فرمانده مرزبانی ناجا مطرح کرد؛

استقبال از پیشنهادات نخبگان علمی و پژوهشگر در حوزه دفاعی و امنیتی

سردار گودرزی گفت: به منظور ارتقاء امنیت و هوشمندسازی مرز‌های کشور، از پیشنهادات نخبگان علمی در حوزه دفاعی و امنیتی استقبال می‌کنیم.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،سردار "احمدعلی گودرزی" در ارتباط ویدئو کنفرانسی با نمایندگان کارکنان وظیفه استان‌های مرزی و مراکز آموزش مرزبانی ناجا، با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی و فرار رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، گفت: کارکنان وظیفه همانند فرزندانم هستند و انتظار است همه فرماندهان رفتار و رویکردشان با این قشر عزیز پدرانه باشد.

وی امنیت توسعه یافته در مرز‌های کشور را مرهون تلاش شبانه روزی مرزداران و کارکنان وظیفه دانست و افزود: سربازان مایه عزت و امنیت پایدار ایران اسلامی هستند و تأمین امنیت بدون تلاش ارگان‌های نیرو‌های مسلح محقق نخواهد شد.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به قداست و جایگاه سربازی در کشور، بیان داشت: خدمت مقدس سربازی، به جوانان عزیز قدرت برنامه ریزی، مسئولیت پذیری، صبر و استقامت، توانایی زندگی جمعی و پرورش جسم و روح می‌دهد و در آینده جوانان ما بسیار تاثیر گذار است.

سردار گودرزی با بیان اینکه مرزبانان در لجمن دفاعی کشور قرار دارند، افزود: به منظور ارتقاء امنیت و در راستای هوشمند سازی مرزها، از نقطه نظرات کارکنان وظیفه، نخبگان علمی و پژوهشگر در حوزه دفاعی و امنیتی کشور استقبال می‌کنیم.


بیشتر بخوانید


وی با اشاره به ضرورت اجرای طرح خوشایند سازی در یگان‌های مرزی و مراکز آموزش مرزبانی، گفت: سربازان ایران اسلامی از جایگاه والایی در کشور برخوردار هستند و نقش آنان در برقراری امنیت شهر‌ها و مرز‌های کشورمان ستودنی است.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه مرزبانی نیروی انتظامی افتخار دارد که متولی برقراری امنیت در مرز‌های ایران اسلامی است، خاطر نشان کرد: شما به عنوان مرزبانان و مدافعان کشور، در بهترین دوران زندگی خود در کسوت سربازی هستید که این تلاش‌ها و سلحشوری‌ها جای تقدیر و تشکر دارد.

گفتنی است؛ فرمانده مرزبانی ناجا پس از استماع نقطه نظرات، پیشنهاد‌ها و مشکلات کارکنان وظیفه، دستورات لازم را برای رسیدگی به خواسته‌ها و ایجاد شرایط خوشایند خدمتی آن‌ها صادر کرد.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر