تخلیه غیر اصولی و دفع فاضلاب شهری در رودخانه دز

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست دزفول گفت: تخلیه غیر اصولی و دفع فاضلاب شهری در رودخانه دز و زهکش‌های کشاورزی از موضوعات بسیار مهم است.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، مشکلات و مسائل ناشی از تخلیه فاضلاب در مناطق غیر مصوب در شهرستان دزفول طی یک کارگاه تخصصی با حضور دستگاه‌های متولی برگزار شد.

رضا قیانچی پور سرپرست اداره حفاظت محیط زیست دزفول گفت: در این کارگاه که با حضور کارشناسان و روسای ادارات و دستگاه‌های متولی برگزارشد، مسائل و چالش‌های زیست محیطی در حوزه فاضلاب شهری در رودخانه دز مورد بررسی قرار گرفت.

او با بیان اینکه راهکار‌های اجرایی و لازم است جهت حل این مشکلات در کار گروه ارائه شد، افزود: تخلیه غیر اصولی و دفع فاضلاب شهری در رودخانه دز و زهکش‌های کشاورزی حاشیه شهرستان از موضوعات بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

قیانچی پور بیان داشت: با توجه به اینکه این امر مستقیما روی سلامت و بهداشت عمومی شهروندان تاثیر مستقیم دارد لازم است که با حساسیت ویژه‌ای مورد بررسی و رفع نقص قرار گیرد تا از انتشار بار آلودگی در سطح شهرستان و انتقال آن به رودخانه دز جلو گیری شود.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر