نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در یزد:

بازچرخانی آب در صنایع یزد با جدیت بیشتری دنبال شود

‌نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با بیان اهمیت بالای آب در استان کویری یزد گفت: بازچرخانی آب در صنایع یزد با جدیت بیشتری دنبال شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در نشست بررسی مسائل و مشکلات استان یزد در حوزه آب، سلامت، راه، مسکن و اقتصاد دانش بنیان گفت: یک قطره آب هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و حتما باید برای آن برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم.

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: زمانی که پروژه بزرگی در حوزه انتقال آب انجام می‌شود، باید پیوست‌های متعددی هم برای آن وجود داشته باشد.

قاضی زاده هاشمی گفت: اگر واقعا می‌خواهیم حرکت جهشی در حوزه تولید داشته باشیم باید با بهره‌وری و بهینه سازی مصرف، کمک کنیم که این موضوع زودتر تحقق پیدا کند.

او خاطرنشان کرد: کارخانه‌هایی که برای تولید محصولات خود نیاز به آب دارند باید به بحث بازچرخانی توجه بسیار خاص و ویژه‌ای داشته باشند.

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کالای نایاب فلات مرکزی ایران آب است و همانطور که پدران ما با سختی آب را به دست می‌آوردند و با حساسیت آن را مصرف می‌کردند، ما هم باید به این موضوع چنین توجهی داشته باشیم.

قاضی زاده هاشمی با تاکید بر اینکه بحث آب در استان‌هایی همچون یزد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است گفت: متاسفانه ما قدری از حساسیتمان نسبت به آب را از دست دادیم و مدیریت مصرف را در برخی موارد کنار گذاشتیم.

انتهای پیام/ غ

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر