بیمار کرونایی ده روز بعد از اعلام خبر فوتش، همه را شوکه کرد!

زن سالمند اسپانیایی که اشتباها مرگ وی پس از ابتلا به کرونا اعلام شده بود پس از ده روز با بازگشت به خانه سالمندان همه را شوکه کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، زن سالخورده اسپانیایی که تصور می‌شد بر اثر ابتلا به کرونا جانش را از دست داده است با بازگشت خود به خانه سالمندان خانواده‌اش را شوکه کرد. «روگِلیا بِلانکو» ۸۵ ساله پس از گذشت ۱۰ روز به خانه سالمندان «سَن بارتولومئو دِآکسوی» بازگشت. او در تاریخ ۲۹ دسامبر برای انجام تست کرونا از این خانه سالمندان منتقل شده بود.

اما با اشتباهی که در انتقال این زن و زن هم اتاقی او در بیمارستان رخ داد به خانواده اش اعلام شده بود که وی در تاریخ ۱۳ ژانویه فوت شده است. خانواده داغدار این زن، روز بعد از اعلام فوت او به علت منع برپایی مراسم تشییع جنازه، در آن شرکت نکردند. اما آن‌ها در تاریخ ۲۳ ژانویه در خبری غیرمنتظره بازگشت این زن به خانه سالمندان را متوجه شدند.


بیشتر بخوانید


«رامون بلانکو»، همسر این زن در این باره به رسانه‌های محلی اسپانیا گفت: «من این خبر را باور نکردم. من بعد از شنیدن مرگ همسرم گریه می‌کردم.»

زنده شدن بیمار کرونایی پس از ده روز!

یک سخنگوی خانه سالمندان سن روسِندو در این باره گفت: «این اشتباه در هنگام جابجایی این زن و یکی از هم اتاقی‌هایش رخ داد. متاسفانه خانواده دیگر که گمان می‌کردند مریض آن‌ها زنده باشد متوجه شدند که حدود ۱۰ روز پیش مریض آن‌ها جانش را از دست داده است.»

برادر قربانی کرونا در این باره به روزنامه گالیکیا در این باره گفت: «به من گفته شد که خواهرم خوب شده و من برای دیدن او راهی شدم. اما وقتی رسیدم متوجه شدم خواهرم ۱۰ روز پیش فوت شده است.»

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر