۲۳۰ بسته معیشتی بین نیازمندان هیرمند توزیع شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۲۳۰ بسته معیشتی - بهداشتی و ۲۳۰ کیسه آرد گندم در قالب طرح محرومیت زدایی در خانه‌های هلال روستایی بین نیازمندان هیرمند توزیع شد.

علیرضا میربهاء الدین مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، اظهارداشت:یکی از ویژگی‌های بسیار مهم جمعیت هلال احمر مردمی بودن آن است و این جمعیت بر پایه مشارکت‌های مردمی شکل گرفته است.

او  با بیان اینکه جمعیت هلال احمر با خدمات خیرخواهانه و بشردوستانه بسیار گسترده در راستای کمک به محرومیت زدایی تلاش می‌کند، ادامه داد: در قالب این طرح همچنین ۶۰ تانکر آب ۵۰۰ لیتری نیز بین نیازمندان توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: همچنین راه‌اندازی یک باب مهدکودک و برنامه‌ریزی برای ساخت کتابخانه محلی در ۲ بخش قرقری و مرکزی با همکاری اداره‌کل بهزیستی و نهاد کتابخانه‌های استان نیز در هیرمند مورد توجه قرار گرفت.

او  با اشاره به اینکه توسعه متوازن و رفع محرومیت هدف اصلی اجرای این طرح است و باید به روستاها بیش از پیش توجه کرد، افزود: اجرای طرح‌های اشتغالزایی و کارآفرینی نیز در این مناطق الزامی است و باید کوشید تا بتوان با بهره‌گیری مطلوب از ظرفیت‌های شهرستانی در قالب طرح‌های توانمندسازی محلی با نظارت کامل، رسالت خود را به سرانجام رساند.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر