با حکم معاون سیما؛

سرپرست «مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما» منصوب شد

دکتر مجتبی ایزدی به سمت سرپرست «مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما» منصوب شد.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، دکتر حمید شاه آبادی معاون سیما در حکمی دکتر مجتبی ایزدی را به سمت «سرپرست مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما» منصوب کرد.

در حکم معاون سیما خطاب به دکتر مجتبی ایزدی آمده است:

ماموریت آن مجموعه عبارت از پژوهش بنیادی، کاربردی و برنامه‌ای تلویزیونی، سیاست گذاری و برنامه ریزی محتوایی، نظارت، ارزیابی و ارزشیابی برنامه ها؛ شبکه‌ها و مراکز تولیدی است.

طراحی و تدوین «منظومه گفتمانی مدیریت پیام سیما»، تدوین سیاست‌های محتوایی برنامه‌های سیما، فرایند بررسی و تطبیق طرح برنامه‌های تلویزیونی با برنامه مصوب و صدور مجوز تولید، ارزیابی مستمر و منظم برنامه‌های سیما، ارزشیابی عملکرد شبکه‌ها و بازتولید گزارش‌های مراجع نظارتی درون و برون سازمانی و ارائه نتایج به همراه راهکار‌های لازم به معاونت و شبکه‌ها و مراکز مربوطه، نظارت و ارزیابی برنامه‌های زنده شبکه‌ها از اهم وظایف «مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما» عنوان شده است.

معاون سیما همچنین در این حکم از خدمات ارزشمند سیدجواد مرادی در طول مدت زمان تصدی آن مرکز تشکر و قدردانی کرده است.

دکتر مجتبی ایزدی دانش آموخته مدیریت راهبردی دانشگاه عالی دفاع ملی و هم اکنون مدیر شبکه رادیویی قرآن است. وی همچنین سابقه مدیرکلی ارزیابی و عملکرد و ساختار و تشکیلات سازمان صداوسیما، قائم مقامی شبکه قرآن سیما و دبیری شورای قرآن و معارف معاونت صدا را نیز در کارنامه کاری خود دارد.

سید محمدرضا خوشرو به سمت مشاور سیما منصوب شد

دکتر حمید شاه آبادی در حکمی سید محمدرضا خوشرو را به سمت مشاور معاونت سیما منصوب کرد.

در حکم معاون سیما خطاب به خوشرو تاکید شده است: با استفاده از ظرفیت‌های شبکه‌های سیما و حوزه‌های ستادی به ویژه مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما اهتمام لازم را برای ارائه برنامه ریزی مدون و نظارت مستمر در جهت ارتقای کیفی برنامه‌های سیما به عمل آورید.

دکتر سید محمدرضا خوشرو سابقه مدیرکلی فرهنگ عمومی قوه قضاییه، مدیریت گروه‌های پژوهش در سازمان صداوسیما و وزارت ارشاد و مشاوره پژوهش معاونت صدا را در کارنامه کاری خود دارد.

انتهای پیام/

 

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر