طرح مشکلات هما در جلسه با رئیس سازمان برنامه و بودجه/ ضرورت نگاه ویژه به هواپیمایی ملی کشور

جلسه مدیرعامل هما و رئیس صندوق بازنشستگی این شرکت با رئیس سازمان برنامه و بودجه با هدف پیگیری مسائل هما برگزار شد.

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از وزارت راه و شهرسازی، جلسه مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و رئیس صندوق بازنشستگی "هما" با محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه با هدف پیگیری مسائل "هما" برگزار شد.

در این جلسه کاپیتان علیرضا برخور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" با بیان ضرورت توجه دولت به هواپیمایی ملی کشور بر مساعدت رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد.

برخور با تشریح آخرین وضعیت شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، به مشکلات ناشی از فشار نقدینگی، عدم امکان تامین مناسب قطعات موردنیاز، هزینه‌های سنگین ناشی از بدهی‌های انباشته سنوات کارکنان و نارضایتی به حق بازنشستگان "هما" از معاون رئیس‌جمهور تقاضای نگاه ویژه به این موضوعات کرد.

در ادامه این جلسه افقهی مشاور عالی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی "هما" با تشریح آخرین وضعیت موجود، درخواست‌های فوری شرکت را برای حل مشکلات برشمرد و با تاکید بر ضرورت جبران دولت در قبال مصوبات متعدد پرواز‌های تکلیفی و نرخ‌های ترجیحی ابلاغی، از معاون رئیس‌جمهور برای پرداخت‌های فوری ماه پایانی سال بازنشستگان و استفاده از ظرفیت‌های تبصره‌های بودجه عمومی دولت توجه ویژه را خواستار شد.

در ادامه محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه با تبریک پنجم اسفندماه سالگرد تاسیس "هما"، ابراز امیدواری کرد در هفته آتی با برگزاری جلسات کارشناسی و تدوین راهکار‌های قانونی، در حد توان بتواند بخشی از درخواست‌های صورت گرفته، انجام شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر