تشکیل پرونده تعزیری برای عاملان احتکار و گرانفروشی سیمان در مسجدسلیمان

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از ارجاع ۴ واحد متخلف فروش سیمان در مسجد سلیمان به تعزیرات حکومتی استان خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، بهرام جباری معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: تخلف ۴ واحد فروش سیمان در مسجدسلیمان به دلیل احتکار و گرانفروشی کشف و پرونده آن‌ها برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

او به انجام بازرسی‌ها در سطح استان از مصالح فروشان اشاره کرد و افزود: برای ۳ واحد فروش سیمان به دلیل احتکار این کالا و یک واحد به دلیل گرانفروشی، پرونده تعزیراتی تشکیل شد.

جباری اظهار داشت: در چند ماه اخیر به دلیل تنشی که در بخش تولید و بازار سیمان در استان رخ داده است، بازرسان سازمان صمت برای جلوگیری از هرگونه تخلف در این بخش، وضعیت سیمان از کارخانه تا بازار را رصد می‌کنند و برخورد با متخلفان در سطح عمده وخرده فروشی با شدت انجام خواهد گرفت.

براساس اعلام رییس سازمان صمت خوزستان به دلیل افت فشار گاز ۵۰ روزه در ۳ کارخانه سیمان استان با کاهش تولید مواجه شدند و همین موضوع بر میزان تولید سیمان و بازار این کالا تاثیر منفی گذاشته است.

پلمب یک باشگاه ورزشی در اهواز

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در ادامه بیان کرد: بازرسی از اصناف و مکان‌های مختلف در این شرایط قرمز و حساس کرونایی استان با جدیت در حال انجام است و در این رابطه یک باشگاه ورزشی در منطقه کیانپارس اهواز به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه‌های بهداشتی ستاد با حضور بازرسان اداره صمت، اداره بهداشت و اداره اماکن پلمب شد.

به گفته جباری، این باشگاه در ظاهر تعطیل بود، ولی از طریق دوربین مداربسته برای مشتریان خاص درب باشگاه را باز می‌کرد که به دلیل این تخلف پلمب و جریمه شد.

انتهای پیام/گ

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر