بهينه سازی و تقویت شبکه ارتباطات سیار در روستاهای رامهرمز

مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: بهينه سازی و تقویت شبکه ارتباطات سیار روستاهای رامهرمز با هدف بهره مندی مردم از خدمات ارتباطی انجام شد.

رحیم فلاح زاده مخابرات منطقه خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: با افزایش ظرفیت سایت‌های همراه اول روستا‌های سلطان آباد، مربچه و بن رشید شهرستان رامهرمز پوشش شبکه ارتباطی اپراتور مذکور در این مناطق تقویت شد و ساکنان روستا‌های اطراف این سایت‌ها از نعمت پوشش شبکه ارتباطی بهره‌مند شدند.

او افزود: این اقدام در ادامه توسعه شبکه ارتباطات سیار در خوزستان و کاهش شکاف دیجیتالی بین شهر‌ها و روستا‌ها و به منظور رفع مشکلات پوشش شبکه آنتن دهی و ارائه خدمات مطلوب به روستاییان، با نصب تجهیزات و افزایش ظرفیت سایت‌های پرسرعت مناطق سلطان آباد و مربچه رامهرمز با تکنولوژی ۲G، ۳G و ۴G پوشش شبکه آنتن دهی روستا‌های سلطان آباد، بنه سلطان و قسمت شمالی مربچه بهینه سازی شد.

فلاح زاده با بیان اینکه روستا‌های بنه حیدر و قلعه کهنه نیز تحت پوشش شبکه پرسرعت همراه اول قرار گرفتند، اظهار داشت: با تلاش کارشناسان و تیم‌های عملیاتی حوزه ارتباطات سیار مخابرات منطقه خوزستان با نصب تجهیزات و افزایش ظرفیت بر روی سایت روستایی بن رشید با تکنولوژی ۲G پوشش آنتن دهی قسمت پر جمعیت روستای بن رشید تقویت شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان با اشاره به اینکه روستای خافور و مسیر ارتباطی روستای بن رشید و رستم آباد نیز زیر پوشش شبکه ارتباطات سیار قرار گرفتند و ساکنان این مناطق از نعمت شبکه همراه اول برخوردار شدند، تصریح کرد: ایجاد و برقراری عدالت ارتباطی در دسترسی به بالاترین سطح تکنولوژی ارتباطات سیار، از جمله اهداف اصلی پروژه بازطراحی بود که در عمل بر ظرفیت شبکه ارتباطی استان افزوده شد.

انتهای پیام/گ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
آراد
۱۶:۱۰ ۰۸ اسفند ۱۳۹۹
روستای موری را دریابید ایها الناس، اینجا آنتن نیست، اتفاقی میوفته باید تا سر جاده بریم، به دادمون برسید
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر