معرفی برنامه‌های شبکه رادیویی سلامت به مناسبت دهه فجر

ویژه برنامه‌های شبکه رادیویی سلامت همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی اعلام شد.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ویژه برنامه‌های شبکه رادیویی سلامت همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی اعلام شد.

برنامه «عصرتون گلباران» مجله‌ای عصرگاهی با محوریت یادآوری روز‌های دهه مبارک فجر است. این مجله شاد رادیویی با محور‌ همبستگی و مشارکت و بازخوانی روایت انقلاب از دریچه رادیو سلامت، افزایش سرمایه اجتماعی و برجسته سازی دستاورد‌های سلامت در کارنامه ۴۰ ساله نظام، نقش پزشکان و مراکز درمانی در دوران انقلاب، مروری بر دستاورد‌های پزشکی و نقش پزشکان نسل چهارم انقلاب در کنترل عالمگیری کرونا تقدیم مخاطبان رادیو سلامت می‌شود. برنامه «عصرتون گلباران» به همت دوگروه بهداشت و تندرستی و خانواده رادیو سلامت در گرامیداشت سالگرد انقلاب اسلامی به روی آنتن می‌رود.

«قصه‌های ایران من» عنوان ویژه برنامه رادیو سلامت به مناسبت ایام دهه فجر است که ویژه مخاطبان کودک تهیه و تولید می‌شود.

این برنامه با بازگویی داستان‌ها و خاطرات دوران به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی می‌کوشد تا ضمن بیان تاریخ شفاهی انقلاب برای مخاطبان کودک ارزش‌های این تحول بزرگ تاریخی کشور رابرای نسل‌های جدید زنده نگه دارد. گروه خانواده رادیو سلامت متولی تولید «قصه‌های ایران من» است و تهیه کنندگی آن را نازیلا نظمی برعهده دارد و در ایام دهه فجر هرشب ساعت ۲۱:۱۰ پخش می‌شود.

رادیو سلامت در ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، همراه و همدل با مردم شریف کشور ویژه برنامه «مسیر همدلی» را تقدیم شنوندگان خود می‌کند. محوریت این برنامه حول مشارکت اجتماعی در همه مسائل کشور و اهتمام به رفع موانع و سازندگی و رشد روزافزون و مسئولیت پذیری اجتماعی است و شامل بخش هایی چون مصاحبه با مردم و مسئولان، گزارش‌های زنده از استان‌ها و شهر‌های مختلف کشور و انعکاس همدلی مردم در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بویژه در حوزه سلامت و بهداشت و ارتقای سواد سلامت خواهد بود.

«مسیر همدلی» توسط گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت برای پخش از آنتن زنده در روز ۲۲ بهمن طراحی شده است. تهیه کننده مسیرهمدلی موسی نظری است و این برنامه از ساعت ۹ صبح به مدت ۱۸۰ دقبقه پخش خواهد شد.

رادیو سلامت در طول روز‌های دهه مبارک فجر با تولید ده‌ها مینی فیچر دستاورد‌های نظام سلامت را در طول ۴ دهه از پیروزی انقلاب اسلامی برای مخاطبان این شبکه بازگو می‌کند. این مینی فیچر‌ها با محتوای پیشرفت‌های نظام سلامت، خاطرات پزشکان و کادر درمان از دوران‌های خاص در ۴۲ سالگی انقلاب، مقایسه پیشرفت‌های کشور در بخش سلامت و بهداشت با تکیه بر مستندات و آمار و ارقام، بررسی تلاش‌ها و اقدامات شایسته و بایسته کادر درمان در دوران کرونا و ده‌ها مطلب شنیدنی دیگر از کتاب پربرگ افتخارات حوزه سلامت و بهداشت کشور تقدیم شنوندگان این شبکه رادیویی می‌شود.

انتهای پیام/

 

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر