کمبود سوخت نیروگاه‌ها علت خاموشی برق در شهرک‌های صنعتی اصفهان

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: علت خاموشی‌های اخیربرق کمبود تولید برق به واسطه کمبود سوخت تحویلی به نیروگاه‌ها صورت می‌گیرد و این وضعیت حداکثر تا سه روز آینده استمرار خواهد داشت.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، حمید علاقه‌مندان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان اظهار کرد:خاموشی‌های اخیر برق مربوط به خاموشی شهرک‌های صنعتی اصفهان است و بر روی مشترکینی که در جوار صنایع هستند اعمال می‌شود و مشترکین خانگی هیچگونه خاموشی نداشته‌اند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان افزود: جدول‌هایی به صنایع اعلام کرده‌ایم و در صورتی که در تولید برق دچار مشکل شدیم طبق آن جدول‌ها خاموشی اعمال می‌شود.

او با تأکید بر اینکه در همه روز‌ها خاموشی نداریم، اضافه کرد: این خاموشی‌ها به علت مشکلات موجود و کمبود تولید برق به واسطه کمبود سوخت تحویلی به نیروگاه‌ها صورت می‌گیرد و این وضعیت حداکثر تا سه روز آینده استمرار خواهد داشت.

علاقه‌مندان تصریح کرد: مدت زمان این خاموشی‌ها حداکثر دو ساعت بوده است و مشترکین می‌توانند از طریق اپلیکشن برق من از قبوض و ساعات خاموشی‌ها مطلع شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان بیان داشت: به تمام مشترکین برق صنعتی از روز قبل پیام ارسال می‌کنیم و ساعات خاموشی را اطلاع می‌دهیم.

او با اشاره به اینکه خاموشی صنایع همراه با میزان ضرری است که متحمل می‌شوند، افزود: همچنین با بهبود وضعیت هوا به این علت که می‌توانیم سوخت تحویلی کافی به نیروگاه‌ها اختصاص دهیم، این شرایط خاتمه پیدا می‌کند.

منبع:فارس

انتهای پیام/م

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر