معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی خبر داد:

سفر معاونین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خراسان جنوبی، روز شنبه

عابدی از سفر روز شنبه معاونین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند  ، عابدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: روز شنبه، سه معاون وزیر و ۲۲ مدیرکل و رؤسای سازمان‌ های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان سفر می ‌کنند.

او افزود: هدف از این سفر دو روزه، رصد شرایط موجود و بررسی وضعیت بنگاه‌ های اقتصادی استان است.

عابدی تصریح کرد: مهمانان در قالب سه گروه به همه شهرستان ‌های استان سفر خواهند کرد.


بیشتر بخوانید


معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی در خصوص مهمترین محور‌های این سفر گفت: برگزاری جلسه هم اندیشی با فرمانداران در خصوص مسائل و مشکلات شهرستان ها، بازدید از پروژه ‌های مهم و بزرگ در حال اجرا با تأکید بر پروژه‌ های صندوق بازنشستگی، شستا و همچنین بازدید از بنگاه‌ های اقتصادی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله برنامه‌ های این سفر است.

او ادامه داد: بازدید از طرح ‌های اشتغال روستایی و زمینه‌ های توسعه اشتغال روستایی، بازدید از بنگاه ‌های اقتصادی مشکل دار شهرستان ‌ها و جلسه هم اندیشی جهت رفع مشکل آن‌  ها و نیز طرح مسائل و مشکلات حوزه‌ های بهزیستی، بیمه ای، درمان، تأمین اجتماعی، فنی و حرفه‌ای در این سفر رقم خواهد خورد.

عابدی  اظهار : منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال، میرزایی معاون امور اقتصادی و برنامه‌ ریزی و شاکرمی معاون روابط کار ، سه معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند که در قالب چند تیم کاری به استان سفر می کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی افزود: اصحابی معاون صندوق کارآفرینی امید کشور، وکیلی نماینده شستا، مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون کشور، شعبانی نماینده صندوق بازنشستگی کشوری، حاتم زاده معاون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، شیرکانی مدیر عامل صندوق اجتماعی روستاییان و عشایر کشور ، امینی مشاور رئیس سازمان و مدیر کل امور استان های سازمان تأمین اجتماعی کشور، خانلری مدیرعامل بانک رفاه کارگران کشور و یزدان مهر معاون سازمان بهزیستی کشور از جمله افرادی هستند که این سفر را همراهی می کنند.

او عنوان کرد: هدف ما بر این است که از این فرصت، نهایت استفاده را در رفع مشکلات بنگاه های اقتصادی و واحدهای تولیدی و همچنین مسایل کارگری و کارفرمایی استان ببریم. 

عابدی یکی از مهمترین برنامه های استان در این فرصت  را، پیگیری پرداخت تسهیلات برای طرح های اولویت دار و نیازمند کمک مالی در جهت ایجاد اشتغال پایدار دانست و تصریح کرد: بعد از پایش کلیه واحدهای اقتصادی در سطح استان، اولویت بندی هایی صورت گرفته و بر همین اساس هم، موضوع پرداخت تسهیلات برای رفع مشکلات شان پیگیری خواهد شد. 

انتهای پیام/ ی

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر