امسال، سفر مجازی به راهیان نور

فرمانده قرارگاه راهیان نور در قزوین گفت: اردوی راهیان نور دانش آموزی به شکل مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، سردار مطهری فرمانده قرارگاه راهیان نور در حاشیه نشست مشترک شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش قزوین گفت: به علت شیوع کرونا و ضرورت حفظ سلامت دانش آموزان، امسال اردو‌های راهیان نور به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گفته سر دار مطهری، برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بزرگداشت یاد شهدا، هر ایرانی می‌تواند یک خادم الشهید باشد.

او با اشاره به برگزاری پویش لبخند رضایت اضافه کرد: در دوران شیوع ویروس کرونا بسیاری از معلمان مجاهدانه کار کردند و برخلاف تصور عموم که کار معلمان را در این دوران سبک می‌دانستند فعالیت‌های معلمان بیش از سه برابر شده است به همین منظور این پویش در جامعه به منظور قدردانی از زحمات آن‌ها شکل گرفت.

رییس بسیج فرهنگیان کشور افزود: در حال حاضر رویکرد کمک‌های مومنانه را در جامعه فرهنگیان به سمت پویش "لبخند رضایت"سوق دادیم و این پویش در سه محور تجلیل از جهاد پنهان معلمان، تقویت جنبه پرورشی دانش آموزان در دوران کرونا و رفع مشکل آموزش مجازی دانش آموزان آسیب‌دیده اجرا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط کرونا بسیاری از دانش آموزان در مناطق محروم به دلیل نداشتن گوشی هوشمند و یا زیرساخت‌های ارتباطی از آموزش مجازی مستمر بازماندند که در پویش لبخند رضایت با کمک خیران و عموم مردم این مشکلات مورد رسیدگی قرار گرفته و پیگیری و در حد امکان برطرف می‌شود.

سردار مطهری همچنین از راه‌اندازی پایگاه‌های مقاومت فرهنگیان متشکل از چند مدرسه با محوریت یک آموزشگاه خبر داد و افزود: هدف از این کار تشکیل هیات‌های اندیشه‌ورز بسیج فرهنگیان برای کاهش مشکلات مدارس است.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر