نماینده اعزامی وزیر آموزش و پرورش به خوزستان:

پیگیر درمان حادثه دیدگان آتش سوزی کانکس هستیم

عمادی گفت: پیگیر روند درمان حادثه دیدگان آتش سوزی کانکس در دزفول هستیم و در اولویت کار‌های ماست.

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالرسول عمادی مشاور عالی وزیر آموزش‌وپرورش و نماینده ویژه وزیر آموزش‌وپرورش در پیگیری روند درمان حادثه دیدگان سردشت دزفول با اشاره به حضور خود در استان خوزستان به‌منظور پیگیری ابعاد مختلف این حادثه بیان کرد: به نمایندگی از وزیر آموزش‌وپرورش امروز با حضور در خوزستان روند درمان همکاران را پیگیری کردم.

او افزود: این پیگیری‌ها پیش‌ازاین، توسط مدیرکل آموزش‌وپرورش استان با کادر درمانی بیمارستان سوانح سوختگی آیت‌الله طالقانی انجام‌گرفته بود که نتایج خوبی را نیز به دنبال داشته است.

عمادی بابیان اینکه مراقبت‌ها و پیگیری بسیار خوبی برای حادثه دیدگان این سانحه تاکنون انجام‌گرفته است، اظهار کرد: کمک‌هایی نیز در جهت تأمین هزینه‌های درمان این حادثه دیدگان در حال انجام است که به‌زودی به نتیجه خواهد رسید.

اعزام معلم به اصفهان بنا به درخواست خانواده بود

مشاور عالی وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه امروز دیداری با این حادثه دیدگان داشتیم که بسیار امیدوارکننده بود، گفت: ۳تن از همکاران ما دچار سوختگی‌هایی با درصد‌های مختلف شده بودند که یکی از آن‌ها با درخواست خانواده به بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان منتقل‌شده است که از طریق اداره کل آموزش‌وپرورش اصفهان در حال پیگیری روند درمانش هستیم.

او با عنوان اینکه ۲تن از همکارانی که در اهواز در حال درمان هستند و شرایط رو به بهبودی دارند که بسیار امیدوارکننده است، اظهار کرد: علیرغم تمام تلاش‌هایی که صورت گرفت، یکی از اهالی روستا که درصحنه حادثه حضور داشت و دچار سوختگی شدید بود، فوت کرد که مایه تأسف بسیار است.

نماینده ویژه وزیر آموزش‌وپرورش در پیگیری حادثه سردشت دزفول ادامه داد: در این‌بین همچنان یکی از اهالی حادثه به دلیل حجم بالای سوختگی دارای شرایط سختی است که امیدواریم به شرایط بهتری ازنظر سلامتی برسد.

او تأکید کرد: اولویت نخست آموزش‌وپرورش سلامتی معلمان و فرهنگیان حادثه‌دیده است و از همه امکانات لازم در این راستا بهره‌گیری خواهد شد، اما پیگیری علت وقوع حادثه که به گفته حاضران درصحنه در پی وقوع رعدوبرق شدید و باران گسترده اتفاق افتاده است، باید توسط کارشناسان مربوطه موردبررسی قرار گیرد.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر