انعقاد تفاهم نامه سازمان منطقه آزاد اروند با دانشکده صنعت هواپیمایی کشور

سازمان منطقه آزاد اروند با مرکز آموزش عالی هوانوردی فرودگاهی کشور(دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری) تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،سازمان منطقه آزاد اروند با دانشکده صنعت هواپیمایی کشور تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.

این تفاهمنامه همکاری در غرفه نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی تهران و با حضور قدرت‌الله طمیمیانمعاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، سیدعلی موسوی«معاون سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند و محسن قنبریمدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد اروند منعقد شد و همکاری مشترک در پذیرش دانشجو برای اجرای دوره‌های آموزشی مرتبط با صنعت هوانوردی کشور در استان خوزستان و منطقه آزاد اروند، موضوع اصلی تفاهم نامه است.

برگزاری دوره‌های هوانوردی همچون مهمانداری، خلبانی، دیسپچری، خدمات فرودگاهی و... از مطالبات جدی فعالان گردشگری منطقه آزاد اروند بود که برای اولین بار در تاریخ با پیگیری‌های سازمان منطقه آزاد اروند محقق شد.

به طور حتم با برگزاری دوره‌های هوانوردی، در آینده‌ای نه چندان دور شاهد حضور مهماندار، خلبان، دیسپچر و... از خط اروند در اقصی نقاط کشور خواهیم بود.

فرودگاه بین‌المللی آبادان جزو اولین فرودگاه‌های کشور است که در سال ۱۳۲۰ توسط شرکت ملی نفت ایران و به ‌دلیل وجود پالایشگاه احداث شد و با رونق گرفتن شهرهای آبادان و خرمشهر این فرودگاه نیز توسعه یافت تا جایی‌ که نخستین پروازهای خارجی از مهرآباد و سپس آبادان در نیمه دوم سال ۱۳۲۸ آغاز شد.

انتهای پیام/ د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر