هزینه‌های دانشگاه‌های دولتی ۸ برابر هزینه‌های دانشگاه آزاد

رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی بابیان اینکه ۸ برابر هزینه‌ای که در دانشگاه آزاد اسلامی برای آموزش یک دانشجو صرف می‌شود گفت:دانشگاه‌های دولتی از بودجه دولتی و بیت المال برداشت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز، یوسف داودی رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی امروز  با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی از بدو تأسیس کمک شایانی به توسعه علمی در کشور کرده است گفت:بعد از سال‌ها درخشش،دانشگاه آزاد اسلامی با چالش اساسی روبروست و امروز این مجموعه عظیم در پرداخت حق التدریس اساتید، حقوق و بیمه کارکنان و اساتید با مشکل روبرو شده است.

او افزود:فراکسیون دانشگاه آزاد اسلامی در مجلس یازدهم نهایت تلاش خود را برای همسان سازی حقوق کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد با دانشگاه‌های دولتی بکار می‌بندد.

اوبا بیان اینکه هیچ کمک مالی دولتی به دانشگاه آزاد اسلامی صورت نمی‌گیرد تصریح کرد:دانشگاه آزاد اسلامی در دو دهه گذشته با کاهش شدید دانشجو روبه‌رو شده و با راه اندازی مراکز آموزش عالی بخصوص در یک دهه اخیر مشکلات دانشگاه آزاد افزایش یافته است.

رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی افزود: طی جلساتی که با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و هیأت امنای این دانشگاه داشتیم، سعی می‌کنیم در راستای حل مشکلات این دانشگاه قدم برداریم.

داودی در ادامه تصریح کرد: مالکیت دانشگاه آزاد اسلامی برابر اساسنامه متعلق به مردم است و مجمع نمایندگان استان در تلاشیم تا با پیگیری در مجلس شورای اسلامی از مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی بکاهیم.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۳۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان برای ورودی های مهر 98 رشته های کم متقاضی وعده تخفیف 35 درصدی شهریه را داد اما تخفیف را به بهانه های مختلف اعمال نمیکنند لطفا رسیدگی فوری نمایید تا از داوطلبان سو استفاده نشود
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر