ربات ها ارتباط پزشکان با بیماران کرونایی را کمتر می کنند

بیمارستان نیوهمپشایر از ربات‌ها برای تماس کمتر با بیماران کرونا استفاده می‌کند.

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، بیمارستان نیوهمپشایر که در یکی از ایالت‌های مهم آمریکا قرار دارد، جهت تماس کمتر کادر درمانی خود با بیماران کرونا، به ربات‌ها روی آورده است. بیمارستان کودکان در دارتموث هیچکاک در لبنان نیز از این فناوری استفاده می‌کند. آن‌ها با استفاده از ربات‌های کنترل از راه دور که به آیپدها متصل هستند، به کمک بیماران می‌روند. آن‌ها از این ربات‌ها برای اهداف بهداشتی از راه دور و ارتباطات با بیماران استفاده می‌کنند.

این خدمت که به کادردرمانی در کمتر شدن قرار گرفتن در معرض بیماران کرونا کمک کرده و به مصرف کمتر تجهیزات محافظت شخصی نیز کمک می‌کند. ربات‌های مجهز به باتری می‌توانند به تنهایی وارد اتاق‌های بیماران شوند و یک iPad روی پایه را ارائه دهند. این امر نیاز اعضای کارکنان برای مراجعه به اتاق های بیمار را با PPE کامل و صرفا برای تحویل قرص کاهش می‌دهد، بنابراین به حفظ منابع کمک می‌کند.


بیشتر بخوانید


درمان با روبات

لزوم وجود پزشک در مراحل درمانی بیماران

مریدیت مک مارتین، مدیر پزشکی مرکز جک بیرن درتموث-هیچکاک برای مراقبت از تسکین و مراقبت از بیمارستان گفت: باز نگه داشتن خطوط ارتباطی برای حمایت عاطفی از بیماران بسیار مهم است، بلکه همچنین به افراد متخصص کمک می‌کند تا بیمار را بشناسند و آنچه که برای آن‌ها مهم است را تشخیص دهد.

این ربات‌ها توسط تیمی از مهندسان و داوطلبان محلی، از جمله دانشجویان تیم مسابقات رباتیک مرکز فعالیت‌های شغلی و فناوری منطقه هارتفورد (Vt) ساخته شده‌است. دارتموث-هیچکاک قصد دارد کاربرد ربات‌ها را گسترش دهد و آن‌ها را در سایر مناطق بیمارستان از جمله بخش اورژانس نیز بکار بگیرد.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر