پلاک گذاری بیش از ۲۷ هزار دستگاه تراکتور در کرمانشاه

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه با تاکید بر اهمیت طرح پلاک‌گذاری ادوات کشاورزی گفت : تاکنون بیش از ۲۷ هزار دستگاه تراکتور در این استان با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی و مدیریت جهاد کشاورزی پلاک‌گذاری شده است.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فریدون یاسمی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت : نفت‌گاز مصرفی سال آتی ادوات کشاورزی در استان کرمانشاه، توسط اعضا کارگروه پیشگیری از قاچاق سوخت استان و براساس سطح زمین زیرکشت برآورد شد.

او با بیان اینکه امسال نسبت به راستی‌­آزمایی ادوات کشاورزی اقدام شد، گفت : براساس سطح زمین زیرکشت مقدار ۹۵ میلیون لیتر سوخت نفت‌گاز در سال آینده براساس درخواست مدیریت جهاد کشاورزی در سامانه «سدف» بررسی و تحویل کشاورزی خواهد شد.

 یاسمی افزود: پس از راستی‌آزمایی ادوات کشاورزی با هماهنگی سازمان‌های ذی‌ربط، تعداد آن‌ها از ۳۱ هزار به ۲۷ هزار دستگاه تراکتور رسیده است.

او با تاکید بر کاهش چهار هزار دستگاه ادوات کشاورزی در طرح پایش افزود: پارسال نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، ۱۲ میلیون لیتر نفت‌گاز عرضه شده به ادوات کشاورزی با کاهش همراه بوده است.

او هدف از اجرای این طرح را مبارزه با عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی در استان، کنترل بیشتر و نظارت بر مصرف درست فرآورده‌های نفتی، منطقی کردن مصرف سوخت و کاهش تردد مالکان در سطح این منطقه عنوان کرد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: در این طرح شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه با همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط از جمله سازمان تعاون روستایی و جهاد کشاورزی، پلیس راهنمایی و رانندگی استان؛ مشخصات فنی ادوات کشاورزی را در فرم ویژه برچسب راستی‌آزمایی نصب می‌کنند.

یاسمی با قدردانی از همکاری صاحبان ادوات کشاورزی و اداره‌های مرتبط در اجرای این طرح گفت: با ایجاد وحدت رویه یکسان و جلوگیری از سلیقه‌های مختلف، برنامه‌ریزی برای توزیع نفت‌گاز از طریق فروشندگی‌های عرضه روستایی هر بخش، ضمن صیانت از این سرمایه ملی از تضییع حقوق صاحبان ادوات کشاورزی و قاچاق فرآورده‌های نفتی نیز جلوگیری می‌شود.

 او افزود: اکنون در استان کرمانشاه در مجموع ۱۸۰ باب جایگاه سوخت شامل ۱۱۰ باب جایگاه سوخت مایع و ۷۰ باب جایگاه منظوره (بنزین و سی ان جی) در استان فعال است .

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر