کد خبر: ۷۶۲۹۵۹۸
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
کد خبر : ۷۶۲۹۵۹۸
بسته اخبار حوادث امروز ۲۴ دی ماه سال ۹۹؛

کشف چوب جنگلی قاچاق در ساری / اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در رامسر

مهم‌ترین حوادث مازندران در روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،مهم‌ترین حوادث مازندران در روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

کشف ۵ تن چوب جنگلی قاچاق در ساری

سرهنگ ناصر علی صفر پور فرمانده انتظامی شهرستان ساری گفت: در راستای مبارزه با قاچاق محصولات و فرآورده‌های جنگلی، ماموران پاسگاه انتظامی هولار این فرماندهی در مسیر حوزه استحفاظی به ۲ خودروی نیسان حامل چوب مشکوک شدند.

او افزود: ماموران خودرو‌های مورد نظر را متوقف و رانندگان آن را دستگیر کردند.

سرهنگ صفرپورگفت: ماموران در بازرسی از خودروی متهمان در مجموع ۵ تن چوب جنگلی قاچاق که به صورت غیر قانونی از جنگل‌های این شهرستان برداشت شده بود کشف کردند.

او افزود: محصولات قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل و متهمان نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

دستگیری ۲۱ معتاد در رامسر

سرهنگ علی قیصری فرمانده انتظامی شهرستان رامسر گفت: با هدف برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و جلب رضایت شهروندان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح حوزه استحفاظی طی ۴۸ ساعت گذشته به اجرا در آمد.

او با اشاره به دستگیری ۲۱ معتاد متجاهر و عامل افیونی در اجرای این طرح، افزود: از متهمان بیش از یک کیلو ۵۰۰ گرم مواد مخدر و ۴۶۷ عد قرص غیر مجاز کشف شد.

سرهنگ قیصری از دستگیری ۳ سارق منزل و اماکن خصوصی و کشف ۶ فقره سرقت در این طرح نیز خبر داد و گفت: در این عملیات ۴ دستگاه دوچرخه و مقادیر قابل توجهی اقلام سرقتی منزل کشف شد.

کشف ۲ تن چوب جنگلی قاچاق در تنکابن

سرهنگ غلامحسین شعبانی فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن گفت: در پی کسب خبری مبنی بر برداشت غیر مجاز چوب توسط فردی در این شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

او افزود: ماموران کلانتری بخش نشتا با بررسی‌های همه جانبه و تحقیقات پلیسی متهم را در حین حمل چوب با یک خودروی نیسان در یکی از محور‌های روستایی این شهرستان شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ شعبانی گفت: در بررسی از خودروی متهم ۲ تن چوب جنگلی قاچاق که از جنگل‌های این شهرستان برداشت شده بود کشف شد.

او ارزش چوب‌های قاچاق کشف شده را بالغ بر ۱۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: محصولات قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

دستگیری سارق احشام و کابل برق در گلوگاه

سرهنگ اسماعیل حسن زاده جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه گفت: در پی وقوع چند ین فقره سرقت احشام و کابل برق در شهرستان گلوگاه موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرارگرفت.

او افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از بررسی‌های همه جانبه سارق را شناسایی کردند.

سرهنگ حسن زاده گفت: متهم در عملیاتی ضربتی دستگیر و در بازجویی‌های انجام شده به ۸ فقره سرقت کابل برق و احشام در این شهرستان معرفی کردند.

کشف یک تن چوب جنگلی قاچاق در سوادکوه

سرهنگ عبدالله اکبری فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه گفت: در پی کسب خبری مبنی بر برداشت غیر مجاز چوب از جنگ‌های این شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی با بررسی‌های همه جانبه و تحقیقات پلیسی متهم را شناسایی کردند.

سرهنگ اکبری گفت: در عملیاتی غافلگیرانه متهم دستگیر و در بازرسی از محل دپوی چوب توسط وی یک تن چوب جنگلی کشف شد.

او افزود: محصولات قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

کشف ۱۲ فقره سرقت در نوشهر

سرهنگ قاسم محمدی فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح، پس از هماهنگی‌های قضائی ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای در حوزه استحفاظی خود شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر با بیان این که متهمان در بازجویی به عمل آمده در مجموع به ۱۲ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند، گفت: در این طرح ضمن کشف ۲ موتور سیکلت سرقتی مقادیر قابل توجهی کابل برق و اموال سرقتی نیز کشف شد.

دستگیری سارقان اماکن خصوصی با ۸ فقره سرقت در ساری

سرهنگ ناصر علی صفر پور فرمانده انتظامی شهرستان ساری گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی، ساختمان‌های نیمه کاره و منازل روستایی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی بخش دودانگه قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای ساکن یکی از شهرستان‌های همجوتر در این ارتباط شدند.

سرهنگ صفرپورگفت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۸ فقره سرقت اماکن خصوصی در این شهرستان طی یک ماه گذشته اعتراف کردند و در بازدید از مخفیگاه آنان مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی شامل، تجهیزات و لوازم ساختمانی کشف شد.

انتهای پیام/س
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر