ناگفته‌هایی از پشت پرده تبلیغات عجیب غریب بازیگران؛ چرا برخی هنرمندان مبلّغ املاک ترامپ در دبی شدند؟

داماک که دونالد ترامپ هم یکی از سهامداران آن است، با به‌کارگیری هنرمندان سعی در جذب سرمایه‌های ایرانی به‌سمت دبی دارد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  چند روز پیش فیلمی در فضای مجازی از سیدجواد هاشمی منتشر شد که در آن سرمایه‌گذاری روی ملک در دبی را تبلیغ می‌کرد و مشخصات یک شرکت داخلی به‌نام داماک را که کارگزار این نوع سرمایه‌گذاری است، به مخاطبان می‌داد. این اتفاق چنان موجی از انتقادات را به‌سمت جواد هاشمی سرازیر کرد که او بلافاصله ناچار به عذرخواهی از مخاطبانش شد.

سیدجواد هاشمی هنرپیشه‌ای است که از اولین روز‌های حضور جلوی دوربین، در نقش شهدای دفاع مقدس و شخصیت‌های مذهبی و مهربان ظاهر شده بود و در ایام مذهبی، خصوصا عزاداری‌های محرم یا ماه مبارک رمضان، به‌عنوان مجری برنامه‌های مذهبی و مناسبتی در تلویزیون ظاهر می‌شد. تبلیغ خرید ملک در دبی با عباراتی مثل لایف‌استایل دبی چنین و چنان است، با چیزی که جامعه ایران از شخصیت او سراغ داشت، تناقض شدیدی پیدا می‌کرد. این بازیگر نقش شهید کشوری، با همان لحنی که در ماه رمضان از مردم طلب دعای خیر در حق همدیگر می‌کرد، سرمایه‌گذاری روی ملک در دبی را تبلیغ می‌کرد که چنین چیزی برای مردم و مخاطبان واقعا اشک‌آور بود.

البته پیش از این هم حضور هنرپیشه‌های ایرانی در تبلیغات بازرگانی با انتقاداتی مواجه شده بود و پاسخی که به انتقادات مردم در این زمینه داده می‌شد، معمولا اقتباس ساده‌سازی و سطحی‌شده‌ای از گزاره‌های لیبرال است که زندگی و رفتار هرکس به خودش مربوط است و... البته تاکید بر این نکته که فلان شخص بازیگر است و نباید نقش‌های او را با شخصیت واقعی‌اش اشتباه گرفت، پاسخ دیگری است که در این خصوص مطرح می‌شد، این درحالی است که اساسا هنرپیشه‌ها بدون هواداری مردم هیچ قیمتی برای تهیه‌کنندگان، کارگزاران تبلیغات و به‌طور کل تمام کسانی که به هرنحو پولی به آن‌ها می‌پردازند، نخواهند داشت.


بیشتربخوانید


بر این اساس یک بازیگر نمی‌تواند هم از هواداری هواداران بهره ببرد و به شهرت برسد و هم در زمان مقتضی بگوید که نظر مردم درباره هر رفتاری که من انجام می‌دهم بی‌مورد است. از طرف دیگر جواد هاشمی فقط بازیگر نقش‌های مذهبی نیست و سال‌هاست با حضور در رویداد‌های مختلف و انجام مصاحبه‌های گوناگون خودش را هم به‌واقع چنین نشان داده است و بر همین اساس بلافاصله پس از به‌راه افتادن یک موج منفی علیه اقدامی که کرده بود، از مردم عذرخواهی کرد. پیج اینستاگرام شرکت داماک با تعداد قابل‌توجهی از هنرپیشه‌ها و ورزشکاران ایرانی چنین کلیپ‌هایی ساخته است. یک نگاه کلی به فهرست کسانی که در این تبلیغات حضور داشته‌اند، مروری کلی بر نام بسیاری از پیشکسوتان یا حتی میانسالان عرصه بازیگری ایران هم خواهد بود؛ کسانی که در سال‌های اخیر کار‌های کمتری از آن‌ها جلوی دوربین می‌بینیم. وقتی جواد هاشمی از بازی در یک آگهی بازرگانی به این سرعت عذرخواهی می‌کند، به آن معناست که در شرایط خاص، ناچار به انجام آن شده و خیلی از اعضای فهرست بلندبالای بازیگرانی که برای داماک تبلیغ کرده‌اند هم می‌توانستند چنین شرایطی داشته باشند. در ادامه گفتگو با سه نفر از هنرپیشه‌هایی را می‌خوانید که در تبلیغات داماک حضور داشته‌اند.

رضا توکلی هنرپیشه‌ای است که حضور همکارانش در چنین آگهی‌هایی را از سر ناچاری و تنگنا‌های مالی می‌داند و سینمای ستاره‌محور دست‌ساز دولت را که باعث می‌شود فقط تعدادی از هنرپیشه‌ها متنعم باشند و باعث می‌شود هنرپیشه‌ها تقریبا در ۴۰ سالگی بازنشسته شوند را عامل این وضعیت می‌داند. مهوش وقاری می‌گوید که تنگنای مالی نداشته، اما برای دیده شدن تن به چنین کاری داده است. او می‌گوید در حرفه بازیگری اگر کسی یک مدت دیده نشود، فراموش خواهد شد و شرایطی که برای پیشکسوتان در سال‌های اخیر پیش آمده را یکی از عوامل حضور خیلی از آن‌ها در چنین تبلیغاتی می‌داند، اما سومین نفر پندار اکبری و جوان‌تر از افراد دیگر هم است. او مدافع کاری است که خودش و همکارانش انجام داده‌اند و حتی درباره اینکه آیا تبلیغ یک تجارت درصورتی‌که منجربه خروج ارز از کشور شود، کار صحیحی هست یا نه، می‌گوید چه کسی گفته که خرید مسکن در دبی صرفا موجب خروج ارز از ایران می‌شود؟ شاید کسی در آنجا خانه خرید و کار صادرات از ایران به دبی را سامان داد.... اکبری البته از اینفلوئسنر‌ها و شاخ‌های مجازی که جنس‌های نامطمئن را تبلیغ می‌کنند انتقاد کرد و مشکلاتی که بسیاری از هنرمندان دارند هم توسط او مورد اشاره قرار گرفت. داماک که گفته می‌شود دونالد ترامپ هم یکی از سهامداران آن است، در شرایطی که بر اثر شروع کرونا بازار ملک دچار رکود جدی شده و خیلی از ایرانی‌هایی که روی املاک در خارج از کشور سرمایه‌گذاری می‌کردند را از این کشور عربی حاشیه خلیج‌فارس به‌سمت بازار املاک ترکیه برد، با به‌کارگیری بسیاری از هنرپیشه‌ها و ورزشکاران ایرانی در پیج اینستاگرامش، سعی در جذب سرمایه‌های ایرانی به‌سمت دبی دارد.

واضح است که شرایط اقتصادی ایران در وضعیتی نیست که بتوان با موضوعی مثل خروج ارز از کشور و سرمایه‌گذاری‌های غیرمولد در بازار همسایگان، به‌راحتی کنار آمد. اما مساله وضعیت نابسامان بخشی از هنرمندان ایرانی که بسیاری از آن‌ها را ناچار می‌کند در تبلیغات چنین شرکتی همراهی کنند، بحثی جداگانه است که باید به آن رسیدگی شود. گفتنی است، برای تنظیم این گزارش تعداد گفتگو‌های بیشتری انجام شد که باقی‌شان به‌دلیل بی‌سرانجامی و عدم تمایل مصاحبه‌شوندگان منتشر نمی‌شود. در جریان این گفتگو‌ها مشخص شد عموما چهره‌های پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران که برای هنر اصالت بیشتری قائل هستند، حتی اگر در تبلیغات چنین شرکتی یا شرکت‌های مشابه آن بازی کرده باشند، نسبت‌به کار خود احساس مسئولیت دارند و موضع تدافعی اتخاذ نمی‌کنند و آن را از سر ناچاری می‌شمارند. اما در نسل جدیدتر استدلال‌های غلط و ضعیف و مبتذلی با این محتوا که کار هرکس به خودش مربوط است یا پول درآوردن جرم نیست، درباره اینکه تعدادی از هنرپیشه‌ها، سرمایه‌گذاری ایرانی‌ها روی املاک دبی را تبلیغ کرده بودند ارائه می‌شد و آن‌ها زیر بار هیچ نقدی نرفتند.

ناگفته هایی از  پشت پرده تبلیغات عجیب غریب بازیگران؛ چرا  برخی هنرمندان مبلّغ املاک ترامپ در دبی شدند؟

توکلی: ما سلبریتی نیستیم

رضا توکلی، هنرپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون ایران درباره حضور هنرمندان در تبلیغات بازرگانی گفت: «اگر چنین چیز‌هایی از هنرمندان می‌بینیم، برای این است که چاره‌ای ندارند. هنرمندان خوبی داریم که وجود آن‌ها وقف مردم شده است. ولیکن هنوز از نظر معیشتی مشکل دارند. از سوی دیگر بسیاری از هنرپیشه‌ها هستند که بدون پشتوانه و سابقه‌ای و با داشتن چند نمونه‌کار طنز آیتمی، الان تبلیغات می‌گیرند و ۵ میلیارد تومان دریافت می‌کنند.»

توکلی در ادامه با اشاره به اینکه درآمد‌های سرشار و امکانات ویژه تنها در اختیار عده کمی از بازیگران است گفت: «کنتراست عجیبی بین هنرمندان اتفاق افتاده است و سطح زندگی‌ها تفاوت دارد. یک هنرپیشه در ایران، در ۴۰ سالگی بازنشسته می‌شود، ولی کسانی هم کار می‌کنند که آن‌ها را نمی‌شناسیم. الان آقای پورعرب را برای بازی در یکی دو سکانس دعوت می‌کنند. نه‌فقط ایشان که بسیاری از هنرمندان این چنین هستند، اما هنرپیشه تازه از راه رسیده، آلبالو و گیلاس می‌چیند! چه کسانی پشت این افراد هستند؟ علنی و عملی دیدم چه کسانی پشت پرده هستند و اندازه و ظرفیت این افراد چیست.»

این هنرپیشه در ادامه با تشریح بیشتر درخصوص وضعی که موجب حضور هنرمندان پیشکسوت در تبلیغات بازرگانی می‌شود، گفت: «هنرمندان قدیمی کار‌های مناسبتی در تلویزیون و سینما داشتند. الان رابطه و بده‌بستان است. به نظر من یک‌سری زد و بند اتفاق می‌افتد و از احوال آن‌ها مشخص است. وقتی هنرمندی را اسم می‌برید که اصالت فرهنگی دارد و به لحاظ معلومات و اطلاعات فرهنگی غنی است، مطمئنا مورد علاقه مردم هم هست. حتی اگر در شرایط بد اقتصادی باشد باید ظاهر خود را برای مردم حفظ کند. عده محدودی به این افراد لقب سلبریتی داده‌اند. همه مردم می‌دانند این افراد چه کسانی هستند و چه حمایتی می‌شوند و از سوی چه کسانی آمده‌اند. مردم هم کاری نمی‌توانند انجام دهند و مجبور هستند کار‌های این افراد را تماشا کنند. عده محدودی از بازیگران که سلبریتی هستند حمایت می‌شوند و توجه‌ای به عده دیگر نمی‌شود که باید زندگی آن‌ها نیز بگذرد و مشکل مالی نداشته باشند و وقتی این بازیگر کار تبلیغی انجام می‌دهد همگی به او خرده می‌گیرند. بانک‌ها و کارخانه‌ها را تعطیل کردند. استثمار از این شیوه علنی‌تر نمی‌شود. تولید ما تعطیل شده و همانند تولید فیلم انحصاری شده است. یک‌سری افراد در این ۸ سال چه اقداماتی انجام دادند؟ برای هنرمندان در این دولت چه کاری انجام شد؟»

وی در ادامه افزود: «قدیمی‌های ما کجا هستند؟ هنرمندان تحصیلکرده ما کجا هستند؟ دل مردم می‌سوزد وقتی از سوی فلان مسئول، بازیگر به فلان سریال معرفی می‌شود. تهیه‌کننده و کارگردان در این شرایط چه کار کنند؟ آن‌ها می‌خواهند فیلم خود را بسازند. به دلیل اینکه هنرمندان و بازیگران سازماندهی درستی ندارند و هر کسی می‌آید و می‌رود، در نتیجه بسیاری از هنرمندان ما به سمت تبلیغات می‌روند. بسیاری از بازیگران که فوق‌العاده هستند یکباره بازنشسته می‌شوند و کار‌ها به سمتی می‌رود که از این افراد استفاده نمی‌شود. اخیرا رابرت دنیرو فیلمی بازی کرده که «جنگ با پدربزرگ» نام دارد. به دوستان گفتم اگر رابرت دنیرو در ایران بود نهایتا می‌توانست نقش پدرشوهر کسی را بازی کند، به او ۴ سکانس می‌دادند که بگویند هست. این واقعیت است. در هند هم اولویت مردم سینماست، چون تزریق روابط فرهنگی را از طریق هنر هفتم می‌توانند داشته باشند. چرا سینمای ما بی‌دروپیکر شده است؟ عملکرد وزیر فرهنگ و ارشاد را بررسی کنید که چه اقداماتی انجام داد؟ ۴ مجوز فیلم دادن کاری دارد؟ ۸-۷ سخنرانی کردن عملکرد محسوب می‌شود؟ باید ببینید چه کسانی تحصیل کرده‌اند، چه کسانی سینه‌سوخته این عرصه هستند و چه کسانی تفکر و خلاقیت دارند؟ باید این افراد را در میدان بیاورید. وظیفه وزیر این است.»

توکلی در ادامه به تصور غلطی که عده محدودی از سلبریتی‌ها نسبت به کلیت جامعه هنرپیشه‌ها ایجاد کرده‌اند، ادامه داد: «در خیابان به هنرمندان می‌گویند، سلبریتی‌ها مالیات خود را پرداخت کنید. حتی صفر کشکولی می‌گفت که چنین چیزی به او گفته‌اند. لازم است این تفکیک برای مردم جا بیفتد. سلبریتی‌هایی هستند که ثروتمند هستند، ولی تعداد این افراد به یک درصد هم نمی‌رسد که در یک تشکیلات رابطه‌محور، از یک جا‌هایی از سیستم دولتی حمایت می‌شوند.»

ناگفته هایی از  پشت پرده تبلیغات عجیب غریب بازیگران؛ چرا  برخی هنرمندان مبلّغ املاک ترامپ در دبی شدند؟

مهوش وقاری: چرا من نه؟!

مهوش وقاری، بازیگر سینما و تلویزیون این گزاره را قبول ندارد که حضور هنرمندان در تبلیغات‌های اینچنینی فقط به خاطر مسائل مالی است. او در این‌باره  گفت: «من این را قبول ندارم که از هنرمندانی در تبلیغات استفاده شده که بیکار هستند یا قرار بوده از آن‌ها حمایت شود؛ چون تا جایی که از زندگی و فعالیت‌های هنری این دوستان که در تبلیغات حضور دارند، مطلع هستم خیلی پرکارند و وضع خوبی دارند.»

وقاری درمورد شکل‌گیری این فرم حضور هنرمندان در تبلیغات گفت: «خاطرم هست که زمانی مرحوم مشایخی در یک آگهی تبلیغاتی حضور داشتند که تصویرش در بزرگراه‌ها هم دیده می‌شد. در آن زمان خیلی‌ها نقد‌های زیادی به این رویه تبلیغاتی داشتند و حتی تا مدتی می‌گفتند نباید از هنرمندان برای حضور در تبلیغات استفاده شود. اما در این یکی، دو سال شاهد اتفاقات دیگری بودیم که حضور بازیگران و هنرمندان برای تبلیغات بیشتر شده است. اوایل ادعا می‌کردند این کار‌ها برای کمک یا حمایت از بازیگران است، اما وقتی من پوستر‌ها یا هرکدام از این تبلیغ‌ها را نگاه می‌کردم، در اکثر آن‌ها هنرمندانی هستند که وضع مالی خوبی دارند.»

وی ادامه داد: «عموما سود حضور در تبلیغات بازرگانی بیشتر نصیب ستاره‌ها و چهره‌های مشهور می‌شود تا پیشکسوتان و باقی اهالی سینما. یادم هست یک‌بار با من تماس گرفتند تا در یک تبلیغ بازرگانی حضور داشته باشم. از من پرسیدند چه مبلغی می‌خواهی دریافت کنی و من گفتم، چون تا به‌حال چنین کاری انجام نداده‌ام، از مبلغ خبر ندارم. خود آن شخص با اسم بردن از یک چهره مشهور به من گفت که او برای بازی در یک تبلیغ فلان مبلغ را دریافت کرده و پس از آن گفت اگر به شما فلان مبلغ (که خیلی پایین بود) پرداخت شود، خوب است. من دیدم که انگار در اینجا هم قرار نیست شأن انسان‌ها رعایت شود. این درست به حضور ما در پروژه‌هایی می‌ماند که وقتی برای کار به دفاتر فیلمسازی دعوت می‌شویم، به ما می‌گویند برای بازیگران این پروژه فلان مقدار بودجه در نظر گرفته شده که ۹۸ درصد آن به یکی، دو بازیگر ستاره می‌رسد و دو درصد باقی‌مانده را بین تمام بازیگران تقسیم می‌کنند. به‌عبارتی تبلیغات هم تابعی از دستمزد‌هایی است که در سینما پرداخت می‌شود.

ما هم خیلی از اوقات حضور در پروژه‌ها را با همین دستمزد‌های کم پذیرفته‌ایم، چون انسان بالاخره میل به کار کردن دارد. حتی یک دوره آمدند و سعی کردند نابازیگران را جایگزین بازیگران کنند تا همان دستمزد را هم مجبور نباشند بدهند. ما هم برای برون‌رفت از این قضیه تصمیم گرفتیم حتی با بودجه‌های ناچیز، هرطور شده در پروژه‌ها حضور داشته باشیم. البته در تمام این مدت، ستاره‌ها جایگاه خودشان را داشتند؛ به‌خصوص بعد از اینکه مافیا در ایران جای پای خودش را باز کرد.»

این بازیگر سینما و تلویزیون در بخش دیگری از صحبت‌هایش به دلیل قابل‌تاملی برای حضور هنرمندان در تبلیغات اینترنتی اشاره کرد و گفت: «فارغ از همه مسائل مالی که برخی هنرمندان ممکن است گرفتار آن باشند باید این نکته را هم بگویم که حرفه بازیگری ازجمله مشاغلی است که باید بازیگر دیده شود و به محض اینکه از جلوی چشم‌ها دور شد، حذف می‌شود. برای همین یکی از دلایلی که یک بازیگر می‌خواهد در یک تبلیغات حضور داشته باشد، این است که از دیده نشدن می‌ترسد.»

این بازیگر به فعالیت برخی شبکه‌های ماهواره‌ای در مطرح کردن بعضی چهره‌های سینمایی هم اشاره کرد و گفت: «الان برنامه‌های ماهواره‌ای را داریم مثل من‌وتو که مدام به شبکه‌های اجتماعی بازیگران و چهره‌های مشهور سرک می‌کشند و مدام افرادی که دنبال جنجال هستند را در جلوی چشم همه می‌گذارند. وقتی اسم این‌ها مدام از این شبکه‌های ماهواره‌ای تکرار می‌شود، طبیعی است که خواه‌ناخواه مطرح و مشهور می‌شوند. اما من بازیگر یا هنرمند دیگری که دنبال هیاهو و جنجال نیست و بی‌حاشیه هستم، امکان دیده شدن را در هیچ کجا نداریم.»

وی درمورد حضورش در تبلیغات فروش زمین در دبی گفت: «من اصلا فکر نمی‌کردم اینقدر واکنش داشته باشد. فقط یک‌بار از ما خواستند این کلیپ را منتشر کنم. شاید هم هیچ علاقه‌ای به این مدل تبلیغ کردن نداشته باشم، اما وقتی می‌بینیم همه دارند چنین کاری را می‌کنند من هم از خودم می‌پرسم پس چرا من نه؟! شاید دیگران چندین برابر من پول بگیرند، اما هدف من هیچ دغدغه مالی نبود و بیشتر تجربه حضور در یک تبلیغات بود. ضمن اینکه وقتی دیدم، خیلی از دوستان این کار را پذیرفتند، من هم این کار را قبول کردم.»

منبع:  روزنامه فرهیختگان

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۴۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
اون روی سید جواد هاشمی رو من بعد از دیدن فیلم ماه پیشونی ۳ دیدم. تووی فیلم هانگر گیم هم زنها انقدر آرایش نداشتند..‌.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۸ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
حالا چند هست؟ چون من فیلم را ندیدم... اگر بشه دوست دارم یک خونه اونجا داشته باشم و بروم اونجا زندگی کنم.... مگه به خارجی ها هم خونه می فروشند؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۵ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
اگر کار بد و حرامی است پس چرا یک شرکت داخلی دارد این کار را انجام می دهد و هیچ نهاد داخلی جلوی آن را نمی گیرد و یا برای مردم روشنگری نمی کنند که مالک این خانه ها کیست و یا چه نتایجی را حاصل می کند؟!
فقط مسئولان باید بروند خارج خانه بخرند بعد هم بیت المال را بالا بکشند و فرار کنند کانادا و سوئد و...
به مردم که میرسه اخ و پیف میشه
اگر میخواهید مردم دنبال این چیزها نروند اول کسی را که در خارج خانه و اقامت و... دارد از مسولیت دولتی خلع کنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۰۱ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
خودتو از چشم انداختی اقای هاشمی
Canada
ناشناس
۱۹:۴۸ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
از درامد میلیاردی دیگه خبری نیست
به کم قانع نیستند
ملت باید هوشیار باشند .قبلا لوسانجلیسی ها حسابی از ملت مایه گذاشتند و کلی از خانواده ها را با خرید طبقه در دبی بدبخت کردند و نعل و نفرین تا قیامت بهشون میکنند
حالا نوبت این هنرپیشگان .هنر نما .پولی که از این طریق به جیب بزنید .میشه کرونا و نابودتون میکند
چونکه مطمین هستید .سرمایه شون نابود میشه
اصلا وقتی قانون مالیات و شارز ساختمان کشوری را نمیدانید
چیزی نخرید که وبال گردن تون میشه
با اب و هوا و گردباد قریه های خلیج همیشه فارس
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
نرگس سپید
۱۹:۳۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
آخه انصافا همچین تبلیغی به گروه خونیش هم نمیخوره!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۳۱ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
هم سید. هم مهدی /..هم هاشمی ...حیف از این اسم و القاب .....بدان که عذر باعث رو سفیدی نمیشود .........کلاس های کنکور ... و حالا خانه های موهوم در دوبی ...متاسفم برای شما
Iran (Islamic Republic of)
نرگس سپید
۱۹:۲۹ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
حداقل جنم داشت عذر اشتباهش رو بخواد.
Canada
ناشناس
۱۹:۱۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
چرا اسلام در اسپانیا بعد از هشتصد سال از بین رفت توسط مسیحیان
بخاطر اشخاصی که فیلم دینداری بازی میکردند
ملت ساده لوح هم باورشون کردند
لعنت خدا بر این متطاهرین هنرپیشه نما باد
که به اموال ایرانی جمعیت خیانت کردتد
بخاطر پول به حیب زدن خودشون
فیلم هایشون را تحریم کنید تا شاید ادم شوند
Canada
ناشناس
۱۹:۰۸ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
واقعا که
اعمال خبیث و شیطانی شون دست کمی از جاسوسی ندارد
بعد وقتی قانون کشوری را نمیدانید
هیچ چیز نخرید
مالیات و شارز بالایی دارند که
سزمایه تون به باد میره
خدایا خیانت به اموال ایرانیان تا کجا
پست فطرت ها
Iran (Islamic Republic of)
محمدیار صباغی
۱۹:۰۸ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
عذر خواهیت بدتر از تبلیغت بود.کاش عذرخواهی نمی کردی.برو باخونواده ات خوش بگذرون.چون نداری رو نمی فهمی !برو پیش اونایی وکه پول مردم رو بردن و خوردن.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۱ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
میلیاردی مرد میگیرن!!!
Iran (Islamic Republic of)
اصفهانی
۱۸:۰۸ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
خدا رحمت کند همشهری ما ارحام صدر را بیش از ۳۰ سال نه تاتری بازی کرد و نه فیلمی اما همیشه در دل همه مردم اصفهان جای داشت
Iran (Islamic Republic of)
اصفهانی
۱۸:۰۸ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
خدا رحمت کند همشهری ما ارحام صدر را بیش از ۳۰ سال نه تاتری بازی کرد و نه فیلمی اما همیشه در دل همه مردم اصفهان جای داشت
Germany
محمد خانب
۱۷:۴۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
چقدر پست و پلید هستند کسانی که به پول هرکاری میکنند و حتی حاضرند پول جیب هموطنانشان را دربیایند و در جیب ترامپ و سایر دشمنان خونی ایرا بریزتد
Germany
محمد خانب
۱۷:۳۶ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
خدا نگذره اون کسانی را که تبلیغ املاک اماراتی های کافر را بکنند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
داداش پول بزاری رو مرده زنده میشه این که زنده است
Iran (Islamic Republic of)
احمد
۱۶:۰۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
اگه ندانسته و از روی اجبار تن به این تبلیغات میدهند که واقعا براشون متاسفم ولی اگه با اطلاع و به خاطر پول که حیف سید جواد هاشمی که چطور میخواد اون دنیا جواب این همه خون شهیدپس بدهشهدا شرمنده این
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۵۰ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
اینا همش بهانه است،بازیگرا هیچوقت برای مردم وبه عشق اونها بازی نکرده نمی‌کنند.برای اونها فقط پول بیشترو شهرت مهمه.واقعا تاسف آوره که اینا الگوی مردمن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
ای خدااااا .....ما بدبختها از صبح تا شب کارگری میکنیم فقط یه لقمه نون حلال دربیاریم نون وتخم مرغ سرکنیم توی این اوضاع کرونایی ،تورخدا ببینید اینا دارن چکارایی میکنن با پولهاشون ،آدم میمونه چی بگه خدا ......
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
چرا وقتی یه پول خوبی درمیارید برای خودتون یه کار و کاسبی مناسب و شایسته راه‌ نمی‌اندازید
که تن به هر کاری ندید
خیلیهاتون پولاتونو توسفرهای تفریحی و همچنین در زندگی‌های لاکچری حروم میکنید
البته الآن دیگه خیلیهامون ایتطوری شدیم بالابالاها جامون نیست ولی پایین‌پایین‌ها هم نمی‌شینیم
در ضمن خاصیت این شغل همینه چقدر میخواهید مردم قیافه‌های تکراری ببینید
همین الآن هم برخی شصت ساله‌ها نقشهای سی‌ساله‌ها رو بازی میکنند از اون طرف‌یک عده هم شاکی هستند که میدون نداریم مگر به شرایطی خاص!

با تقدیم کمال احترامی که برای همه‌تون قائل هستیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۷ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
همه چیز پشت پرده داره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
خدایی دبی رفتن نداره با اون صهیونیست هایی که علاوه بر باطنشون ظاهرشون هم کثیف و نجسه یه مشت دزد که هتلهای دبی رو غارت کردن حالا اینها خواهند فهمید یک ایرانی بالاترین فرهنگ را دارد .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۰ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
موسی بین گنج قارون و آتش
آتش رو انتخاب کرد
شهیدان بین زندگی و مرگ، مرگ رو انتخاب کردن
بازیگران بین زندگی با عزت و زندگی با ذلت، زندگی با ذلت و گول زدن مردم انتخاب کردن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۰۹ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
واقعا یکی مثل آقای هاشمی باید به عنوان یه مومن فراست بیشتری داشت و تحقیق میکرد المومن کیس مومن زیرک است ولی به هر حال ایشون عذرخواهی کرده و ما توقع داریم دیگه از این دست اشتباهات نکنند و به جبران اون فیلمی هم که ساختند که بازیگرها لبریز از آرایش بودن یه فیلم ارزشی جذاب بسازند و در این راه از خدا توفیق بخواهند ان شاءالله
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۰۷ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
متاسفم
Iran (Islamic Republic of)
فرشاد
۱۴:۰۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
ذاتت رو معلوم کردی داداش
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۲۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
نه داداش ذات چیز کم ارزشی نیست که به این سادگی ها معلوم بشه
Iran (Islamic Republic of)
شهرام
۱۸:۱۶ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
گل گفتی
واقعا که خودشو نشون داد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۰۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
به کسی هیچی نباید اعتماد کرد خصوصا بازیگران
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
ناشناس
۱۳:۵۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
بهتر از بورس هست که پول های مردم رو خوردن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
مهم اینه که آدم در این وضعیت نابرابر بین المللی تن به تضعیف کشورش نده.شاید زمانی دیگر مناسب بود این کار ولی دقیقا الان این تبلیغ فرار ارز نباشه اما بی اطمینانی به داخل و پتانسیل داخلی برای سرمایه گذاری است.
باید حرف دل بازیگر را شنید بعد روی نقد مانور داد.
Iran (Islamic Republic of)
ایرانی
۱۳:۵۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
جای تاسف دارد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۰ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
سید جواد متاسفم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۴۷ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
این بازیگر واقعاً بازیگر هست چون نقش های مثبت را خوب بازی میکنه که البته این هم دلیل خوب بازی کردن وی است ولی در واقع اصل ماهیت وی چیز دیگری است مانند رفتن ایشان به برزیل برای دیدن فوتبال با فروش خانه و بردن چند بازیگر دیگر که صد البته دروغ محض است . به نظر من ایشان ظاهر ساز خوبی است و مرفع بی درد ...... والسلام
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۴۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
وقتی این ویدئو رو از جواد هاشمی دیدم یاد اون دیالوگ اخراجی های ۲ افتادم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۷ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
تو کجا بودی این ویدئو را دیدی!!! من که ندیدم نه مال این بازیگر را نه بازیگر دیگری را....
من توی خبرگزاری خواندم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناش
۱۳:۲۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
حیف اون وقت های که صرف فیلم هات کردم هزار حیف
اعتبارت و محبوبیت رو به چند دلار فروختی ؟
اصل اخراجی تو هستی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۲۷ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
تند نرو جوجه رو آخر پاییز میشمارند برای قضاوت زوده
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر