دهه فجر امسال ۸۳ پروژه صنعتی به بهره برداری می‌رسد

دهه فجر امسال ۸۳ پروژه صنعتی با سرمایه گذاری یک هزار و ۷۷۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی هزار و ۴۱۱ نفر در استان کرمانشاه به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فیض جعفری رئیس اداره طرح و برنامه ریزی سازمان صمت استان کرمانشاه گفت : ۸۳ پروژه صنعتی در دو دسته احیای واحد‌های راکد و یا طرح‌های ایجادی و توسعه‌ای به بهره برداری می‌رسند.

او با اشاره به مهم‌ترین طرح‌های توسعه‌ای و ایجادی که قرار است به بهره برداری برسند، گفت : صنایع چاپ و بسته بندی کرمانشاه با سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۱۰۰ نفر یکی از مهم‌ترین پروژه‌های این بخش است.

او افزود: طرح توسعه‌ای فرامان غرب در هرسین که در زمینه دانه بندی شن و ماسه و پودر سنگ فعالیت می‌کند با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان و اشتغال ۳۰ نفر از دیگر طرح‌هایی است که در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

رئیس اداره طرح و برنامه ریزی سازمان صمت استان افزود: پروژه کشت و صنعت شاد چین با سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد تومان و اشتغال ۵۵ نفر و پروژه مفتول سازان اورامانات با سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۳۵ نفر نیز از دیگر پروژه‌های صنعتی است که دهه فجر به بهره برداری می‌رسد.

فیض جعفری ادامه داد: پروژه تولید ماسک و پارچه «مِلت بلون» برای نخستین بار در غرب کشور با سرمایه گذاری ۱۲ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۳۴ نفر از دیگر پروژه‌های افتتاحی در شهر کرمانشاه است که با افتتاح این پروژه کمبود پارچه ملت بلون برای تولید ماسک‌های سه لایه برطرف می‌شود.

او به احیای واحد‌های راکد اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین این طرح‌ها پروژه اسید سیتریک شرکت کیمیا ورزان غرب است که پس از ده سال رکود با سرمایه گذاری هزار میلیارد تومان و ۴۰ نفر اشتغالزایی در شهرک صنعتی فرامان امسال به چرخه تولید باز می‌گردد.

جعفری افزود: بازسازی نیرو محرکه الکترو مکانیک ایرانیان با سرمایه گذاری ۷۰ میلیارد تومان و ۲۰۰ نفر اشتغالزایی یکی دیگر از مهمترین پروژه‌های راکد در استان کرمانشاه است که دهه فجر به چرخه تولید باز می‌گردد .

انتهای پیام/د

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر