شهرداری یزد به پیشواز نوروز می‌رود

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری یزد گفت: اقدامات مدیریت شهری در عید "۱۴۰۰" باید در خاطر مردم ماندگار شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، جعفر امین مقدم، سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری یزد در سلسله نشست تسهیلات نوروزی که به منظور استقبال باشکوه وگسترده از نوروز ۱۴۰۰ تشکیل شد، با حضور در منطقه یک شهرداری با اشاره به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود برای دستیابی به اولویت‌های خدمات رسانی وجود، گفت: فعالیت‌هایی که در ایام عید از طرف مدیریت شهری اتفاق می‌افتد می‌تواند به عنوان شاخص اقدامات شهرداری در طول سال مورد ارزیابی قرار گیرد و این فعالیت‌ها در خاطر مردم ماندگار می‌شود.

او اظهار کرد: شرایط خاص به وجود آمده برای ایام عید نوروز می‌تواند به عنوان نقطه عطفی در نوع خدمات رسانی به همشهریان قلمداد شود که استفاده از پتانسیل‌های موجود، تجربه خوبی را هم برای شهروندان و هم برای مدیران شهری به دنبال داشته باشد.
جعفر امین مقدم، ادامه داد: مجموعه مدیریت شهری باید این احساس خوشایند ایام عید را با اقداماتی مطلوب و مناسب به همشهریان هدیه کنند.

در ادامه این نشست حمید دهقان، مدیر منطقه یک شهرداری یزد به ظرفیت‌های موجود منطقه اشاره کرد و گفت: باتوجه به شرایط وجود کرونا و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، امسال به نظر می‌رسد شاهد کاهش حجم مسافرت‌های نوروزی باشیم.

حمید دهقان ادامه داد: به دلیل مسافرت‌های درون استانی و به منظور ارتقای نشاط شهروندان همانند سال‌های گذشته با اقداماتی از جمله ساماندهی ورودی شهر از سمت پل الغدیر، جداره سازی معابر، ساماندهی مسیر کمپ کویر نوردی، تکمیل پارک اطهر و سایر اقدامات درون محله‌ای با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی به استقبال بهار خواهیم رفت.

سید علیرضا رسولی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری نیز در این نشست به ارائه پروژه‌ها و اقدامات در نظر گرفته شده در منطقه یک برای ایام عید اشاره کرد و گفت: رنگ آمیزی، آذین بندی، نصب المان و همچنین ایجاد نوروزگاه در نقاط مختلف از قبیل میدان دروازه قرآن، میدان حج، پارک غدیر، ۵۲ متری امامشهر و بلوار نواب صفوی از جمله اقداماتی است که در دستور کار سازمان قرار گرفته است.

انتهای پیام/و

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر