هزار و ۵۴۰ روستای استان کرمانشاه از نعمت گاز بهره مند هستند

مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه با اعلام اینکه اکنون ۲۹ شهر و هزار و ۵۴۰ روستای استان گازدار است، گفت: برای انجام کار‌های باقی‌مانده و اتمام گازرسانی در استان نیاز به عزم ملی و همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی داریم.

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  سیروس شهبازی در دیدار با نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی، اظهار امیدواری کرد؛ گازرسانی به شهر‌ها و روستا‌های باقی‌مانده استان و همچنین واحد‌های صنعتی و تولیدی با استفاده از ظرفیت و توان مجمع نمایندگان استان در رفع موانع و مشکلات پیش رو با سرعت و جدیت افزونتری محقق شود.

او گفت: اکنون در شهرستان‌های اسلام آبادغرب و دالاهو تعداد ۳۰۴ روستا وجود دارد که ۲۷۱ روستای آن قابل گازرسانی و فقط ۲۲۲ روستا بالای ۲۰ خانوار است.

مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه اولویت اول شرکت ملی گاز ایران در شرایط کنونی را گازرسانی به روستا‌های بالای ۲۰ خانوار دانست و بیان کرد: تاکنون در حوزه مربوطه ۱۵۴ روستا گازدار و ۸۳ روستا در دست اجرا و همچنین ۲۶ روستا در دست برآورد و پیمان سپاری است که با جدیت و تلاش مضاعف مجموعه شرکت گاز استان در حال پیگیری و انجام فرآیند مناقصه است.

به گفته او، همچنین سایر روستا‌های باقی‌مانده در دست مطالعه و طراحی قرار گرفته است.

شهبازی یادآور گردید: بدون شک نسبت به پیگیری ویژه برای پیمان‌هایی که اکنون در حال اجرا است و نیز تلاش در راستای تسریع در پیمان سپاری روستا‌هایی که به تازگی مجوز پیمان سپاری آن‌ها از شرکت ملی گاز اخذ شده صورت خواهد گرفت و نسبت به مطالعه، امکان سنجی، نقشه برداری و طراحی سایر روستاه‌های کم خانوار و مناطق سخت گذر شهرستان‌های اسلام آبادغرب و دالاهو اقدام می‌شود تا بعداز اخذ مجوز لازم از شرکت ملی گاز پیمان سپاری و گازرسانی آن‌ها نیز صورت گیرد.


انتهای پیام/ز

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر