مدیرکل بهزیستی استان سمنان:

۱۷۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی استان سمنان تحویل داده شد

ایزدپور از تحویل ۱۷۰و احد مسکونی به مددجویان تحت پوشش این سازمان خبر داد و گفت: تأمین مسکن و زیرساخت‌های لازم برای مددجویان و توان‌خواهان بهزیستی در دستور کار است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، علیرضا ایزد پور مدیرکل بهزیستی استان سمنان بابیان اینکه در ۹ ماهه امسال ۱۷۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی استان سمنان تحویل داده‌شده است، گفت: ساخت مسکن از سال ۸۶ آغاز و تا دهه فجر سال جاری ادامه داشته که طی این بازه زمانی دو هزار و ۸۹ واحد مسکونی به مددجویان واگذارشده است.

او بابیان اینکه تأمین مسکن و زیرساخت‌های لازم برای مددجویان و توان‌خواهان بهزیستی در دستور کار قرار دارد، افزود: در این راستا مقرر شد که ۳۴۰ واحد مددجویی دیگر در سطح استان سمنان ساخته و به مددجویان تحت پوشش بهزیستی تحویل داده شود.

مدیرکل بهزیستی استان سمنان بابیان اینکه مشارکت خیران در امر مسکن منجر به تحویل ۱۷۶ واحد مسکن طی سال گذشته شده است، ابراز داشت: درواقع هدف از ساخت مسکن برای مددجویان کاهش آلام جامعه هدف است که مشارکت خیران می‌تواند این بخش را تسریع بخشند.

ایزد پور بابیان اینکه ۱۲ هزار معلول تحت حمایت این سازمان در استان سمنان هستند، در ادامه تصریح کرد: حمایت از یک هزار و ۵۰۰ زن سرپرست خانوار، ارائه خدمات از صفر تا سالمندی، گسترش خدمات اورژانس اجتماعی و افزایش ساعات خدمت‌رسانی، دیگر اقدامات بهزیستی محسوب می‌شود.

او بابیان اینکه کاهش اعتیاد و کمک به رفع این آسیب اجتماعی دیگر برنامه‌های بهزیستی است، افزود: در این راستا مرکز جامع درمان اعتیاد در شهرستان گرمسار دهه فجر سال جاری به بهره‌برداری رسید که کمک به اشتغال و توانمندسازی معتادان در زمره اقدامات سازمان است.

انتهای پیام / گ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: بهزیستی ، تحویل مسکن
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر