رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان خبرداد؛

وقوع ۱۸ مورد حادثه و حریق در سمنان

اسمعیل پور از وقوع ۱۸ مورد حادثه و حریق طی یک هفته گذشته در شهر سمنان خبر داد و گفت: درمجموع این حوادث ۲۳ نفر نجات یافتند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، سعید اسمعیل پور رئیس سازمان آتش نشانی سمنان ضمن بیان اینکه طی هفت روز گذشته ۶۰۵ مورد تماس با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی سمنان گرفته شد، ابراز داشت: از این تعداد ۱۸ مورد عملیات حادثه و حریق به انجام رسیده است.

او افزود: طی این مدت مذکور هفت مورد محبوسی در کابین آسانسور و اماکن و دو مورد گرفتن حیوانات موذی در سطح شهر توسط آتش‌نشانان پوشش داده‌شده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان بابیان اینکه آتش‌نشانان این سازمان طی ساعات مختلف از شبانه‌روز به کمک همشهریان سمنانی شتافته وامداد رسانی کردند، ابراز داشت: طی مدت مذکور پنج مورد حریق ضایعات و یک مورد مربوط به (حریق فضای سبز، شرکت صنعتی، تابلو برق و تصادف خودرو) گزارش‌شده است.

اسمعیل پور بابیان اینکه در یک هفته گذشته تعداد ۲۳ نفر (مرد و زن) در این عملیات‌ها نجات یافتند، در ادامه تصریح کرد: این افراد توسط نیروی‌های عملیاتی آتش‌نشانی سمنان امدادرسانی شده‌اند.

او افزود: از شهروندان تقاضا می‌شود ارتباط با سامانه ۱۲۵ را به کودکان خود آموزش دهند تا در مواقع بحران بتوانند به خود و دیگران کمک کنند.

انتهای پیام / گ 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: آتش نشانی ، حوادث
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر