنم.رییس جمهورکی بودی تو
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۲
در عجبم از دولتی که یکروز به شدت با دادن پول نقد به مردم مخالف بود و معتقد بود گذشته از گداپروری مردم را تنبل میکند و هم بی احترامی به ملت است اما در تمام سالهای دولت داری روز و ماهی نبوده که این ملت بزرگ را با شاهی و دینار حقیر خود تحقیر نکرده باشد یا انها را در صف سبدی و نان شبی به جان هم نینداخته باشند در حالیکه کمترین توجهی به نیازمندان واقعی و ارباب رجوعان در صف خدمت نکرده اند...
علی لنگرودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
وای خدای من
چجوری باید اینهمه پول رو خرج کنیم!!!!!؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
حکومت نظامیه.......
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
کی خواهد بود رئیس جمهور بعدی اونم ازنوع احمدی نژاد بیاد البته اگه بذارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
انشا الله بعد هر سختی آسانی است
عیبی نداره 7سال گذشت این چند ماه رو هم تحمل میکنیم
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
خجالت بکش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
آقای رئیس جمهور خودت حاضری یک ما با یک ملیون زندگی کنی شرافتا و انصافا تازه یک ملیونو بعدا مردم باید یارانشان بره جاش اونا ایی که با یارانه بخور نمیر زندگی میکنن به ضررشانه خداایی حق نیست.بجای یک ملیون ماهی 300به نیازمندان جامعه بدید که کمکی دائمی باشه شما هم مدیون نشید.
یاد آور بشم من شوهرم کارمنده یارانه ام نمیگیریم اما خداایی ناراحت قشر ضعیف هستم با ای گرانی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
بسیارعالی خدایا چشمم به تواست دستم برتودبلندمیکنم یاخدا تنهاخدای یکتا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
آفرین آقای رئیس جمهور هم رفاه عنایت کردی و هم سلامتی..! ما چطوری میتونیم قدردان زحمات بی شائبه شما باشیم انشاالله تا 1400 نمیریم و دوره ی بعد ازشما رو ببینیم شاید کمی نفس بکشیم
محمودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
همین راهم بدهید دستون درد نکنه تشکر بازم شکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
با صد هزار تون میشه چکار کرد؟
ناشناس
|
Germany
|
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
سی میلیون رو فقیر کردید !
جنگ اقتصادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
"لزوم همراه داشتن کارت ملی برای همه افراد در جامعه"
کارتی صادر کردی که بخواد همراه باشه؟! خجالتم خوب چیزیه...این بگیر ببندا فقط برای فشار به زندگی مردم است و بس...
عمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
بنام خداوند جان و خرد :
خوب خدارو شکر که از جمعیت 85 میلیون نفری ایران 50 میلیون نفر ایرانی همه در ناز و نعمت و رفاه کامل هستند فقط 30 میلیون نفر بینوا هستیم که ما بینوایان هم به الطاف سخاوتمندانه نظر بلندانه رئیس جمهور محترم با این 100 تومان کمک معیشتی برای چهار ماه میایم جزو متمکنین 50 میلیون نفری که در ناز و نعمت و رفاه کامل بسر می برند !!! 5 میلیون نفر هم که از ثروتمندانان با رقمهای فوق العاده نجومی داریم که اونها جزو ذخایر مالی ایران اسلامی محسوب می شوند وعلی برکت الله از این همه جود و کرم و سخاوتمندی که از ثروت ملی ملت بی منت سر کیسه ثروت ملی ملت رو شل کردند می خواهند پرداخت کنند فقط خواهشا یه اسپندی دود کنید که توی دنیا چشتون نکنن از این همه سخاوتمندی و کرمتون ، آره والا !!!.
والسلام و صلوات التماس دعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
دولت تدبیر نه دولت بی تدبیری و کوپن
کیوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
ما سه سال پیش اقدام کردیم برای کارت ملی هنوز نیومده اون کاغذم که دادن پوسید از بین رفت
بابک صادقزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
علی برکت الله !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
چرا شامل من نشده؟ حقم گردنته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
ولله وضعیت خونواده ما متوسط روب ضعیف ولی ن یارانه معیشتی بهم تعلق گرف ن چیزی فقط همون وام ی میلیونی ک ازیارانمون ماه ب ماه کم شدپدرمم هنوزبیمه بازنشستگی نمیگیره هفتاد سالش هم هس ولی کسایی ک وضعشون ازما بهتره یارانه معیشتی دریافت میکنند!!!!
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
دمت گرم 100 هزار تومنننننننننننننننننننننن
خیلی ها دو بسته ادامس تریدنت میشه
ناشناس
|
Japan
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
عجب رییس‌جمهور دلسوزی داری واقعا دستت درد نکنه ۱۰۰ هزار تومن؛؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
چنان رونق اقتصادی ایجاد کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
نارنگی کیلوی 12000 هزار تومان
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
این طرح 12 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
یه قوطی روغن، ۱۵۰ هزار. باید صبر کنیم یارانه ماه بعدی رو هم بدن بریم خرید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
اگر حقوق هاتون عادلانه باشه دیگه نیاز به اینهمه وصله و پینه نیست. یک عده خوب حقوق می گیرند اینقدر که تا چند سال دیگر هم اگر جنس ها گران شوند آب از آب دلشان تکان نمی خورد ولی عده ای هم اینقدر پایین حقوق می گیرند که همیشه محتاج اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
نه کارمند ان بیچاره چی
کارمندی که بیشترین ضرر رو از گرانی ها دیده
کارمندی که با قیمت های ۹ماه پیش حقوقش بسته شده
کارمندی که حقوقش ارزش افزوده ندارد
لطفا پیگیر باشید
پاسخ ها
مهدیار
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
بازم وضعیتشون از کارگرا که بدترنیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
۱۰۰هزار تومان اونم بلاعوض خسته نباشین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
۱۰۰هزار تومان اونم بلاعوض خسته نباشین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
این دفعه پروژه جدید شده دورهمی والا اصل دورهمی ها داشتن پوله که الحمدالله تو جیب ۹۰ درصد مردم نیست چطوری میخوان رفت وآمد کنن خواهشا به فکر علت های اصلی باشید
حسین از نی ریز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
یه حلب روغن اگر پیدا بشه 130تومن ،گوشت جلو گربه میندازی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
اونایی که اعتراض میکنین به این ۱۰۰تومن ببینین اصلا به شما تعلق میگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
اونایی که اعتراض میکنین به این ۱۰۰تومن ببینین اصلا به شما تعلق میگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
"مشکلاتی که احتمالاً پیش روی مردم است"
جالبه هنوز مطمئن نیست مردم مشکل دارن
عیبی نداره ما هم خدایی داریم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
خیلی ممنون از نظر لطف جناب رئیس جمهور
والا
سیدهاشم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
۱۰۰ هزار تومان !!! بزار جلو آینه دوتا شه تا کمبود بوجه ۱۴۰۰ از جیب مردم نزنی ...
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
تو رو خدا ولخرجی نکنید زیاده 100 تومن. پول صدماه خرج زندگیه . شوخی نیست که
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
با تعطیلی جز گرونی و فشار به مردم فایده ایی نداره
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
پس این کالابرگ چی شد؟ سال تموم شد
شاهین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
بسیار بسیار سپاسگذار از رئیس جمهور دلسوز که مبلغ بزرگ صد هزااااار تومن برای تعدادی از مردم مستمند و گرفتار این مرز و بوم آنهم بصورت بلاعوض در نظر گرفتند. دیگه خیال مردم راحت شد.حداقل بمدت چهار ماه رنگ آرامش رو میبینند
محمدیعقوبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
الحمدالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
خجالت چیز خوبیه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
درمورد مردم چی فکر میکنید -اینقدر پول یک کیلو گوشت در ماه را تو سر مردم نزنید
کامجو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
آقای رییس جمهور دوران ریاست شما تمام شد و شما هنوز یاد نگرفتید پول مستقیم به مردم دادن همان دور ریختن پول است . بجای این کارها پروژه های عمرانی کشور را فعال کنید و حقوق درست به کارگران بدهید . گدا پروری را لطفا متوقف کنید .
باید باید باید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
تنها کسی که پروتکلها را رعایت میکند فرد رئیس جمهور است. باید به ایشان لوح تقدیر کرونایی داد.
باید باید باید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
تنها کسی که پروتکلها را رعایت میکند فرد رئیس جمهور است. باید به ایشان لوح تقدیر کرونایی داد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
ماهیانه ۴ دلار؟؟؟
زیاد نیست بنظرتون؟؟؟
من که خرج نمیکنم و خونه میخرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
ماهیانه ۴ دلار؟؟؟
زیاد نیست بنظرتون؟؟؟
من که خرج نمیکنم و خونه میخرم
بانک مسکن-جشنواره شهید رجایی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر