معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی خبر داد؛

اعطای تسهیلات خرید خانه به پرستاران

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از اعطای تسهیلات خرید خانه به پرستاران خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ،   قاسم بیانی معاون درمان دانشگاه گفت : با توجه به زحمات بی دریغ پرستاران و حمایت از صبر و شکیبایی این قشر زحمت کش با تلاش‌های صورت گرفته، بانک مسکن برای قدر دانی از زحمات این مدافعین سلامت اقدام به اعطای تسهیلات خرید خانه به پرستاران کرده است.


بیشتر بخوانید 


او ادامه داد: طبق جلسه‌ای با این بانک با معاونت درمان دانشگاه شرایط خرید خانه به شرح ذیل می‌باشد:

تسهیلات خرید خانه (۵۰ درصد اوراق تسهیلات و ۵۰ درصد تسهیلات بدون سپرده)

۱-سقف تسهیلات انفرادی در مرکز استان و سایر مناطق به ترتیب ۸۰۰ و ۶۰۰ میلیون ریال و در تسهیلات زوجین به ترتیب ۱.۶۰۰ و ۱.۲۰۰ میلیون ریال می‌باشد.

۲-پرداخت تسهیلات مذکور صرفا بر روی املاکی که قدمت آن حداکثر ۲۵ سال باشد، امکان پذیر است.

۳-تقسیط تسهیلات مذکور در حالت بدون سپرده حداکثر به مدت ۵ سال و با نرخ ۱۸ درصد و تسهیلات از محل اوراق به مدت ۱۲ سال و با نرخ ۱۷.۵ درصد امکان پذیر می‌باشد.

۴-اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده (انفرادی/زوجین) به صورت توام با حساب پس انداز مسکن جوانان/صندوق پس انداز مسکن و توام با اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات/صندوق پس انداز مسکن یکم، ضمن لزوم رعایت ضوابط تعیین شده امکان پذیر می‌باشد.

۵-اعطای ما به تفاوت تسهیلات در زمان تعویض وثیقه، تغییر نام مدیون، تعویض وثیقه همزمان با تغییر نام مدیون، به نحوی که مجموع مانده بدهی حین الفسخ تسهیلات قبلی و تسهیلات اعطایی (خرید خانه بدون سپرده) از سقف‌های تعیین شده جهت تسهیلات مذکور تجاوز ننماید، بلامانع می‌باشد.

۶-در صورت احراز توانایی مالی متقاضی، اعطای تسهیلات جاعله یا مرابحه منصوبات (همزمان یا غیر همزمان) بر روی املاک موضوع تسهیلات مذکور، در چارچوب ضوابط و مقررات مربوطه بلامانع می‌باشد.

انتهای پیام/ه 

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر