اجرای طرح غربالگری مقابله با بیماری کرونا طی هفته بسیج

قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت : طرح غربالگری پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا طی هفته بسیج در این شرکت اجرا شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، ساسان افضلی کیا قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت : با توجه به لزوم اطلاع رسانی فراگیر در سطح جامعه در خصوص راه‌های پیشگیری و مراقبت از ابتلا نشدن به بیماری کرونا، طرح غربالگری این بیماری در شرکت آبفای استان با همکاری بسیج جامعه پزشکی و هماهنگی دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) این شرکت انجام شد.

او گفت : در این طرح بیش از ۱۰۰ نفر از کارکنان شرکت آبفا به صورت رایگان با انجام سنجش سطح اکسیژن، فشار خون و تب سنجی درخصوص علائم ویروس کرونا مورد غربالگری قرار گرفتند و خوشبختانه هیچ مورد مشکوکی مشاهده نشد.

قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه هدف از اجرای طرح غربالگری را حفظ سلامت کارکنان، کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس و شناسایی موارد مشکوک و یا مبتلا به بیماری در جهت پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در این شرکت عنوان کرد و افزود: این طرح به صورت دوره‌ای انجام خواهد شد.

افضلی کیا افزود: تمامی دستورالعمل های بهداشتی شامل گندزدایی و ضدعفونی مستمر سطوح و اجبار استفاده از ماسک برای کارکنان و ارباب رجوع در این شرکت به خوبی اجرا می‌شود.

او افزود: نصب دستگاه ضد عفونی کننده پدالی دست، نصب پوستر‌های مخصوص در تمامی واحد‌های این اداره کل برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اهدا بسته‌های بهداشتی شامل ماسک، محلول ضدعفونی کننده و... به صورت مستمر به پرسنل از جمله دیگر اقدامات شرکت آبفای استان برای مقابله با بیماری کرونا است.

افضلی کیا از تولید محلول ضدعفونی کننده سطوح یا محلول گندزدا هیپوکلریت سدیم توسط شرکت آبفای استان خبر داد و گفت: این محلول به صورت رایگان در اختیار تمام پرسنل این شرکت و نیز ادارات و سازمان‌های دیگر قرار می‌گیرد .

انتهای پیام/د

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر