طرح صاعقه در شیراز اجرا شد

فرمانده انتظامی فارس از اجرای طرح صاعقه به منظور پاکسازی نقاط آلوده کلانشهر شیراز و حومه آن خبر داد و گفت: طی یک هفته گذشته تعدادی اراذل و اوباش در قالب این طرح دستگیر شده‌اند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سردار رهام‌بخش حبیبی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح صاعقه در شیراز، فت: در راستای ارتقای امنیت و آرامش و آسایش شهروندان طرحی تحت عنوان طرح صاعقه به منظور پاکسازی محلات شهر شیراز به مدت یک هفته در سطح این شهر و حومه آن اجرایی شد.

او افزود: در این طرح باند‌هایی از سارقان، اراذل و اوباش، قاچاقچیان و معتادان ولگرد شناسایی و دستگیر و امروز هم با رمز یا زهرا اکثر نقاط آلوده شیراز پاکسازی شدند.

فرمانده انتظامی فارس خاطرنشان کرد: امروز و در انتهای یک هفته از اجرای این طرح انواع مواد مخدر، اسلحه‌های سرد و گرم و قاچاق کالا کشف و تعدادی اراذل و اوباش دستگیر شدند.

سردار حبیبی با بیان اینکه امید است اجرای چنین طرح‌هایی عبرتی برای دیگران شود که به فکر ناامن شهر نباشند، گفت: تا زمانی که مردم احساس آرامش کامل کنند، این طرح تداوم خواهد داشت.

او خواستار همکاری مردم برای اعلام نقاط آلوده و شناسایی افراد مشکوک از طریق ارتباط با کلانتری‌ها و شماره تماس ١١٠ شد.

فرمانده انتظامی فارس در قالب این طرح و در بخش مواد مخدر ٢٧٥ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف، سه دستگاه خودرو توقیف و ١٥ نفر دستگیر شدند.

به گفته حبیبی در حوزه پلیس آگاهی نیز ٤ باند سارقین درون خودرو، دو باند سارقین موبایل قاپ و گردنبند قاپ، دو باند سارقین کیف قاپ، ٤٨ دستگاه موبایل مسروقه، ٤ رشته گردنبند طلا، ١٥ دستگاه رادیو ضبط مسروقه و ٢٠ عدد کیف زنانه کشف و ٨ نفر سارق حرفه‌ای دستگیر شدند.

او ادامه داد: در حوزه پلیس امنیت عمومی نیز تعدادی سلاح گرم و سرد کشف و ١٧ نفر اراذل و اوباش دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی فارس افزود: در حوزه فرماندهی انتظامی شهرستان شیراز نیز ٨ محله پاکسازی شد، ۴۰ دستگاه ضبط خودرو، ١٢ قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز، ٢ قبضه اسلحه جنگی غیرمجاز، ٤دستگاه موتورسیلکت مسروقه، ١٠ دستگاه دوچرخه سرقتی، ٣٠ عدد گوشی موبایل و ٢٧ تیغه سلاح سرد کشف و ١٦ نفر دستگیر شدند.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر