معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:

روغن مورد نیاز مصرف خانوار در فروشگاه های قم در دسترس است

پروان گفت: روغن مورد نیاز مصرف خانوار در این استان به خوبی تامین شده و در فروشگاه‌های استان در دسترس مردم است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم،امیرحسین پروان معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت قم  گفت: پخش مویرگی روغن مورد نیاز مصرف خانوار در سطح فروشگاه‌های استان توسط شرکت‌های منتخب به صورت روزانه جریان دارد و به خصوص در زمینه تامین روغن مایع مشکلی نداریم.

پروان افزود: البته درزمینه تامین روغن حلب مورد نیاز اصناف مصرف کننده این محصول مشکلاتی وجود دارد که با هماهنگی سایردستگاه‌ها و تخصیص کامل سهم تعیین شده برای استان به دنبال رفع هرچه سریع‌تر مشکل و تامین کامل روغن مورد نیاز در این بخش هستیم.

معاون سازمان صنعت معدن تجارت قم در ادامه به اقدام‌های انجام شده برای تدارک مایحتاج شب عید مردم اشاره کرد و گفت: درروز‌های آینده منتهی به ایام پایان سال ۳۰۰ تن پرتقال و ۱۵۰ تن سیب تنظیم بازار در سطح استان توزیع خواهد شد.

پروان تصریح کرد: دربحث تامین شکر مشکل خاصی نداریم و حدود یکهزار تن شکر برای بهمن و اسفند استان تخصیص داده شده که برای استفاده مردم بین فروشگاه‌های درقالب بسته‌بندی با قیمت مصوب توزیع شده‌است.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت قم افزود: قند هم حدود ۲۰۰ تن برای استان تخصیص داده شده که در اختیار کارخانه‌های قندریزی برای بسته بندی قرار گرفته است و در فروشگاه‌ها به منظور تامین نیاز مردم توزیع می‌شود.

او  ادامه داد: ۵۰۰ تن برنج هندی نیز برای استان تخصیص داده شده است که در فروشگاه‌های منتخب توزیع شده و در اختیار مردم قرار دارد.

پروان بیان کرد: برخی اوقات همشهریان قبل از این که فروشگاه‌های توزیع کننده گوشت مرغ باز شود اقدام به مراجعه می‌کنند که این موضوع امکان به وجود آوردن صف را فراهم می‌آورد، در حالی که گوشت مرغ در فروشگاه‌ها موجود است.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با اشاره به این که تامین مرغ و تخم مرغ در اختیار جهاد کشاورزی است، گفت: میزان نیاز استان به گوشت مرغ با توجه به افزایش مصرف دراین ایام روزانه حدود ۶۰ تا ۷۰ تن است که به طور میانگین روزانه بیش از ۴۵ تن گوشت مرغ در استان توزیع می‌شود که در تلاش هستیم با افزایش تدارک این محصول توسط جهاد کشاورزی، توزیع آن را در سطح استان بیشتر کنیم.

انتهای پیام/ح

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر