ربیعی: مس مقابل پیکان تیم برتر میدان بود

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در خصوص دیدار این تیم برابر پیکان توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان پس از پیروزی ۳ بر ۲ این تیم برابر پیکان گفت: ابتدا به تیم پیکان خسته نباشید می‌گویم.۳ امتیاز ارزشمندی را برابر تیمی کسب کردیم که تا به اینجای فصل در خانه نباخته بود. از لحاظ فنی بازی به طور کامل در کنترل ما بود و تیم برتر میدان بودیم. در نیمه نخست فرصت‌های گلزنی زیادی را ایجاد کردیم و توانستیم در ابتدای نیمه دوم به گل برسیم. به علت شکل بازی مستقیم پیکان نبرد‌های هوایی زیادی را شاهد بودیم.

ربیعی ادامه داد: بعد از پنالتی به خوبی به بازی برگشتیم و نشان دادیم مس رفسنجان با وجود نداشتن ۵ بازیکن اصلی خود روز به روز بهتر می‌شود. بازیکن جوانی مثل هومن ربیع زاده برای اولین بار در ترکیب ما قرار گرفت، داود نوشی صوفیانی که دروازه بان بسیار خوبی است و فراز امامعلی و سجاد عاشوری توانستند به روند رو به رشد خود ادامه دهند.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در خصوص حواشی بازی اظهار کرد: انتظار ندارم دیگران در خصوص نیمکت تیم مقابل صحبت کنند. از ابتدای بازی به علت اعلام ضربه پنالتی به سود حریف بازیکنان ما به داور اعتراض کردند، اما داور چهارم و ناظر بازی شاهد بودند که من به هیچ یک از تصمیمات داور اعتراض نکردم تا آرامش را به تیم خود برگردانم، اما سوالی که از داور بازی دارم این است که دادن کارت زرد دوم و اخراج محمد قاضی به علت تمارض بسیار سخت گیرانه بود. با احترام به داور، این تصمیم تیم ما را در ۱۵ دقیقه پایانی تحت فشار قرار داد.

ربیعی در پایان گفت: زمانی که مس رفسنجان در ۵ هفته ابتدایی نتیجه نگرفت و همه از این تیم ناامید شده بودند، اما من سرشار از انگیزه بودم برای اینکه می‌دانستم کمی زمان خواهد برد تا تیم هماهنگ شود. در حال تماشای ثمره این امیدواری هستیم. هدف اول ما در این فصل تثبیت این تیم در لیگ برتر است. می‌توانیم به اهداف بالاتر هم فکر کنیم، اما با توجه به اینکه رقابت در جدول بسیار نزدیک است ابتدا باید به طور کامل به هدف اصلی خود برسیم.

انتهای پیام /

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر