سرهنگ‌ شیرانی مطرح کرد؛

اخبار جدید از اجرای محدودیت‌های تردد بین شهری در شهرهای زرد و نارنجی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت محدودیت‌های اعمال شده برای تردد‌های بین شهری را تشریح کرد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و آخرین وضعیت اجرای محدودیت‌های ترافیکی جلوگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: خوشبختانه در آخرین گزارش ارائه شده اعلام شد که تعدادی از شهر‌های کشورمان از گروه نارنجی به گروه زرد تغییر وضعیت پیدا کردند. در همین راستا نیز تغییرات کوچکی در شیوه اعمال محدودیت‌ها رخ خواهد داد.

وی ادامه داد: در شهر‌های گروه زرد ورود خودرو‌ها با پلاک غیر بومی و خروج خودرو‌ها با پلاک غیر بومی با یک استثناء بلامانع است.

وی درباره این استثناء گفت: استثنای تردد در شهر‌های زرد مربوط به خودرو‌هایی است که پلاک بومی شهر‌های گروه نارنجی را دارند. این پلاک‌ها مجاز به تردد در هیچ یک از شهر‌های کشور نیستند. به عنوان مثال اگر خودرویی دارای پلاک متعلق به شهری با وضعیت نارنجی باشد نه اجازه خروج از آن شهر را دارد و نه اجازه ورود به شهر دیگر و بدیهی است که در صورت رویت چنین خودرو‌هایی دوربین‌ها و ماموران نسبت به اعمال قانون آن اقدام خواهند کرد.


بیشتر بخوانید


شیرانی با بیان اینکه شهر‌های دارای وضعیت زرد در هر استان مشخص شده اند گفت: شهر تهران همچنان در گروه نارنجی قرار دارد و لذا محدودیت‌های تردد اعمال شده پیرامون وضعیت نارنجی برای آن اجرا خواهد شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در عین حال بر ضرورت همراهی مردم با پلیس تاکید کرد و گفت: همچنان لازم است که شهروندان از تردد‌های غیر ضروری خودداری کنند تا چرخه شیوع کرونا سریعتر متوقف شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر