سرمربی تیم فوتبال سایپا:

خودمان را برای یک بازی سخت با ذوب‌آهن آماده کرده‌ایم

صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: خودمان را برای بازی سخت و سنگین با ذوب‌آهن آماده کرده‌ایم.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال سایپا با ذوب‌آهن اصفهان در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: می‌دانیم بازی سختی داریم؛ چون ذوب‌آهن یکی از تیم‌های خوب کشور است، کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد. خودمان را برای بازی سخت و سنگین آماده کرده‌ایم.

وی افزود: از نتایج به دست آمده در هفته‌های قبل، اصلا راضی نیستیم و می‌خواهیم جبران کنیم. در برخی از بازی‌ها می‌توانستیم برنده باشیم، اما در هفته‌های گذشته فوتبال خوبی هم بازی نکردیم. آنالیز خوبی انجام داده‌ایم و امیدواریم که در این بازی هفته‌های گذشته را جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در خصوص این که ۲ تیم رکوردی مشترک در تعداد تساوی‌ها دارند، گفت: ۲ تیم برای برد بازی می‌کنند. در ۳ دیدار از بازی‌هایی که مساوی کردیم، حقمان برد بود. در یک بازی هم دقیقه نود گل خوردیم. سعی خواهیم کرد از تجربیات بازی قبلی استفاده کنیم و برنده شویم.

صادقی در رابطه با این که گفته می‌شود به رحمان رضایی در ذوب‌آهن اولتیماتوم داده شده است و این مسئله چقدر روی سایپا تأثیر خواهد داشت، گفت: این سؤال مربوط به من نمی‌شود، اما این مسئله تأثیری روی ما نخواهد داشت. با بازیکنان صحبت کردیم که تمرکزمان را برای بازی حفظ کنیم.

وی در مورد این که تیمش در امر گلزنی مشکل دارد، خاطرنشان کرد: تعداد گل‌های زده ما خوب نیست، اما در خلق موقعیت خوب بوده‌ایم. در این بخش تمرین خواهیم کرد، اما می‌دانید که گلزن بودن ذاتی است. سعی خواهیم کرد نقصمان را برطرف کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در خصوص این که ذوب‌آهنی‌ها به اشتباهات داوری در دیدار‌های قبلی‌ خود اعتراض دارند، گفت: این مسئله مربوط به کل فوتبال کشورمان می‌شود. خیلی از تیم‌ها از بحث داوری گلایه دارند، اما به سلامت داوران ایمان دارم. اشتباهات داوری وجود داشته و تیم ما هم در ۲ بازی اعتراض داشت. داوران ما سالم هستند، اما باید قبول کنیم برخی اشتباهات به ضرر تیم‌ها به خصوص ما بوده است. امیدوارم فردا روز داوران باشد و تیم‌ها به آن چیزی که لیاقت دارند، برسند و اشتباهات تأثیری در نتیجه بازی‌ها نداشته باشند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر