آتش سوزی چهار خودرو در پارکینگ مجتمع مسکونی در شیراز

رئیس سازمان آتش نشانی شیراز از وقوع حریق در پارکینگ یک ساختمان مسکونی و نجات ساکنان در شهرک میانرود خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محمدهادی قانع گفت: امشب حادثه آتش سوزی چهار خودرو در پارکینگ مجتمع مسکونی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شیراز اعلام شد و بلافاصله آتش‌نشانان سه ایستگاه ۱۷،۱۴ و ۶ با تجهیزات تنفسی به محل حادثه در شهرک میانرود اعزام شدند.

او افزود: این حادثه در پارکینگ یک مجتمع و از یک خودروی سمند آغاز شده و به سرعت سه خودروی پژو ۲۰۶، پراید و وراکروز را در بر گرفته بود که به دنبال آن دود غلیظی به بیرون متصاعد می‌شد به گونه‌ای که این دود از فاصله دور نیز قابل مشاهده بود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز با اشاره به سرایت دود به طبقات بالایی ساختمان، عنوان کرد: با توجه به اینکه احتمال می‌رفت در این وضعیت افرادی محبوس شده باشند گروهی ماموریت خارج کردن این افراد را به عهده گرفتند و سریعا ساکنان به سلامت از میان دود غلیظ خارج شده و به فضای باز انتقال یافتند.

قانع ادامه داد: گروه دیگر به طبقه منهای یک رفتند و علی‌رغم اینکه دود و حرارت شدیدی وجود داشت و ورود را با مشکلاتی مواجه می‌کرد موفق شدند به کانون آتش سوزی برسند و قبل از اینکه خودرو‌های دیگر دچار حریق شوند آتش را تحت کنترل درآوردند.

رئیس آتش نشانی شیراز گفت: این حادثه تلفات جانی نداشت و آتش‌نشانان در مدت زمان کوتاهی توانستند آتش را تحت کنترل درآورند و ساکنان را نیز به سلامت از ساختمان خارج کنند.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran (Islamic Republic of)
Reyhane
۱۷:۱۵ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
ساختمان ما بوده و دیشب اتفاق افتاده و خداروشکر سالمیم
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر