آزمون: تیم ملی فوتبال دوباره به روز‌های اوج خود باز می‌گردد/ همیشه می‌خواهم بهترین باشم

سردار آزمون درباره وضعیت خود و تیم ملی فوتبال ایران توضیحاتی داد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سردار آزمون، مهاجم تیم ملی درباره موضوعات مختلف صحبت کرده است که در زیر می خوانید:

در این فوتبال خشن و سرد چطور این همه مدت دوام آوردید؟

فوتبال روسیه سال به سال پیشرفت می‌کند و بازیکنان خیلی خوبی در لیگ این کشور حضور دارند. لیگ منظم و با کیفیتی را پشت سر می‌گذاریم و دائما شاهد جذابیت و بازی فوق العاده‌ای از تیم‌ها هستیم. بازی فیزیکی در روسیه زیاد هست، اما به این شرایط عادت کرده ام و ترسی ندارم. سعی می کنم بهترین بازی را برای تیمم انجام دهم. من در کنارم هم تیمی هایم می‌خواهیم که فوتبال زنیت رو به رخ بکشانیم و به دیگر تیم‌های حاضر در لیگ روسیه ثابت کنیم بهترینیم.

عنوان آقای گلی و بهترین بازیکن فصل و هفته دیگر برایتان عادی شده است. این موفقیت‌ها تا کجا ادامه دارد؟

نه. برای من عادی نشده، من همیشه می‌خواهم بهترین باشم و نمی‌خواهم در یک سبک بازی کنم. بهترین نمایش خود را انجام می دهم و امیدوارم عملکردم به طور مثبت و صعودی ادامه دار باشد و هر سال یکی از بهترین‌ها باشم.

آزمون: با تلاش در جام جهانی حضور خواهیم داشت/ تیم ملی فوتبال دوباره به روز‌های اوج خود باز می‌گردد

هر فصل صحبت از حضورتان در لیگ‌های معتبر اروپا مطرح می‌شود، این انتظار چه زمانی به سر می‌رسد و سردار به تیمی بزرگ خواهد پیوست؟

من چیزی از آینده نمی‌دانم و این باشگاه است که برای من تصمیم می‌گیرد. هر تصمیمی که باشگاه برای من یا دیگر بازیکنان بگیرد به آن عمل می‌کنیم.

در زنیت تبدیل به اسطوره این باشگاه شده‌اید و هواداران زنیت شما را ستایش می‌کنند. چقدر این فضا در موفقیت‌هایتان نقش داشته است؟

هواداران زنیت به من قوت قلب می‌دهند. تیم ما حامیان خوبی دارد و سعی می‌کنم همیشه نمایش خوبی در زمین بازی داشته باشم. هر زمان رابطه هوادار با بازیکنان یک تیم نزدیک و فوق العاده باشد شک نکنید که نتیجه مثبتی را از این رابطه خواهیم دید. رابطه هواداران با بازیکنان در زنیت فوق العاده و مثال زدنی است.

گلتان به ازبکستان نشان داد چه اعتماد به نفس بالایی پیدا کرده اید. در این مدت کرونا دوری از فوتبال ملی سخت نبود؟

کرونا کار را برای تمام فوتبالیست‌های جهان سخت کرده و ما از این قاعده جدا نیستیم. دور بودن از تمرین، بازی و تیم ملی کار را بسیار دشوار کرده، اما خدا را شکر می‌کنم با یک سالی که از تیم ملی دور بودیم و بازی انجام نداده ایم، توانستیم بهترین عملکرد را در بازی دوستانه داشته باشیم و امیدوارم پیروزی‌ها ادامه دار باشد.

آزمون: با تلاش در جام جهانی حضور خواهیم داشت/ تیم ملی فوتبال دوباره به روز‌های اوج خود باز می‌گردد

درباره اسکوچیچ و آثار تحول در تیم ملی با حضور این مربی صحبت کنید

او با بازیکنان رابطه بسیار خوبی دارد و همین امر باعث شده تا آغاز خوبی با شروع بازی‌های تدارکاتی و یا تمرینات داشته باشیم. بازی اول فوق العاده کار کرد و فکر می‌کنم رابطه خوبی که بازیکنان داشته و دارد، باعث شد تا شروع خوبی را داشته باشیم. رابطه یک مربی با بازیکن بسیار مهم و تاثیر گذار در روند موفقیت یک تیم است که اسکوچیچ این امر را به خوبی درک کرده است.

به نظرتان اسکوچیچ در تیم ملی موفق می‌شود؟

امیدوارم در همه بازی‌ها موفق باشد. وی با تلاش و تمرکز بالا برای تیم ملی کار می‌کند تا به دوران اوج خود بازگردیم. ما نیز تمام تلاش خود به کار خواهیم گرفت و با تصمیماتی که کادر فنی برای اجرای برنامه‌های تمرینی و مسابقات در نظر دارد، به اوج برگردیم.

چقدر با ترکیب جدید به صعود امید دارید؟

تیم ملی فوتبال ایران بازیکنان و لژیونر‌های فوق العاده و با استعدادی دارد و می‌توانیم تیم‌ها را به راحتی شکست دهیم. اگر خودمان باشیم و تمرکز بگذاریم، می‌توان بر تیم‌ها غلبه کرد تا در جام جهانی بار دیگر ایران را دید.

آزمون: با تلاش در جام جهانی حضور خواهیم داشت/ تیم ملی فوتبال دوباره به روز‌های اوج خود باز می‌گردد

درخشش طارمی در پرتغال و موفقیت نسبی جهانبخش در انگلیس و عملکرد سایر لژیونرهایمان را چطور ارزیابی می‌کنید؟ با این موفقیت‌ها و درخشش‌ها فکر نمی‌کنید دوباره وقت آقایی فوتبال ایران فرا رسیده است؟

تمام این نفراتی که نام بردید، بازیکنان فوق العاده‌ای هستند که با تلاش و پشتکار برای تیم باشگاهی خود و تیم ملی فوتبال ایران از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند. امیدوارم در بازی‌های پیش رو موفق شویم و دوباره شاهد آقایی فوتبال ایران باشیم.

چه حسی داشت وقتی در بازی ازبکستان کاپیتان تیم ملی شدید؟

حس خوبی بود. بازوبند کاپیتانی مسئولیت سنگینی است. باید آمادگی این را داشته باشی که به بازیکنان کمک کنی و پشت بازیکنان در شرایط سخت بایستی. در آینده اگر این اتفاق بیفتد، تمام تلاشم را می‌کنم تا از عهده اش برآیم.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۲۳:۱۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۹
سردار جان گل زدن شما و طارمی به چهار تا تیم الکی نشد گل شما و طارمی اگه تمام کننده خوبی بود با گل به خودی به مراکش نمی بردیم یا طارمی جلوی پرتغال تو شش قدم توپ رو بیرون نمی زد
Iran, Islamic Republic of
شیک
۱۲:۴۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۹
نظرت درباره زیوبا چیه؟
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر