تشکیل پرونده قضایی علیه صاحبان دو مراسم عزا و عروسی در آبادان

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از تشکیل پرونده قضایی علیه صاحبان دو مراسم عزا و عروسی بدون هیچگونه اغماضی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،سرهنگ حسین زلقی فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت: در راستای اجرای مصوبات شورای تامین شهرستان و ممنوعیت هرگونه مراسم و تیراندازی درسطح شهرستان ۲ نفر از عاملان تیراندازی غیرمجاز شناسایی، همچنین علیه صاحبان دو مراسم عزا و عروسی دراین شهرستان، پرونده قضایی تشکیل و به دادسرا معرفی خواهند شد.

او افزود:با توجه به شرایط فراگیری بیماری کرونا برگزاری هرگونه مراسم در شهرستان، ممنوع شده و با صاحبان مجالس برخورد قانونی می‌شود چرا که حفظ جان شهروندان از احساسات صاحبان عزا و عروسی برای ما مهمتر است.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان تصریح کرد: لزوم پرهیز از برگزاری هرگونه تجمع و مهمانی بار‌ها به مردم اطلاع رسانی شده و از طریق رسانه‌ها و جراید به طور مستمر هشدار‌های لازم داده می‌شود، اما عده‌ای هنوز بی‌توجهی می‌کنند لذا انتظار هیچگونه ترحمی تحت عنوان درک موقعیتشان، از پلیس نداشته باشند.

سرهنگ زلقی با بیان اینکه شرکت در دورهمی‌ها و مراسم مهمترین عامل شیوع بیماری کرونا است گفت: هرگونه غفلت در زمینه رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی تبعات سنگین در پی دارد از این رو با هماهنگی دادستان، صاحبان برگزاری مراسم عزاداری و عروسی و یا هرگونه مهمانی بدون هیچ اغماض و گذشت اعمال قانون می‌شوند و امید داریم دستگاه قضا قاطعانه در این زمینه برخورد کند.

انتهای پیام/ د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر