فوت یک شهروند آبادان بر اثر ابتلا به کرونا

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: متأسفانه از دیروز تا به امروز یک مورد فوتی مثبت در آبادان داشته ایم.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،شکرالله سلمان زاده رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: دیروز ۱۸۹ بیمار کرونایی در جنوب غرب خوزستان شناسایی شده اند که از این تعداد۶۵ نفر مربوط به آبادان، ۴۸ نفر از خرمشهر و ۷۶ نفر در شادگان گزارش شده است.

او افزود: از این ۱۸۹ مورد مثبت جدید ۱۶۲ نفر به صورت سرپایی هستند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: دیروز نیز ۳۸ نفر بستری و ۲۱ نفر بهبود و از بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان ترخیص شده اند.

سلمان زاده با بیان اینکه متأسفانه از دیروز تا به امروز یک مورد فوتی مثبت در آبادان داشته ایم، تصریح کرد: در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان‌های منطقه نیز ۱۸۳ نفر است.

بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی طالقانی آبادان که در هشت سال دفاع مقدس نقش مهمی در درمان مجروحان داشت امروز به خط مقدم جنگ با ویروس کرونا در جنوب غرب خوزستان تبدیل شده است.

کادر درمانی این بیمارستان شبانه روز به صورت خالصانه به بیماران کرونایی شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان خدمات درمانی ارائه می‌کنند.

۶۰۷ هزار نفر از خدمات ۳۰مرکز شهری، ۱۸مرکز روستایی، ۱۳۲ خانه بهداشت و ۱۲ پایگاه سلامت در شهرستان‌های زیرمجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل آبادان، خرمشهر و شادگان بهره‌مند هستند.

انتهای پیام/ د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر