رئیس جامعه مدرسین در دیدار رزم حسینی:

مسئولان آسایش مردم را مقدم بر آسایش خود بدارند

آیت الله حسینی بوشهری گفت : مسئولان آرامش و آسایش را از خود بگیرند تا آرامش و آسایش مردم را فراهم کنند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم،  آیت الله حسینی بوشهری، رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم امروز در دیدار رزم حسینی،وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مدیران و مسئولان باید برای رفع مشکلات کنار هم بنشینند و با همکاری هم مشکلات معیشتی مردم را حل کنند.


او مردم ایران اسلامی را ملتی افتخارآفرین دانست و تاکید کرد: نباید این ملت که بار‌ها و بار‌ها خود را در عرصه‌های گوناگون به جهانیان ثابت کرده اند  درگیر مشکلات معیشتی و دغدغه‌های کف خیابانی کرد.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  افزود:مسئولان آرامش و آسایش را از خود بگیرند تا آرامش و آسایش مردم را فراهم کنند.


حسینی بوشهری در پایان از مسئولان خواست با عنایت ویژه به شهر مقدس قم این شهر را علاوه بر این که پایگاهی علمی برای جهان اسلام است به قطبی صنعتی و پیش رو در کشور تبدیل کنند.

او گفت: پس از گذشت بیش از ۴۲ سال از حیات طیبه انقلاب اسلامی پیشرفت‌های چشمگیری در بسیاری از حوزه‌ها و بخش‌های مختلف داشته ایم که جلوه‌ای تمام عیار از تحقق شعار" ما می توانیم " بوده است.


رئیس جامعه مدرسین با اشاره به برخی از پیشرفت‌ها در زمینه‌های مختلف علمی، صنعتی، و نظامی تاکید کرد: ملت ما در طول این سال‌ها توانسته گام‌های بلندی بردارد و نشان داده اند هنگام سختی‌ها کنار نظام اسلامی است.


حسینی بوشهری  با اشاره به فرصت کوتاه دولت دوازدهم در ایجاد تغییرات بنیادین در کشور گفت: در همین فرصت کوتاه می‌توان کار را به گونه‌ای سامان داد تا مدیران بعدی بر مبنای همین خط مشی در مسیر درست حرکت کنند.


او  به وجود برخی کمبود‌ها در سطح کشور اشاره کرد و افزود: هرچند ما در بخش‌های مختلف به خوبی عمل کرده ایم، اما در برخی از آن‌ها نتوانسته ایم به جایگاه اصلی خود برسیم.


رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه با اشاره به وجود برخی نقص‌ها و کمبود‌ها در صنعت خودرو گفت: در این بخش نتوانسته ایم به خوبی عمل کنیم چراکه بیشتر توجه مدیران به افزایش کمیت بوده در صورتی که کیفیت بسیار مهم‌تر از کمیت است.


او مشکلات ارزی در تهیه نهاده‌های دامی را یکی دیگر از مواردی دانست که می‌ تواند با همکاری نهاد‌ها و دستگاه‌ها به خوبی و در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع شود.

انتهای پیام/ش

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر