استفاده از فرصت‌های شغلی با بهره‌گیری از سواحل و منابع آبی خوزستان

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) گفت: استفاده از فرصت‌های شغلی و ایجاد اشتغال پایدار با بهره‌گیری از سواحل و منابع آبی میسر می‌شود.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، دومین نشست کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل خوزستان بر هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی در زمینه تعیین حریم سواحل و بهره‌گیری از منابع آبی برای رونق فرصت‌های اشتغال پایدار تأکید شد.

عادل دریس مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) در حاشیه نشست‌ کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل خوزستان به خبرنگار ما گفت: در این نشست علاوه بر پیگیری مصوبات نشست‌های قبل، بر اهمیت تعیین حد مبنا و حریم سواحل خوزستان با هدف اجرای کامل طرح جامع ICZM تأکید شد.

اشتغال پایدار با بهره‌گیری از سواحل و منابع آبی خوزستان ایجاد می‌شود

او همچنین با اشاره به توانمندی سواحل خوزستان در ایجاد فرصت‌های اشتغال در حوزه‌های گردشگری دریایی و پرورش آبزیان افزود: با توجه به اینکه انجام طرح‌های مطالعاتی پیش از آغاز مراحل اجرایی آن اهمیت بسزایی دارد، در این نشست از دستگاه‌های ذیربط در حوزه‌های گردشگری، منابع طبیعی و حاکمیتی خواسته شد که بررسی‌های لازم و مطالعات کارشناسی به منظور تسریع در انجام طرح‌های مذکور به عمل آورند.

براساس این گزارش؛ در دومین نشست کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان خوزستان که با حضور معاون عمرانی استانداری خوزستان برگزار شد، بر لزوم اخذ مجوز‌های ساخت و ساز فعالیت از این اداره کل به عنوان مرجع دریایی کشور در استان خوزستان تأکید دوباره شد.

اشتغال پایدار با بهره‌گیری از سواحل و منابع آبی خوزستان ایجاد می‌شوداشتغال پایدار با بهره‌گیری از سواحل و منابع آبی خوزستان ایجاد می‌شود

انتهای پیام/گ

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر