معاون وظیفه عمومی انتظامی استان ایلام مطرح کرد؛

فراخوان اعزام مشمولان در اسفندماه ۱۳۹۹

سرهنگ فیضی از فراخوان اعزام به خدمت مشمولان در اسفندماه ۱۳۹۹ خبر داد.

سرهنگ جعفر فیضی معاون وظیفه عمومی انتظامی استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ گفت: کلیه مشمولان غایب و غیر غایب استان در مقاطع عادی، دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم و سوم اسفند ماه دریافت کرده اند، می‌بایست راس ساعت ۰۷۰۰ صبح روزشنبه مورخه دوم اسفند ماه در معاونت وظیفه عمومی استان ایلام واقع در (ایلام، بلوار شهید بهشتی، خیابان شهروند) حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

او افزود: افرادی که به هر دلیل تا کنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح نشده اند، می‌توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس+۱۰) مراجعه و پس از دریافت برگ مذکور، بر اساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

معاون وظیفه عمومی انتظامی استان ایلام با اشاره به این مطلب که عدم حضور بموقع در زمان و محل‌های تعیین شده غیبت محسوب می‌شود، ادامه داد: مشمولان می‌بایست برگه‌های مربوط به اعزام به خدمت از جمله برگ اعزام، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، سرباز کارت (کارت حقوق)، شناسنامه، کارت ملی و مدارک مربوط به شرایط خاص متأهلان، پدر نظامی شاغل یا بازنشته، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای ۲۵ سال و .. را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

سرهنگ فیضی اضافه شد: مشمولان با توجه به شیوع بیماری کرونا ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی، بهداشت فردی از قبیل کوتاه کردن موی سر، گرفتن ناخن‌ها و. را رعایت و وسایلی همچون وسایل استحمام، قاشق و چنگال، لیوان، ناخن گیر، لباس زیر و گرم و جیره خشک را همراه داشته باشند.

انتهای پیام/ د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: