ترور دانشمندان ایرانی نشانه عجز استکبار جهانی در برابر ایران است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان گفت: ترور دانشمندان ایرانی نشانه نهایت عجز استکبار جهانی در مقابل مقاومت مردم ایران است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، حجت الاسلام مهدی بصیرتی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان با اشاره به ترور دانشمند ایرانی شهید محسن فخری زاده توسط استکبار جهانی و عوامل دست نشانده آن‌ها اظهار داشت: اقداماتی اینچنینی نه برای اولین بار بلکه در طول عمر ۴۲ ساله انقلاب بوده است به نحوی که این امر در ابتدای انقلاب توسط منافقان کوردل و امروز توسط عوامل استکبار جهانی و صهیونیست بین الملل انجام می‌شود.

او با بیان اینکه ترور و شهادت دانشمندان ایرانی نشانه نهایت عجز و ناتوانی استکبار جهانی در مقابل ملت ایران است، ابراز داشت: دشمن باید بداند ترور فیزیکی یک فرد در ایران باعث نمی‌شود که راه او ابتر بماند بلکه آرمان‌ها و مکتب آن فرد با قوت توسط دانشمندان جوان کشورمان ادامه می‌یابد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان ترور دانشمندان ایران را یک روش حقیرانه برای جلوگیری از پیشرفت علمی و تکنولوژی ایران دانست و تصریح کرد: تروریست‌های نظام استکبار جهانی و صهیونیست باید بدانند این اقدامات آن‌ها به هیچ عنوان بی پاسخ نخواهد ماند.

او با اشاره به شهادت جمعی دیگر از دانشمندان هسته‌ای خاطرنشان کرد: این اقدامات تروریستی حاکی از یک طرح برنامه‌ریزی شده برای توقف موفقیت‌های علمی کشور است که دشمن در حال پی ریزی و اجرای آن است تا کشور و نظام جمهوری اسلامی را از تکنولوژی روز بی بهره کند.

حجت الاسلام بصیرتی با بیان اینکه بعد از ترور دانشمندان هسته‌ای و همچنین سردار طهرانی مقدم هیچ خللی در پژوهش‌های هسته‌ای و موشکی ایران ایجاد نشد، افزود: راه و آرمان‌های شهید محسن فخری زاده نیز با قوت ادامه می‌یابد و امیدواریم پژوهش‌های انجام شده توسط سازمان تحت مدیریت آن در زمینه واکسن ایرانی کرونا به زودی به نتیجه برسد تا همانند خاری در چشم مستکبران و نظام استبداد باشد.

او افزود: این خباثت‌های دشمن باید درسی برای وادادگان در داخل کشور باشد تا بدانند دشمن، دشمن است و هزینه کوتاه آمدن در مقابل دشمن بسیار بالاتر از هزینه مقاومت خواهد بود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان تاکید کرد: دشمنان ایران اسلامی با ترور شخصیت‌ها قصد دارند جبهه مقاومت را تضعیف کنند، ولی باید بدانند که خون این شهدا این درخت تنومند مقاومت را آبیاری خواهد کرد.

منبع:مهر

انتهای پیام/م

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر